Opinie o BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o. w Zabierzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o. w Zabierzów

Dobrze by było gdyby precyzować stanowisko jeśli już ktoś pisze, że zarobki są za małe, bo teraz to nie wiem którego ta ostatnia opinia może dotyczyć. Myślicie, że chodziło o specjalistę ds. sprzedaży? od wczoraj mają ofertę dodaną i w warunkach chce się zorientować. w opisie zawiera się atrakcyjne wynagrodzenie i premia roczna, możliwe że to pierwsze to tylko podstawa?

A te benefity na które teraz niedawno zwrócono uwagę to przysługują w pełnym pakiecie niezależnie od stanowiska czy tez stażu pracy? w ofercie na magazyn pokazywały mi się tez owoce oraz napoje czy tez imprezy. A ten program rekomendacji pracowniczej? Jakie ma teraz zasady?

Zespół HR Nowy wpis

Benefity, te przysługują w pełnym pakiecie od pierwszego dnia zatrudnienia niezależnie od stanowiska i stażu pacy. Pracownik za polecenie osoby, która zostanie zatrudniona i przepracuje w ciągłości co najmniej 6 miesięcy, otrzymuje premię. Pozdrawiamy Zespół HR BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.

@Zespół HR

Te premie są nielimitowane? Można polecić kilka osób jednocześnie? I tylko polecający zostaje wynagrodzony? Osoby które przyjdą już nie? ciekawi mnie czy jakoś miedzy sobą się jednak nie dogadują w tym zakresie. jakiej wysokości jest ta premia?

Na jakie benefity można liczyć w BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.?

Zespół HR

W BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o. oferujemy pracownikom szereg benefitów. Opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie to tylko część z nich :) Pozdrawiamy, Zespół HR BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.

Power BI Dev? Zdaje sobie sprawę z tego, że oferta od tygodnia jest już wygasła, lecz mimo wszystko ciekawią mnie aktualne warunki zatrudnienia. piszą w niej o widełkach liczonych od 6000 do 8000 tys. nie jest przy tym wymagane jakieś specjale doświadczenie? nie widzę by podano je w jakichś latach. Wszystko wiec do przeszkolenia? Ktoś teraz niedawno jeszcze pisał o tym, że na pewno według niego nie ma tu wysokich standardów. Dlaczego? odniesiecie się do nich?

Zespół HR

Cześć MN, dziękujemy za pytanie. W ogłoszeniu o pracę na stanowisko Power BI Developer zawarte były wymagania, m.in. doświadczenie w tworzeniu i analizy raportów Power BI, doświadczenie w DAX, Power Query (M) - proces ETL czy znajomość Microsoft SQL Server. Nie były dla nas istotne lata doświadczenia a to, w jakich projektach kandydat miał okazję uczestniczyć tzn. jakiej wiedzy i umiejętności musiał użyć aby je wykonać. Oczywiście nie pozostawiamy nowych pracowników bez wsparcia, mogą liczyć z naszej strony na pomoc jeśli takowa byłaby potrzebna. Gorąco zachęcam do aplikowania na kolejne oferty pracy. Pozdrawiamy, Zespół HR BayWa r.e. Solar Systems

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Kiyosaki

Brak komentarza zwrotnego po rozmowie, świadczy nie najlepiej o osobach pracujących tam. Brak szacunku dla potencjalnych współpracowników źle świadczy o tej firmie, na pewno nie panują tam żadne wysokie standardy MINUS

Emma

Jeżeli godziny pracy można na spokojnie przedyskutować czy to oznacza, że ogólnie ze wszystkim można się dogadać z Pracodawcą? Jak oceniacie ten obszar współpracy? co jakie okres czasu można przy tym ubiegać się o podwyżkę? Czy są na nią częste perspektywy?

Jak wygląda sprawa grafiku w Baywa R.E. Solar Energy Systems GMBH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Czy pracodawca idzie na rękę?

Godziny pracy są ustalone jako ramy czasowe co do zaczęcia i kończenia pracy. Standardowo sa to godziny 8-10 rano -16-18 po południu. Elastyczność godzin pracy jest kwestią do przedyskutowania w zależności od charakteru pracy i działu, w którym pracuje pracownik. Dopuszczamy taką możliwość.

Jak z zarobkami w tej firmie?

Czy w Baywa jest duża rotacja pracowników? Sa jakieś szkolenia, czy zakładają, że wszystko wiesz i od razu rzucają na głęboką wodę? Odpowiadają na aplikacje wszystkim kandydatom?

Domi
@Zainteresowany

Rotacja jest bardzo niska. Sa to pojedyncze przypadki. Nowy pracownik jest wdrazany przez swoj zespol. Poza szkoleniami organizowanymi z zewnetrznymj jednostkami i partnerami, kazdemu pracownikowi przysluguje wlasne dofonansowanie na wybrane przez siebie szkolenia do podnoszenia kwalifikacji wedlug indywidualnych potrzeb.

@Domi

Czyli firmę nie interesuje wybrany zakres zagadnień odnośnie danego szkolenia? Można wybrać cokolwiek, nawet niezwiązanego z branżą?

Domi
@Danuta

Wybrane szkolenia musza byc zwiazane z rola sprawowana w firmie, sluza podniesieniu kompetencji w swojej roli.

@Domi

Rozumiem, co do kursów czy szkoleń występują może jakieś umowy lojalnościowe?

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Baywa R.E. Solar Energy Systems GMBH Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Firma nie nazywa się już Solar Energy Systems gmbh i nie jest juz oddzialem w Polsce. Prośba do administratora o zmianę. Od grudnia 2020 firma jest zapisana jako spolka polska. Nowa nazwa firmy to BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o. Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę oferujac przy tym serie benefitów dla pracownikow. B2B w niektorych przypadkach rowniez jest mozliwe i zalezy od charakteru wspolpracy.

Aplikujący

Hej. Pod względem feedbacku katastrofa. Byłem w trakcie rozpatrywania kandydatury w dwóch różnych firmach. Uzgodniłem konkretne terminy odzewu w oby firmach, tak aby w przypadku pozytywnego rozpatrzenia kandydatury móc dać firmie feedback! Na szczęście druga firma pokazała większy profesjonalizm i w uzgodnionym terminie dostałem feedback. Obecnie oczywiście tam pracuję i jestem bardzo zadowolony. Baywa nie dala znać do teraz czyt. 6 miesięcy. Wnioski wysnujcie sobie sami :)

Sylwek
@Aplikujący

Ja z kolei otrzymałem odpowiedź w terminie, ale nie była ona ani na tak, ani na nie. Po prostu poinformowano mnie, że rekrutacja nadal trwa. Może tak samo jest w Twoim przypadku. Co prawda pracuję teraz gdzie indziej, ale wiem, że i mi zdarzyło się czasem po prostu nie przyjść na jakaś rozmowę (tak, wiem… :)) Dlatego myślę, że taki szacunek powinien być obustronny. Ja mimo wszystko daję opinię pozytywna, bo rozmowa była bardzo w porzadku.

Niezainteresowany
@Aplikujący

Może Twoja kandydatura była tak kiepska że nie miał kto odpisać ?

@Niezainteresowany

A cóż to za uszczypliwy klient? ;p Nie no jak przyjęli go gdzieś indziej to przecież nie mogło być aż tak źle. Chociaż ciekawa jestem czy serio tego feedbacku nie dostał czy równie uszczypliwy co Ty jest i po prostu mu odmówili a się nie przyzna. Ktoś jeszcze miał problem z feedbackiem tutaj?

Marcela

Pracuje w Baywa R.E ponad rok .Szacunek , troska o pracownika, świetny zespół .Atmfosfera pracy w Baywa r.e jest niespotykana .Jak dla mnie najlepsze miejsce pracy .

@Marcela

co to znaczy, że atmosfera jest niespotykana? :D

Bogusia

Hej, pracuję w firmie ponad półtora roku. Jestem zachwycona panującą atmosferą, możliwością otwartego reagowania na wszelkie pojawiające się problemy, ilością szkoleń. Polecam każdemu, najlepsza ekipa pod słońcem i profesjonalizm na najwyższym poziomie!

Widzę, że nie ma tu sprawozdań odnośnie firmy Baywa R.E. Solar Energy Systems GMBH Sp. z o.o. Oddział w Polsce w mieście Zabierzów. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników.

Dominika

Teraz jest to nowa polska społka o nazwie BayWa r.e. Solar Systems sp z o.o. Firma szybko się rozwija i ma się bardzo dobrze :) - co potwierdzam, a negatywne opinie bez uzasadnienia w rzeczywistości nie wygladają zbyt wiarygodnie z perspektywy osoby pracującej tutaj. Jako pracownik nie mam nic do zarzucenia. Firma dba o pracowników , klientó i swój własny rozwój. Pozdrawiam :)

@Dominika

A co takiego dokładnie firma robi, że widać tę troskę o pracownika? Oferuje coś dodatkowego? Reaguje na zgłaszane problemy?

@Danuta

Mamy regularne spotkania, jak rowniez integracje po pracy. Kazdy ma prawo glosu i mamy wspolnie wypracowany system wartosci. Rowniez kierownictwo otwarte jest na potrzeby szkoleniowe konkretnych zespolow, ale tez indywidualnych pracownikow. I takie szkolenia odbywamy. Podobnie jesli chodzi o benefity typu wybor opieki medycznej.Decyzje podejmowane sa wspolnie jako zespol.

Urszula

W jakim sensie umierają? To taka metafora? Nie ma pomocy ze strony starszych stażem czy że nie ma szkoleń dla nowozatrudnionych?

Bzdura!

@Urszula

Te wszytskie opnie są nieprawdziwe, jako osoba pracujaca tutaj, uważam że jest to najlepsze miejsce pracy w jakie mogło mi sie przytrafić!

Bluelabel

Kompletna bzdura! Zespół jest bardzo zgrany. Każdy może liczyć na pomoc. Niestety trafił się jeden co zamiast pracować robił cyrki. I jak widzę żali się po pijaku!

@Urszula

Każdy nowy członek naszego zespołu jest wdrażany przez starszych kolegów. Wręcz jest zasypywany wiedzą i poradami.

@Kasia

Dokładnie!

@Kasia

Potwierdzam. Również tutaj pracuję i nowe osoby są otoczone opieką i dużą wyrozumiałością. Atmosfera jest wyjątkowo przyjazna i brak tu toksyczności. Kwestia szkoleń- odbywają sie one regularnie, a ponadto kazdy pracownik ma mozliwosc zgłoszenia swoich potrzeb szkoleniowych.

Dokładnie!

Sylwia

Śmiesznie fałszywe opinie zaczynają się sypać. Dziwnie, bo jedna po drugiej i w środku nocy - jakieś nocne frustracje? Pracuję w BayWa r.e. Solar Systems od prawie 3 lat (wcześniej pod spółką niemiecką). Najlepszy pracodawca jakiego w życiu miałam. T

ania

Pracuję w firmie od prawie roku, jestem bardzo zadowolona. Świetny szef, wspaniali ludzie, atmosfera nie do podrobienia.

@ania

potwierdzam, praca w tym miejscu to jeden z najlepszych wyborów!

Lowowrsize

Nie polecam. Zero profesjonalizmu

Mx

Brakuje im profesjonalizmu. Umówiliśmy się na konkretne warunki które złamali :)

Zostaw merytoryczną opinię o BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o. - Zabierzów

• Jak się pracuje w BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.