Opinie o TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Paczkowo k. swarzędza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Paczkowo k. swarzędza

Bogusław Wołoszański

To duży d..... k tak kabluje z daleka

Wiki
@Bogusław Wołoszański

On jest za pewny siebie i sobie na to pozwala myśli że szef za nim pójdzie. A rzeczywistość jest inna będzie szukał poparcia u pracowników " kolegów których niema" ale będzie za późno ????

Specjalista/ka ds. Kontroli Ja

Specjalista/ka ds. Kontroli Jakości Tulplast Socha Spółka Komandytowa Brzeźno (pow. poznański) Brzeźno (pow. poznański), wielkopolskie ważna jeszcze 24 dni do: 09 cze 2023 umowa o pracę pełny etat specjalista (Mid / Regular) praca stacjonarna Twój zakres obowiązków Utworzenie Działu Kontroli Jakosci Prowadzenie dokumentacji jakościowej (dotycząca wyrobów, badań), współtworzenie i aktualizowanie technicznych specyfikacji produktów Kontrola jakości surowców, wyrobów gotowych oraz procesów technologicznych analiza funkcjonowania procesów technologicznych, opracowanie danych, podejmowanie działań w celu doskonalenia i optymalizacji Przeprowadzanie auditów jakościowych w procesach technologicznych Tworzenie wzorców produkowanych wyrobów Zwalnianie wyrobów do produkcji i sprzedaży Współpraca z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie przeprowadzanych w Organizacji procesów, Szkolenia jakościowe dla pracowników Nasze wymagania Doskonałe umiejętności komunikacyjne Samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższw Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Word i Excel Znajomość rysunku technicznego, Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi, To oferujemy stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, prężnie rozwijającej się, z młodym zespołem i możliwościami rozwoju, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem, możliwość pokrycia kosztów dojazdu do pracy, dużą samodzielność, możliwość szkoleń i rozwoju, Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię regulaminową, Ubezpieczenie na życie Dofinansowanie karty Multisport,

@Malwina

Oj to słabiutko. Miałem nadzieję że więcej. Nic się nie dorobi? Czytałem że robota zmianowa. Nocki też są i jakiś dodatek wtedy? Dają chociaż socjal na pocieszenie?

zobe

Hej, właśnie zastanawiam się nad aplikacją do tej firmy. Możesz napisać coś więcej?

Ryszard
@oooo

Czyli jedna osoba ma dużo obowiązków a wypłata marna? Bo tak wywnioskowałem z tego co napisałeś? Trzeba siedzieć po godzinach czy nie jest to wymagane?

Król Maciuś

2 lata bez podwyżki a inflacja szaleje... A szefostwo się rozbija mercedesami... Już czas najwyższy zwijać się z tej firmy

jkfer Nowy wpis
@Król Maciuś

Serio jeszcze macie nadzieje na podwyżki ?

Polecam w 100%...Fajni ludzie, Wszystko tłumacza, pomagaja. Fajna Firma

To dobrze, ze zadowolony jesteś, a długo tu już pracujesz, czy dopiero się wdrażasz. Widzę właśnie na stronie firmy, że mają wakaty, na jedno stanowisko bym z chęcią wysłał cv:) Podpowiesz mi tylko czy z zarobków też jesteś zadowolony, płaca dobrze czy coś więcej mogliby zaoferować jednak

Wdrazam i jest bardzo fajnie. Pracy nie raz duzo ale jak ktoś dobrze Toba kieruje to wszystko jest do ogarnięcia.

w Nowy wpis

te wakaty to już tam są że hoho !:)

Ooo Nowy wpis

Ile się zarabia na programie stażowym (operator cnc - frezer, tokarz)? Wszyscy po takim stażu zostają na stałe? Wygląda to niezgorzej, tym bardziej, że benefity się ma, jak pracownik.

Chociaż do koperty by parę groszy na te święta włożyli.... Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd za to jak bardzo ma się ludzi w (usunięte przez administratora)

Nic nie dadzą na święta?

Irmina

Siemka, przeglądam oferty jakieś stare bo nie widze nic nowego, ale widze ze benefity jakieś są, dofinanoswania do szkół itp.. czy realnie one też są? :D pewnie będziesz wiedział skoro pracujesz. I czy końcowo jakaś mini premia była?

Pracownik Nowy wpis
@Irmina

Nie było żadnej premi... A co do dofinansowania szkoły to nie wiem ale nie słyszałem żeby ktoś z tego korzystał

operator produkcji

ogłoszenie na "olx" odpisanie pracodawcy zaproszenie na rozmowę - na korytarzu w firmie od następnego dnia można pracować- nawet na "czarno bez umowy" potem jakieś badania- na początek byle gdzie.

brak szczególnych

Dobre pytanie. A jako magazynier coś innego niż świąteczne premie się w ogóle ma? Chodzi o wynikowe, może za obecność, jakieś ubezpieczenie? O opiekę medyczną, to nie wiem nawet czy warto pytać, to rzadko gdzie na magazynie mają.

Od mlynarza

Po co takie kłamstwa?

@Od mlynarza

A co Ci nie pasuje w tym co napisał? O sprawy tamtego gościa nie pytam, ale padło tam też zdanie, że podwyżek nikt nie miał i to mnie interesuje. Ty masz inne info?

mlodyg

czy ciezko dostac sie do firmy i moze ktos ie jak to wyglada z wypłatami

A w umowie też jest taki zapis, że wypłata jest co trzy miesiące? Czy po prostu takie opóźnienie jest w wypłacaniu wynagrodzenia?

Pracownik Brzezno

Dlaczego nie ma podwyżek? Dlaczego nikt o to nie walczy? Każdy mądry i wygadany na stołówce a jak widzi szefa to gęby nie otworzy

Bieda na magazynie

Zimno na tym magazynie... A tak swoją droga to robi się tak drogo w sklepach a podwyżki nie dali... To jest trochę chamskie bo pokazują się i szpanują kładami... Ile to pieniędzy nie mają a ludziom nic nie dadzą

Karolcia
@Bieda na magazynie

Zgłaszałeś sie po podwyżkę i odmówili? Nic nie można ugrać więcej za staż pracy? Ktoś wspomniał ze można robić nadgodziny? Są one lepiej płatne ?

@Bieda na magazynie

A to jest jakiś problem z ogrzewaniem na magazynie, że jest zimno i pracownicy muszą pracować w takich warunkach? Ile stopni tam jest? Czy firma zapewnia chociaż odpowiednie ubranie robocze dostosowane do warunków?

ale firma obiecała, że będą podwyżki? ludzie tutaj piszą, że indywidualne to tak średnio są, a ostatnia grupowa była półtora roku temu, powiesz ile podwyższają wynagrodzenie? jakie to są kwoty?

Chodzi o grupowe podwyżki, tak? A indywidualne tez wchodzą w grę? Firma docenia pracownika, który się wyróżnia pod względem wyników? To prawda, że ostatnio zwiększali wynagrodzenie 1,5 roku temu? Jestem zainteresowany praca tutaj, ale dobrze by było, gdyby jednak wynagrodzenie regularnie rosło. No nic, przynajmniej jak już podwyżka wpadnie, to jest to jakaś konkretna kasa? Ile % liczy?

Robotnik

Podwyżek nie ma ale wiocha... No ale jak się nikt nie upomina to po co mają dać... Ciemny lud zadowolony bo nadgodziny może robić i więcej zarobi

@Robotnik

Dlaczego nie ma? Dlatego, że pracownicy się nie upominają, tak to działa? Jeśli ktoś się już upomni to ile może dostać?

Robotnik

Indywidualnie to nie wiem czy ktoś dostaje... Ja przynajmniej nigdy nie dostałem podwyżki sam... Były grupowe ale ostatnie były 1,5 roku temu

@Robotnik

Dość dawno temu. Inflacja spora to i podwyżka powinna być choć z 15%. W firmie są związki które walczą o taki sprawy?

Majster bieda

Nie ma nikogo kto by reprezentował ludzi.

@Majster bieda

A ludzie sami się nie mogą reprezentować? Są jakieś terminy lub cokolwiek w których można udać się może na konsultację lub coś w ten deseń? mam na myśli przełożonego rzecz jasna. Jak macie jakiś problem to do kogo idziecie?

M... K

Podwyżki dostaje ten kto donosi na pracowników ogarnijcie się ludzie

@M... K

Serio? A jakiego rzędu są podwyżki? To każdy kto przyjdzie z jakąś informacją na temat innej osoby dostaje wyższą kasę? Napisz jeszcze jakiego typu informacje są najbardziej pożądane.

Czy urlop w Tulplast Ireneusz Socha sp.j. jest płatny 100%?

Baśka

To dlatego nie widać nowych ogłoszeń z pracą, bo po prostu nie zatrudniają nowych na produkcję i magazyn? Z tego co piszecie, to ja rozumiem, że dokładają Wam roboty raczej niż biorą świeżych pracowników, tak?

Magazynier

Podwyżek nie ma... A zamówień coraz więcej... Czy oni nas mają za debili? Myślą że nie widzimy że roboty jest dużo? W sklepie coraz drożej... No ale jak się ma miliony na koncie to może tego nie zauważają że jest coraz drożej? Co o tym myślicie?

tt
@Magazynier

ogólnie mało ludzi mają - nie wiem czy to widzą, a roboty duużo, ciekawe kiedy się zorientują... - firma się wyludni i nie będzie miał kto pracować :(

Jacek Sasin

Niech on lepiej te robi te swoje "podejmowanie działań w celu doskonalenia i optymalizacji" - niech działa , a nie szuka nie wiadomo czego i "liczy ziarenka" niech optymalizuje produkcje i jej wydajność czasową (manipulatory na maszynach , wybieranie wlewek itp.) - pożyjemy - zobaczymy czy ma (usunięte przez administratora)i jak długo zostanie XD

fach-owiec

Zwiększenie ilości produkcji i nakładu obowiązków produkcyjnych nigdy nie może iść w parze z poprawą jakości - taka prawda faktów nie oszukamy ...

Na ich stronie jest info, że szukają do Działu Narzędziowni Tokarza. Zastanawiam się nad aplikacją, ale trochę się waham, bo piszecie, że tylko osoby, które są pupilkami mogą jakkolwiek w ich firmie się wybić...sporo jest takich osób, które pracują, dzięki temu, że są lubiani przez przełożonych? Jak w ogóle podchodzą do osób, które chcą coś nowego wprowadzić w firmie i mają własne zdanie? nie chciałbym się zatrudnić, a za chwilę szukać nowej pracy, bo zostałem zwolniony za posiadanie własnego zdania...

Pracuje kilka lat

Generalnie to jest tak że nie zwolnią Cię za swoje pomysły a nawet pochwala... Tylko gorzej z realizacja bo jedno mówią a drugie robią... Człowiek tylko później się wkurza na to

Marcin Dubieniecki

Mieli oni ogłoszenia na produkcje niedawno ale nie wiadomo czemu je pousuwali ? Wiedzą że ludzi mają za małoa pracy dużo to jeszcze nie przyjmują

Grażyna Wolszczak
@Marcin Dubieniecki

Teraz jeszcze zabawe integracyjną odwołali bo nikt nie chce tam iść,to dobitnie świadczy jak jest w tej firmie

Pracownik Brzeźno
@Grażyna Wolszczak

Nie chcą iść bo mają dość oglądania co niektórych osób w pracy... Z resztą. Mogłoby by się skończyć że nie jeden jeszcze by może po ryju dostał

Bogusław Wołoszański

To duży d..... k tak kabluje z daleka

Wiki
@Bogusław Wołoszański

Zostaw merytoryczną opinię o TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Paczkowo k. swarzędza

• Jak się pracuje w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 1 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Kandydaci do pracy w TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TULPLAST SOCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Wiosenna 27