Adams Group

Opinie o Adams Group

Marcin Grzelak

Kupowałem dziesiątki narożników miesięcznie ,(usunięte przez administratora) nie odpowiednia osoba na stanowisku działu sprzedaży, zero dbania o klienta. Towar jaka cena taka jakość ale bardziej przerażający jest stosunek sprzedawcy do kupującego. Terminy z kosmosu, zero informacji o podwyżkach, dziś taka cena jutro 100-200 zł wyzsza. Zrezygnowałem ze współpracy. Nie polecam

@Marcin Grzelak

Dzień dobry, Jest nam przykro z uwagi na Pana odczucia, jesteśmy młodą organizacją i wszyscy cały czas się uczymy. Zgadzam się z opinią o jakości towaru która jest dostosowana do ceny. Ma Pan rację że przerażający jest stosunek sprzedawcy do kupującego (kontrahenta) nie popieramy sprzedaży naszych produktów przez kolejnych pośredników, sztucznie zawyżając wartość towaru. Jako producent mamy bardzo niskie marże i taki produkt chcemy dostarczać do klienta detalicznego bezpośrednio. Niestety nie możemy kontrahentom zablokować sprzedaży przez nasze platformy... Nie mogę zgodzić się z informacją "terminy z kosmosu", zawsze dostarczamy meble w określonych terminach odstępstwem mogą być terminy świąteczne czy zdarzenia losowe, weryfikując ostatnie raporty 95% dostaw realizowanych jest przed czasem. W wyniku pandemii rynek jest dynamiczny i każdy kto zna branżę meblarską doskonale wie że nasi dostawcy sprężyn,pianek,płyty nie informują nas o podywżkach z kilkutygodniowym wyprzedzeniem przeważnie o wzroście ceny dowiadujemy się przed dostawą materiału. Ciężko w takim przypadku poinformować kontrahenta z wyprzedzeniem. Proszę poczytać, takich artykułów jest kilkadziesiąt https://www.meblepolska.pl/pl/aktualnosci/wzrost-cen-pianki-tapicerskiej-dusi-polski-przemysl-meblowy/ Życzymy udanej współpracy z dostawcami którzy akceptują takie formy współpracy.

Pytanie..

Potrzebne są kobiety do pracy?

@Pytanie..

Dzień dobry, Tak, kobiety pracują u nas na kilku działach w których pozwalają na to przepisy bhp. Proszę uważnie śledzić portal OLX, firma stale się rozwija. Rekrutacje przeprowadzane są gdy tylko mamy wolne miejsce. Na koniec roku 2021 zostanie ukończona nasza nowa inwestycja i odbędzie się rekrutacja dla 100-150 osób na nowe stanowiska.

Zainteresowana

Dzień dobry. Znalazłam Państwa ofertę pracy dla pracownika ze znajomością języka niemieckiego na stronie PUP Ostrzeszów . Chciałabym zapytać czy z procesie rekrutacji jest wymagane potwierdzenie tych umiejętności dokumentami typu certyfikat, zaświadczenie ukończenia kursu czy weryfikowane będą wyłącznie umiejętności. Pozdrawiam

@Zainteresowana

Dzień dobry, W procesie rekrutacji weryfikowane będą wyłącznie umiejętności, certyfikaty czy zaświadczenia nie są konieczne. W przyszłości możliwe będzie również dofinansowanie do kursów języka niemieckiego w celu zwiększenia kompetencji pracownika. Zapraszamy do udziału w rekrutacji !

Zainteresowana
@Adams Group

Dziękuję za odpowiedź.

Prawdomówny

Pracowałem tam. (usunięte przez administratora) Kary pieniężne były dosłownie za wszystko. Ogólnie nie polecam

@Prawdomówny

Dzień dobry, czy wszystko dotyczy wykonywania zakresu obowiązków zgodnie z przepisami bhp czy też nie przestrzeganie wyznaczonych zasad ? Naszym celem nie jest karanie pracowników, lecz dbanie o przestrzeganie przepisów i zasad bhp oraz wykonywanie pracy zgodnie z wytycznymi przełożonych.

porazka po wyslaniu cv dzwonia i zapraszaja na rozmowe choociaz wiedzieli ze pracowalam na innym stanowisku niz to co mi proponuja po czym na zywo wytykaja mi brak doswiadczenia na stanowisku na ktore aplikuje

dziwne bardziej zeby upokorzyc osobe

Miszia

Fira spoko.Polecam))))

@Miszia

Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinie. Dołożymy wszelkich starań aby poprawiać się w przyszłości.

Czy jest szansa na zatrudnienie na stanowisko tapicer z przyuczeniem ?

@Zainteresowany

Dzień dobry, Aktualnie w firmie obsadzone są wszystkie stanowiska tapicerskie, prosimy pytać w okolicy marca.

Anonimka:)

Добрый день :)Работаю на Адамсе уже больше полу года и не могу сказать о фирме что-то плохого.Фирма быстро розвевается, работы всегда много .Керовники все спокойные и объективные!!Сделали мне все документы которые были нужны.Платят хорошо.Работа на аккорд.Сколько заработаю все мое:)Жилье не искала фирма жилье даёт(но за отдельную плату разумеется) Дают машину чтобы доехать на работу.Меня очень удивило то как все друг к другу относятся.. Все дружелюбные и милые.Если есть какие-то проблемы то все помогают решить.Шеф очень милый даже поздравляет на дни рождения и были подарки всем на праздники.Так что советую от души:)))))

@Anonimka:)

Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię !

Ciekawy

Witam. Planuję ubiegać się o pracę na stanowisku magazynier/operator wózka widłowego. Może ktoś pracuje/owal na tym stanowisku i mógłby po krotce opisać jak wygląda to w tej firmie? Jak z zarobkami?

@Ciekawy

Dzień dobry, przepraszamy za późną odpowiedź wątek w którym są zamieszczone pytania powstał bez naszej wiedzy. Zarobki dostosowane są do kwalifikacji pracownika, umożliwiamy jednak szybki rozwój i wzrost wynagrodzenia. Najważniejszy jest dla nas człowiek i jego zaangażowanie nad resztą można pracować

Czy Adams Group Mariusz Adamski sp.j. praktykuje "luźne piątki"?

Dzień dobry, przepraszamy za późną odpowiedź wątek w którym są zamieszczone pytania powstał bez naszej wiedzy. Zdarzały się luźne piątki, nie jest to wprowadzone na stałe ale w przyszłości jak najbardziej realne niekoniecznie na wszystkich stanowiskach.

Ona

Będą przyjęcia dla kobiet? I jakie warunki tam są? Ktoś doradzi czy warto aplikować?

@Ona

Dzień dobry, przepraszamy za późną odpowiedź wątek w którym są zamieszczone pytania powstał bez naszej wiedzy. W naszej firmie kobiety pracują na dziale szwalnia. Nie otrzymujemy sygnałów od pracowników aby ta praca była ciężka. Mamy dwie zmiany, stawka dostosowana jest do danego stanowiska oraz kompetencji czy doświadczenia osoby aplikującej. Doceniamy zaangażowanie i rozwój pracownika przez co umożliwiamy szybki wzrost wynagrodzenia.

Szukajca pracy

Jak w tym zakładzie wygląda praca dla kobiet? Czy jest bardzo ciężko? Jakie macie zmiany i jaka jest stawka? Jak dzwonie to zero informacji..

@Szukajca pracy

Czym Adams Group Mariusz Adamski sp.j. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Dzień dobry, w ramach sprostowania wątek nie dotyczy firmy Adams Group spółka jawna lecz Adams Group Mariusz Adamski. Jako firma dokładamy wszelkich starań aby nasi pracownicy byli zadowoleni z otrzymywanego wynagrodzenia. W pod koniec roku 2021 będziemy wprowadzać nowe benefity.

xxx

Pracowałam tam krótko, ale jednak wystarczająco by coś powiedzieć o pracy. Można śmiało powiedzieć, że część osób jest z rodziny i tworzy się takie towarzystwo wzajemnej adoracji, niestety dało się to odczuć pracując tam. Moja znajoma też kiedyś tam pracowała i mówiła to samo, ale nie chciałam dać wiary, niestety przekonałam się o tym dopiero na własnej skórze. Jest grono osób pracujących od lat, a jest też dość liczna grupa osób pracujących od niedawna + Ukraińcy. Czy polecam tam pracować? Kwestia indywidualna.

@xxx

Dzień dobry, przepraszamy za późną odpowiedź wątek w którym są zamieszczone pytania powstał bez naszej wiedzy. Przykro nam jeśli posiadasz takie odczucia, jesteśmy młodą organizacją która uczy się każdego dnia. Czy przeprowadziłaś szczerą rozmowę na temat tego czego oczekujesz lub co Cię martwi ?

Witold

Czy przed zakupem dokładnie obejrzałeś ten produkt? Napisałeś, że negatywnie oceniasz jego wykonanie, ale jak oceniasz to wykonanie pod względem stosunku ceny do jakości? Może warto było w tej sytuacji dopłacić do droższego modelu. Czasami takie inwestycje zwracają się dopiero przy dłuższym użytkowaniu.

@Witold

Jakość produktu dostosowana jest do ceny zakupu, każdy klient ma prawo zwrotu produktu który nie spełnia jego oczekiwań.

Jak wygląda sytuacja dotycząca pracy w tej firmie?

Dzień dobry, przepraszamy za późną odpowiedź wątek w którym są zamieszczone pytania powstał bez naszej wiedzy. Jakiej sfery konkretnie dotyczy pytanie ?

Ile jest zmian w Adams Group Mariusz Adamski sp.j.?

Dzień dobry, obecnie są to dwie zmiany.

Czy Adams Group Mariusz Adamski sp.j. organizuje staże dla studentów?

Dzień dobry, tak jeśli jest wolny etat organizujemy staże dla studentów. Zapraszamy w tej sprawie pod adres kadry@adamsgroup.pl

Wiktor

A jak wygląda pod względem zarobków oraz świadczeń socjalnych praca w biurze w tej firmie ? Czy jest może stołówka dla pracowników i parking czy to przysługuje tylko tym "najważniejszym"?

@Wiktor

Dzień dobry, przepraszamy za późną odpowiedź wątek w którym są zamieszczone pytania powstał bez naszej wiedzy. Wszystkie osoby z naszej organizacji posiadają takie same prawa, nie ma osób najważniejszych.

@Wiktor

Ed78

Witam, również zakupiłem narożnik tej firmy na allegro. Oczywiście na allegro już nie widnieją. Po niecałym pół roku użytkowania gąbka wysiedziała się i siedzi się na dechach. Pękły dwie deski i jedna sprężyna. (usunięte przez administratora) totalne. Strach siadać (a chyba do tego to służy). Zgłoszona została reklamacja, jak nie będzie uwzględniona to będę działał dalej.

Łukasz

Witam Odradzam wszystkim zakupy bubli z firmy adams Group! Towar jakościowo i materiałowo porażka. Od maja próbowałem zwrócić pseudo mebel i dopiero interwencja rzecznika praw konsumenta pomogła. Omijajcie tego oszusta szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Adams Group - Kobyla Góra

• Jak się pracuje w Adams Group?

Zobacz opinie na temat firmy Adams Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adams Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 15 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adams Group?

Kandydaci do pracy w Adams Group napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adams Group