Opinie o "TVK" Telewizja Kablowa w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "TVK" Telewizja Kablowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w "TVK" Telewizja Kablowa o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "TVK" Telewizja Kablowa w Wrocław

Maria

Słaba jakość usług. Internet niestabilny i nie otrzymuje tego za co płacę. Powinnam mieć 150 Mb/s a jak mam 50 to jest dobrze nawet na kablu. Ciągłe przerwy w dostawie internetu. Zero kontaktu. Nikt nie odbiera telefonu albo komunikat w godzinach pracy, że abonent niedostępny lub że numer został zablokowany. Na emaile nikt nie odpowiada. W każdej innej firmie można połączyć się z konsultantem i a tu zero pomocy i nie ma komu nawet zgłosić awarii. Jestem ich klientką od 20 lat i chyba już najwyższa pora się pożegnać. Dawniej pracowały tam bardzo miłe i pomocne panie a teraz niestety bardzo aroganckie. Dziwne jest też to, ze prawie w każdy weekend wieczorem nie ma internetu albo jest bardzo słaby. Na bieżąco każdego dnia robię testy prędkości i zrzuty ekranu. Mam podstawy aby wcześniej rozwiązać umowę gdyż jej nie dotrzymują. To trwa już od ponad roku. Nie jestem jedyną osobą niezadowoloną, gdyż moi sąsiedzi w bloku mają ten sam problem. Każdemu odradzam gdyż jest to chyba najgorsza sieć kablowa .

Serafin

Nie widzę opinii pracowników, ktoś może powiedzieć coś na temat pracy w TVK, zdarzają się nadgodziny?

Nawet na dzień dziecka wuloczajom kanały dla dzieci żenujące pomimo że dzieci nie chodzom do szkoły

witex

internet jest najsłabszym internetem jaki w życiu miałem nie ma nawet 5 mb pobierania, a w grach jest ms 200/s coś nie tak z tym internetem nie da się w ogólę obsługiwać komputera.

Aplikowałeś do firmy "TVK" Telewizja Kablowa? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Andrzej Urban

Proszę o podanie kwoty abonamentu na rok 2020. Andrzej Urban ul.Dokerska 44/20

Marzenia

Od 30 listopada od 6 rano nie działa telewizjia nr telefonu nie odbiera nic się nie da zrobić za co ja płacę !!!!!! Tragedia to już 2 raz a mam tą telewizję dopiero 3 lata

Mario

Od 30.11.19 nie diala telewizja intetnet konsultant tel ma wylaczony tel ktory podaje tvk kablowka w czasie awarii sobota.niedziela nic nie zrobisz to dramat tvk kablowka slyszysz nr tel 505....by zostawic sms ni nie odpowiada maja balagan rzeczni praw konsumenta siedowie ifolinia w awariach likendowych powinna działać

ukash

Witam serdecznie, telka-gówno, mam ten internet z 10lat i średnio co 2tyg nie mam internetu oczywiście dzwoniąc do nich słyszę - to coś u Pana a po 3 dniach okazuje się że jednak u nich się coś (usunięte przez administratora) ;) buda do spalenia pozdro

Paweł-Kozanów

Korzystam z ich usług od samego początku, i jestem zadowolony. Internet działa jak należy, i telewizja raczej też. Co prawda rzadko oglądam telewizje, ale nie mam zastrzeżeń. Jak dla mnie TVK jest bardzo dobrym dostawcą Internetu i Telewizji. Polecam.

Mariusz

Witam, jakie trzeba mieć wykształcenie aby podjąć prace w tej firmie ?

Niezadowolony

Nie reagują na na telefony i maile od klientów. Internet jest kilkukrotnie wolniejszy niż w umowie, omijać z daleka!

GUAF

Ogólnie i krótko podsumowując pracę tej pseudo firmy to KOMPLETNE BADZIEWIE WAŻNY JEST TYLKO ZYSK

Zyga

W dniu dzisiejszym tj.30-10-2018 i nie tylko nie działa Polsat sport i nie ma informacji dlaczego/godz.15,00/ i tak ogólnie to programy Polsatu dość często mają zakłócenia.Proszę udzielić odpowiedzi dlaczego tak się dzieje, jestem odbiorcą przy ul. Gołężyckiej 5.Jeżeli będzie tak dalej to będę zmuszony zrezygnować z Waszych usług a mam oferty co trochę wydzwaniają do mnie z Netii i innych firm i dają korzystniejsze warunki.Pozdrawiam C.P.

Urki
@Zyga

U mnie Polsat Sport HD jest teraz na częstotliwości 514.000 MHz w HD, bo wersja SD zakończyła nadawanie na satelicie ;)

Tomasz M.

Nikt w tej firmie nie odbiera telefonu dodatkowo oferują nowy rutet który po jakimś czasie sam odblokowuje kody z dostępem do internetu przez wi-fi nie można skontaktować się drogą telefoniczną z żadnym pracownikiem TVK pomimo iż nikogo nie ma na linii w dniu dzisiejszym udostępnię również filmik jak TVK traktuje swoich klientów same nieroby

Dariusz

W tym momencie większość komentarzy pochodzi od klientów "TVK" Telewizja Kablowa. Może ktoś z pracowników czyta forum i mógłby powiedzieć coś na temat pracy w tej firmie? Jak wam się pracuje w "TVK" Telewizja Kablowa?

Tedy

Jeszcze się taka firma nie znalazła, żeby wszyscy byli zadowoleni!!!

Wiki

To forum jest dla pracowników firmy a klienci mogą pisać na adres z umowy!

@Wiki

Pracownicy firmy olewaja klientow

Lyla
@Wiki

A gdzie można napisać na nich skargę bo co siedzę sobie i nie ma zarządu dyrektora kierownictwa właściciela nic nie można w necie znaleźć Ola i mnie całkowicie a zarabiam przez neta i od 4 dni go nie mam zaproponowali żebym sobie sama wymieniła modem przyszła do niej wzięła nowy przyniosła stary to jakaś kpina

Kozanow

Co srode ogladam serial na TLC dzisiaj jest tylko info brak dostępnych video. Telka zowu coś miesza, coraz gorzej, pora na zmiane.

Wiki

Konkurencja chce bardzo zaszkodzić?

Kobieta

Przed chwilą wpisałam opinię niezbyt korzystną. Zanim potwierdziłam, że nie jestem robotem, i akceptuję regulamin opinia .... zniknęła!

Zostaw merytoryczną opinię o "TVK" Telewizja Kablowa - Wrocław

• Jak się pracuje w "TVK" Telewizja Kablowa?

Zobacz opinie na temat firmy "TVK" Telewizja Kablowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "TVK" Telewizja Kablowa?

"TVK" Telewizja Kablowa