Opinie o TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Paczkowo k. swarzędza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Paczkowo k. swarzędza

Bogusław Wołoszański

To duży d..... k tak kabluje z daleka

Wiki
@Bogusław Wołoszański

On jest za pewny siebie i sobie na to pozwala myśli że szef za nim pójdzie. A rzeczywistość jest inna będzie szukał poparcia u pracowników " kolegów których niema" ale będzie za późno ????

Tadeusz sznuk

I pamiętaj że kandydat na prezydenta RP musi mieć co najmniej 35 lat

Wanda

To nie ma żadnego przełożonego, który by kontrolował pracowników? No bez przesady, żeby ktoś robił za kilka osób :/ Wynagradzają to chociaż jakoś, czy efektywność nie przekłada się na wynagrodzenie? Mąż chce się przyjąć za operatora, ale szuka stabilnej pracy. Tak na marginesie, jak wygląda praca operatora w tej firmie? Jest ciągłość pracy? Maszyna przypisana jest do operatora czy skaczesz z jednej do drugiej?

Operator
@Wanda

Dokładnie, skaczesz z jednej maszyny na drugą. Możesz zachorować się na śmierć. Nikt tego nie doceni. Chyba, że jesteś konfidentem i donosisz kierownictwu na innych samemu nic już nie robiąc. Tak to u nich działa. Nie doceniają ludzi którzy pracują uczciwie. Wynagradzani są tacy ,którzy kablują i podlizuja się..Tak że daj sobie spokój z tą firmą, szkoda nerwów...

Kandydat do pracy

Z waszych komentarzy wynika ze nie było podwyżki w tym roku...to szef nie zdaje sobie sprawy z tego że bez podwyżek ludziom ciężko przez ta inflację? Widzę ogłoszenie o pracę i nawet mnie zainteresowało ale no skoro nie ma podwyżek to nie ma pracownika

operator produkcji

ogłoszenie na "olx" odpisanie pracodawcy zaproszenie na rozmowę - na korytarzu w firmie od następnego dnia można pracować- nawet na "czarno bez umowy" potem jakieś badania- na początek byle gdzie.

brak szczególnych

Imperator

Najlepsze to są te 2 panie ze zmiany B co tak dziobią i dziobią te nadgodziny... Jakieś specjalne względy czy jak?

ciubaka
@Imperator

mają mało na godzine (23zł brutto) to dorabiają ilością godzin - zresztą nie tylko na zmianie B to jest XD :P

Specjalista/ka ds. Kontroli Ja

Specjalista/ka ds. Kontroli Jakości Tulplast Socha Spółka Komandytowa Brzeźno (pow. poznański) Brzeźno (pow. poznański), wielkopolskie ważna jeszcze 24 dni do: 09 cze 2023 umowa o pracę pełny etat specjalista (Mid / Regular) praca stacjonarna Twój zakres obowiązków Utworzenie Działu Kontroli Jakosci Prowadzenie dokumentacji jakościowej (dotycząca wyrobów, badań), współtworzenie i aktualizowanie technicznych specyfikacji produktów Kontrola jakości surowców, wyrobów gotowych oraz procesów technologicznych analiza funkcjonowania procesów technologicznych, opracowanie danych, podejmowanie działań w celu doskonalenia i optymalizacji Przeprowadzanie auditów jakościowych w procesach technologicznych Tworzenie wzorców produkowanych wyrobów Zwalnianie wyrobów do produkcji i sprzedaży Współpraca z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie przeprowadzanych w Organizacji procesów, Szkolenia jakościowe dla pracowników Nasze wymagania Doskonałe umiejętności komunikacyjne Samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższw Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Word i Excel Znajomość rysunku technicznego, Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi, To oferujemy stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, prężnie rozwijającej się, z młodym zespołem i możliwościami rozwoju, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem, możliwość pokrycia kosztów dojazdu do pracy, dużą samodzielność, możliwość szkoleń i rozwoju, Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię regulaminową, Ubezpieczenie na życie Dofinansowanie karty Multisport,

Pracownik Brzezno

No wlasnie... Kilku ludzi odeszło z produkcji a robota ta sama... To z tej kasy co teraz oszczędzają na wypłatach tych co odeszli to powinni coś nam dołożyć... Jak wrzucają tu ogłoszenie o pracę to znaczy że pewnie to czytają więc jeszcze raz głośny apel... PODWYŻKI DLA PRACOWNIKÓW!!!!!!

I jak
@Pracownik Brzezno

I jak -coś się ruszyło z brakiem ludzi ? (przyjeli nowych) i co z aneksami ? - były ?

Bolek
@Pracownik Brzezno

A w ogóle chodzą słuchy że będą jakieś podwyżki czy to tylko twoje dobre intencje że dadzą? Kiedy ostatnio były podwyżki i ile?

Agatka

Nie macie związków zawodowych, które spróbowałyby coś załatwić? Jakie zarobki w ogóle są w firmie? Chyba nie minimalna, co?

Pracownik Brzeźno
@Agatka

Związków nie ma bo za mała firma... No minimalnej nie zarabiamy jak się porobi 2-3 lata na produkcji to poniżej 4 tys wypłata nie schodzi

frezer
@Pracownik Brzeźno

nie pisz bzdur że poniżej 4 tys wypłata nie shodzi - dopisz brutto !!!

Malwina
@Agatka

3300 na magazynie 3500 na produkcji

@Malwina

Oj to słabiutko. Miałem nadzieję że więcej. Nic się nie dorobi? Czytałem że robota zmianowa. Nocki też są i jakiś dodatek wtedy? Dają chociaż socjal na pocieszenie?

kandydat

Ile na początek można zarobić jako magazynier na rękę.

Molik
@kandydat

Ja mam 8 000 brutto plus chałupnictwo i nie narzekam :)

Perlaj

A młodsze dziewczyny przyjmują do pracy?

super

jaka stawka na początek ?

To oferujemy stabilną pracę w
@super

To oferujemy stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, prężnie rozwijającej się, z młodym zespołem i możliwościami rozwoju, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem, praca zmianowa dużą samodzielność, możliwość szkoleń i rozwoju, Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię regulaminową, Ubezpieczenie na życie Dofinansowanie karty Multisport,

Poszukuję pracy na stanowisku specjalista ds. jakości. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na specjalista ds. jakości. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Tulplast Ireneusz Socha sp.j. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

zobe

Hej, właśnie zastanawiam się nad aplikacją do tej firmy. Możesz napisać coś więcej?

Ślusarz Narzędziowy- Utrzymani
@zobe

Ślusarz Narzędziowy- Utrzymanie ruchu Wtryskowni Firma Tulplast sp. z o.o. sp. k. poszukuje kandydata na stanowisko: Ślusarz Narzędziowy- Utrzymanie ruchu Wtryskowni Miejsce pracy: Brzeźno- Kostrzyn Wlkp. Opis stanowiska: • przeglądy, naprawy, modyfikacje, konserwacja form wtryskowych, • podstawowe prace ślusarskie podczas montażu i przeglądów narzędzia, • diagnozowanie przyczyn awarii i problemów wynikających z działania form i ich usuwanie, • współpraca z działem narzędziowni, • precyzyjne prace szlifierskie i ślusarskie. Wymagania: • wykształcenie techniczne (mile widziane w zakresie obróbki skrawaniem, ślusarstwa narzędziowego, mechaniki maszyn), • samodzielność w podejmowaniu decyzji, • znajomość budowy form wtryskowych, • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, • zacięcie do prac ręcznych, mechanicznych, • uprawnienia do obsługi suwnicy mile widziane, • prawo jazdy kat. B, • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, • umiejętność obsługi maszyn warsztatowych: wiertarka, frezarka, szlifierka, • samodzielność, precyzja, dokładność i odpowiedzialność za wykonywane zadania. Oferujemy: • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, • pracę w stabilnej firmie, • możliwość rozwoju osobistego (kursy, szkolenia), • pakiet pracowniczy • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy.

Ślusarz Narzędziowy- Utrzymani

&
@zobe

nie warto - firma w rozsypce...

Hanna
@&

Dlaczego w rozsypca? Ogłaszają upadłość czy tak sam wnioskujesz po rotacji pracowników i zarządzaniem pracą? Z tego co widzę na stanowisko Ślusarza oferują zatrudnienie w stabilnej firmie . Jestes jeszcze pracownikiem firmy i możesz coś więcej powiedzieć? Jakie są godziny pracy I czy występują nadgodziny. Ile zazwyczaj płacą?

oooo
@zobe

odpuść sobie (usunięte przez administratora)i gość myśli że wszystko zrobi jak najmniejszą ilością osób- najlepiej jak by jedna wszystko obsłużyła :) płaca marna jak za takąrobote- w okolicy jest dużo firm ciekawszych

Ryszard
@oooo

Czyli jedna osoba ma dużo obowiązków a wypłata marna? Bo tak wywnioskowałem z tego co napisałeś? Trzeba siedzieć po godzinach czy nie jest to wymagane?

Spółka TULPLAST jest ponad 30-

Spółka TULPLAST jest ponad 30-letnim przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych i metalu. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujekandydata na stanowisko: Magazynier Miejsce pracy: okolice Kostrzyna Wlkp, Zakres obowiązków: - kompletowanie zamówień do wysyłki, - przyjmowanie i wydawanie towarów, - dbanie o prawidłowy obrót towaru w magazynie, - rozmieszczenie produktów na półkach magazynowych, - dbanie o porządek i czystość w magazynie, - kontrolę stanów magazynowych. Oczekujemy: - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składu - doświadczenie w pracy przy obsłudze wózka widłowego będzie dodatkowym atutem, - bardzo dobra komunikatywność - bardzo dobra organizacja pracy - odpowiedzialność Oferujemy: - pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie - atrakcyjne wynagrodzenie - umowę o pracę

Twój zakres obowiązków Utworz

Dramers

Jak ktoś chce to zapraszamy do nas :) potrzebujemy pracowników produkcji i magazynierow dobrze wam zapłacimy ;) zapraszamy do Swarzędza

Marysia Starosta

Wie ktoś może czy ta premia inflacyjna to jeszcze będzie? Bo w tej firmie to wiadomo ze nic nie wiadomo!!!

byk

Nie warto tam pracować już- bardzo słabo płacą, kiepskie warunki pracy i nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach - krótko i na temat.

tatuś

no. ja sobie nie wyobrażam nie być codziennie w domu, czas zasuwa, za granicą już też kokosów nie ma, co jak co ale tu jest stabilnie, umowa o pracę i jestem z rodziną, to się docenia po latach

Pracownik Brzezno

Mam nadzieje ze ktos z gory czy ta czasami te komentarze... I czasami sprawdza oferty pracy innych firm ktore daja na poczatek na reke juz 4500-4800 I moze wyciagna z tego wnioski bo jak dalej nie bedzie podwyzek to po wakacjach czesc ludzi moze odejsc a pytanie czy przyjdzie now? I czy bedzie chcial pracowac za 3200-3500 lepiej chyba dac staremu doswiadczonemu pracownikowi podwyzke biz brac nowego ktory nie wiadomo czy wogole bedzie chial pracowac

racja
@Pracownik Brzezno

racja- prywaciarz myśli że ludzie mu będą siedzieć wieczność, robić coraz więcej za te same pieniądze- w końcu zostanie sam bez ludzi i z samymi emerytkami . szefostwo chyba zakasa rękawy i samemu ruszy na produkcje - bo kto ich utrzymie ! mercedesów nie będzie za co tankować.... :(

Magdalena
@racja

Jesteś pewny, że tak się stanie? Ludzie się zwalniają pomału z firmy, czy to tylko luźne obserwacje? Wiesz, gdybać zawsze można, ludzie nie lubią zmian...

------------------------------
@Pracownik Brzezno

Racja- firma (usunięte przez administratora), śmieszne pensje,śmieszne premie i dodatki- co chwila ktoś nowy przychodzi i odchodzi- nic szczególnego- tylko dla desperatów, bo co mądrzejsi z olejem w głowie już daawno poodchodzili, za takie pieniądze nie da się godnie w obecnych czasach żyć (np. po kilkunastu -KILKUNASTU (!!!) latach pracy mieć 2800 netto - obecnie 3100netto wypłaty ?! - toż to śmiech na sali!) - w takich warunkach jeszcze?!- kompletne nieposzanowanie ze strony kierownictwa "starszych" pracowników.

pensje pracowników Volkswagen Poznań – a więc także pracowników w zakładzie we Wrześni – od 1 lipca br. wzrosną o 8,2 proc., a od stycznia 2024 r. o kolejne 4,5 proc. od podwyższonej już podstawy wynagrodzenia. Łącznie oznacza to więc wzrost wynagrodzeń o 13,1 proc. Dodatkowo pracownicy otrzymają bonusy w łącznej wysokości 10 tys. złotych – 6 tys. zł brutto w czerwcu br. oraz 4 tys. zł brutto w lutym roku następnego. To nie koniec, bo z majową pensją w tym roku pracownicy odbiorą jeszcze bonus wakacyjny w wysokości 100 proc. wynagrodzenia zasadniczego, a w grudniu bonus świąteczny do 70 proc. wynagrodzenia zasadniczego. Podtrzymano przy tym wszystkie pozostałe składniki wynagrodzeń, bonusy i przywileje – premie miesięczne, premie roczne, dodatki nocne, zwaloryzowane dodatki zmianowe i stanowiskowe oraz pakiet świadczeń niefinansowych

Wielkanoc

Czy na wielkanoc coś dostajecie?

Zostaw merytoryczną opinię o TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Paczkowo k. swarzędza

• Jak się pracuje w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 1 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Kandydaci do pracy w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Wiosenna 27