Opinie o Trax Elektronik A. Moryc M. Tomecki L. Turczyński sp.j. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Trax Elektronik A. Moryc M. Tomecki L. Turczyński sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Trax Elektronik A. Moryc M. Tomecki L. Turczyński sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trax Elektronik A. Moryc M. Tomecki L. Turczyński sp.j. w Kraków

Rysiu Nowy wpis

Siemka, widziałem wygasłą już ofertę dla Serwisanta. Było w niej napisane, że od 5 do 6 tys się zarabia. to do dziś aktualne? zastanawiam się też czy nie będą jeszcze kogoś szukać, bo bieżące oferty mi się nie wyświetlają

Jeśli chesz się dowiedzieć co to prawdziwa szkoła przetrwania to tylko w TRAX:). Nauczysz się dużo jesli tylko chcesz- ale sam. Tu coś takiego jak inwestowanie w pracownika nie istniej. System motywacji czy nagradzania - chyba właściciele o czyms takim nie słyszeli. Zarządzanie totalnie archaiczne, brak planowania jakiś fajnych pomysłów na rozwój. Pracuje się tu na zasadzie jakoś będzie... Praca nie jest łatwa bo i branża bardzo trudna- ale ciekawa rozwojowa to jedyny plus. Na pierwszą pracę można ale szybko trzeba uciekać. Bardzo wielu praconików nie ma kopentecji do pracy tutaj i inni muszą za nich pracować - zasiedzieli sobie stanowiska:) najgorsza to kadrowa wszytsko robi żeby się ludzie zwalniali i ucekali, straszy na dzień dobry i robi tylko każdemu na złość. Jak to mówią jakie kadry taka praca....

Halina
@Adam

Czemu nie inwestują w pracownika? Ktoś rozmawiał na ten temat z szefostwem? No bo w sumie to tez przekłada się na zysk dla firmy. Próbowałeś rozmawiać? Jaka była reakcja, jak podchodzą do tematu?

Józek Nowy wpis
@Halina

Inwestują w pracownika, ale jeśli pracownik nie rokuje, to wiadomo, że nie będą ponosić strat. Ponadto trzeba wykazać się jakąś inicjatywą, a nie czekać biernie jak ktoś poprowadzi nas za rączkę. Pewność siebie zawsze owocuje. Pozdrowienia

Lidia Nowy wpis
@Józek

czyli to sugestia, że osoby bez silnego charakteru tu sobie nie poradzą? bo nawet jeśli firma widzi, że ktoś nie rokuje to nie chcą najpierw próbować stymulować u kogoś zaangażowania właśnie poprzez motywację? to jakie predyspozycje powinna mieć osoba, która chce tu pracować, żeby potem nie skończyło się rozczarowaniem?

paweł Nowy wpis
@Józek

Inwestycja w pracownika w firmie TRAX polega na zniechęceniu do podjęcia pracy w tej firmie na samym wstępie .

jacek

Wielokrotnie aplikowałem do firmy TRAX niestety hikt nigdy nawet nie odpisał. Chyba że posiadałem za wysokie kwalifikacje do stanowiska w ogłoszeniu.

@jacek

Z tego co wiem podstawowym wymaganiem jest znajomość podstaw j.polskiego w mowie i piśmie

Małgorzata

Trax Elektronik wziął w 2020 roku środki na kapitał obrotowy z EFRR. Zastanawiałam się, czy dzięki temu w zeszłym roku obeszło się w tej firmie bez zwolnień pracowników. Wiadomo, zastrzyk gotówki mógł ocalić miejsca pracy monterów i serwisantów. Mam rację?

Czy rekrutacja na stanowisko Pracownik serwisu w firmie Trax Elektronik A. Moryc M. Tomecki L. Turczyński sp.j. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Trax Elektronik A. Moryc M. Tomecki L. Turczyński sp.j. - Kraków

• Jak się pracuje w Trax Elektronik A. Moryc M. Tomecki L. Turczyński sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Trax Elektronik A. Moryc M. Tomecki L. Turczyński sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Trax Elektronik A. Moryc M. Tomecki L. Turczyński sp.j.
  • Ks.Truszkowskiego 54
    31-352 Kraków

Trax Elektronik A. Moryc M. Tomecki L. Turczyński sp.j.