Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Graf sp.j. Jacek Bigaj Bogusława Bigaj w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowe Graf sp.j. Jacek Bigaj Bogusława Bigaj. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe Graf sp.j. Jacek Bigaj Bogusława Bigaj o rekrutacji.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe Graf sp.j. Jacek Bigaj Bogusława Bigaj w Kraków

The Reds

Spora rotacja pracownikow,firma ,,rodzinna"nie wiadomo kto jest szefem i kogo słuchać brak porozumienia między szefami, no i trzeba byc uniwersalnym żolnierzem od wszystkiego a i tak na końcu źle wszystko robisz pochwał nigdy nikt nie usłyszał typowi prywaciarze,oszczedzić nawet na folii jak sie da

Irenka

Praca bardzo fajna, spokojna, są dni w które trzeba zostać dłużej, w okolicach gwiazdki czy dnia dziecka Nadgodziny można robić, z wolnym nie ma problemu, premie są regularnie przyznawane, ja jestem zadowolona

Alex

bylem na rozmowie o prace na stanowisko magazyniera, ide na dni probne, pieniadze bardzo dobre, mozliwosc nadgodzin na czym mi zalezy rozmowa dobra, krotko doswiadczenie minimalne wymagane ale tez naucza wszystkiego

@Alex

Tak mniej więcej widełki dla magazyniera możesz podać? Skoro kasa dobra to chętnie się dowiem konkretów zeby wiedzieć czy warto mi tu przyjść. Dni próbnych ile tutaj jest? Mam nadzieję że za nie normalnie płacą?

byćmożepracownik

na magazyniera ja nie pomogę, bo aplikuję na stanowisko biurowe, ale mnie zaproponowano 3300 zl + premie dni próbne są płatne

Jadźka
@byćmożepracownik

Ile dają za taki dzień próbny i ile ich jest? Czy te dni próbne są na jakiejś umowie, czy bez? I firma podejmuje decyzje o oferowane pensji po tych dniach próbnych, czy przed?

byćmożepracownik

rozmowa o pracę super, niedługa, bardzo konkretna jestem zaproszona na 2 dniowy okres próbny aplikuję na stanowisko fakturzysty oraz obsługi sali

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Graf sp.j. Jacek Bigaj Bogusława Bigaj? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
kandydatka

Rozmowa o pracę krótka, konkretna, idealnie o wskazanej godzinie. Warunki pracy standardowe, czyli okres próbny, następnie umowa o pracę. Stawka dobra, godziny pracy 8-16, weekendy wolne. Miła osoba przeprowadzająca rekrutację.

Klara
@kandydatka

A po jakim czasie od przesłania CV się odezwali? Długo trzeba czekać? Ta rozmowa o pracę jest jedynym etapem rekrutacji? Okres próbny 3-miesieczny czy dłuższy?

O rety, ale pocisnąłeś, tylko, jakie masz argumenty na potwierdzenie swoich słów? Pisał ktoś niedawno, że właściciele to kochani ludzie, że jest tam super atmosfera, że była umowa o pracę na czas nieokreślony oraz dobra pensja i nikt nie siedzi nad głową. Możesz więc napisać, jak oceniasz relacje między ludźmi w firmie i ile płacili za wykonywanie obowiązków?

Mnie tam nie do śmiechu. Ja chcę wiedzieć, ile tu płacą, gdy się człowiek zatrudnia i kiedy można dostać umowę o pracę na czas nieokreślony? Może, jak podasz jakieś konkrety, to wtedy się rozchmurzę.

czyli żeby uważać, na to co napisane, bo nie musi mieć wiele wspólnego z prawdą? a możesz rozwinąć temat, dlaczego odradzasz?? bo już nie raz się sparzyłem i jestem teraz ostrożny w szukaniu pracy.

gościówa

Praca w tej firmie to dotychczas najlepsze miejsce w jakim pracowałam. Bardzo fajna atmosfera, okres próbny, a potem umowa o pracę, bez żadnych opóźnień wynagrodzenie. Miałam kryzysową sytuację, gdzie musiałam pilnie wyjść z pracy, nikt nawet nie zapytał po co- od razu pozwolono mi zostawić obowiązki i wyjść z pracy. Bardzo doceniam takie kierownictwo i firmę, w której nie jesteś tylko numerkiem. Pozdrawiam

@gościówa

No to w takim razie super jak są tacy wyrozumiali. A o którym stanowisku tak właściwie teraz piszesz i o jakie obowiązki chodzi?

@Iza

Cześć - na początku byłam odpowiedzialna za dokładanie towaru na półki i doglądanie sali sprzedaży. Obecnie zajmuję się fakturami i sprzedażą. Była to forma awansu, dość szybka i wiązało się to z podwyżką.

@gościówa

No, że podwyżka jest to już pozytywnie brzmi. ;) A ciekawa jestem jaka tu jest rozbieżność w wypłacie pomiędzy tymi dwoma stanowiskami?

Iza

Poważnie sądzisz, że mi je mydli? No bo skoro tak a piszesz, że to Twoja najgorsza praca to może wskażesz chociaż dlaczego? Dziwią mnie takie rozbieżności w zdaniach

@Iza

A dla mnie to najlepsza praca jaką miałam! Skończyłam studia i zatrudniłam się później w "swoim zawodzie". Żałuje, że odeszłam i to bardzo! Właściciele to kochani ludzie, super atmosfera panowała, miałam umowę o pracę na czas nieokreślony, dobrą pensję i nikt mi nie siedział nad głową (tak jak teraz w moim korpo). Przez okres w którym pracowałam przewinęło się parę osób, które ewidentnie nie odnajdywały się w zespole i robiły niefajny klimat poprzez obgadywanie czy chamskie odzywki. Na szczęście takie osoby pracowały krótko :) Pozdrawiam!

@1234

No to pewnie zależy wszystko od perspektywy w takim razie. ;) w zasadzie to ile okres próbny tutaj trwa czy to zależy? Bo rozumiem, że dopiero po nim dali Ci umowę na nieokreślony?

gościówa

No tak jak napisałam powyżej - ale sądząc po twojej wypowiedzi ciężko idzie ci z czytaniem - byłam wówczas na rozmowie, która była dobrze zapowiadająca się. Dostałam pracę, pracowałam stacjonarnie przez dłuższą chwilę, ale z powodów zdrowotnych musiałam zrezygnować. I uwaga - z pracodawcą nam się naprawdę fajnie współpracowało więc pracuję na część etatu zdalnie. Wszystko udało się ustalić. Na miejscu pracowało mi się super i tak, dostałam podwyżkę, bo jestem zaangażowana i pracowita. Ale to chyba szok, dla takiej osoby jak ty. Najlepiej byłoby dostawać pieniądze za nic, obsmarować pracodawcę w internecie anonimowo i w dodatku zarzucać mi kłamstwo.

Łucja
@gościówa

Nie wiesz czy może szukają osoby do pracy właśnie zdalnej na część etatu tak jak Ty pracujesz? Czy to takie jednoosobowe stanowisko tylko?

@Łucja

Z tego co wiem 3 osoby pracują zdalnie, ale zajmujemy się różnymi rzeczami z różnych działów. Niestety nie wiem czy obecnie jest ktoś poszukiwany do pracy ;-)

Beata

No widzę, że ktoś tu bardzo chciał pochwalić. Jak tak super jest w tej pracy, to może warto powiedzieć o szczegółach, bo chętnie się dowiemy. A jak z kasą? Wysokość pensji też jest spoko i do tego są spoko premie?

L.P

Polecam pracę w firmie - wszystko dobrze, warunki ok, umowa o prace.

Joanna
@L.P

Apropo umowy o pracę, po jakim czasie można liczyć na umowę na stałe? Poza tym czy jakieś podwyżki są możliwe? Albo premie za wyniki?

gość

Byłem na rozmowa o prace 19.08.:D Dla mnie dobre, bez opowiadania bajek. Atmosfera ok, rozmowa z mlodym chlopakiem. Wynagrodzenie w porządku dla mnie, ale ja nie ma wiele doświadczenia. Ide na dzien próby.

@gość

Dla zainteresowanych - po dniu próbnym jest ok, fajna atmosfera, szef w porządku. Zostanę zatrudniony na okres próbny, a jak obie strony sie dogadają to umowa o pracę od połowy września.

x

Mnie się bardzo dobrze pracuje, według mnie bardzo dobre pieniądze, zawsze w terminie. Czasem pracy jest dużo, a czasem mało, tak falami. Kierownictwo w porządku, pracownicy ok. Nie mam na co narzekać.

@x

Jak jest jej dużo to występują nadgodziny?

gość

A ja za to polecam pracę w firmie :) Pracowałam 4 lata i złego słowa o właścicielach nie powiem. Umowa o pracę, wypłata na czas, wolne dosłownie kiedy się chce, nigdy nikt nie robił problemów. Dobre zapłacze socjalne, fajna atmosfera.

Joanna
@gość

A to z czego się składało zaplecze socjalne?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Graf sp.j. Jacek Bigaj Bogusława Bigaj - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe Graf sp.j. Jacek Bigaj Bogusława Bigaj?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Graf sp.j. Jacek Bigaj Bogusława Bigaj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe Graf sp.j. Jacek Bigaj Bogusława Bigaj?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 14 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Handlowe Graf sp.j. Jacek Bigaj Bogusława Bigaj

Przedsiębiorstwo Handlowe Graf sp.j. Jacek Bigaj Bogusława Bigaj