DeS Sp. Jawna

Kraków

Opinie o DeS Sp. Jawna

Władyslaw

Co tu dużo mówić - jeden z z najlepszych pracodawców u których pracowałem. Pieniądze płacone w terminie, bardzo słowni i ucziciwi. Gdyby nie to, ze podłapałem robotę we Francji (płatną w euronach ;-) ), to pracowałbym pewnie u nich dalej - poza super atmosferą, bardzo "ludzką" kadrą inżynierską, zarobki też były ok ;-). Jeśli będą rekrutowali to bez zastanowienia wysyłajcie swoje zgłoszenia. Firma zadecydowanie na plus!

xbox

Pracowałem w zeszłym roku u nich na budowie. Super atmosfera, szefu tez wporzo :D No i przede wszystkim dobra i terminowa kasa a to ważne! daje 10/10

Darek

Znam firmę bardzo dobrze. Miałem przyjemność pracować z ludźmi z firmy DeS ładnych parę lat. Pracując na budowie wiele się nauczyłem i miałem styczność z różnorodnymi pracami. Szefowie też spoko można się z nimi dogadać! Mnie pracowało się tam bardzo dobrze. polecam!

Ana

Ja nie pracuję ani nie pracowałam, natomiast kupiłam mieszkanie w ich nowej inwestycji i czekam na odbiór. Ze wszystkich źródeł wiem, że to super ludzie i bardzo słowni! Jako deweloper są super! Myślę, że jako pracodawcy też! Daję sześć gwiazdek!

Zostaw opinię o DeS Sp. Jawna - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DeS Sp. Jawna