Opinie o Profill Kostrzewa Kalbarczyk sp.j. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Profill Kostrzewa Kalbarczyk sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Profill Kostrzewa Kalbarczyk sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profill Kostrzewa Kalbarczyk sp.j. w Warszawa

Ile jest zmian w Profill Kostrzewa Kalbarczyk sp.j.?

Bonio
@Natalia

Zatrudniają. Jak faktycznie brat jest ogarnięty, to poradzi sobie w każdej pracy. W tej również.

siemanko, dalej jest tak ze technik elektronik może się zatrudnić jedynie mając status studenta? Takie informację widziałem w jednej z ofert na necie i wolałem się doinformować, bo pozostałe warunki spełniam. Nie potrzebują tu więcej ludzi?

Marcin Nowy wpis

Z czystym sumieniem polecam. Osoby zarządzające firmą bardzo uprzejmi, oraz wyrozumiali. Atmosfera w firmie dość „rodzinna” bywają sprzeczki, ale też pełne uśmiechu chwile jak to w rodzinie. Kierowniczki miłe i wymagające. Będę miło wspominał pracę w tej firmie.

Orientujecie się jak biurowi zarabiają przy tych stawkach kiedyś podanych dla monterów? Zauważałam kwotę 30 pln, nie widzę jednak tych ogłoszeń. Gdzie najczęściej teraz są w razie czego dodawane? Mam też pytanie odnoszące się do struktury biura, jaka ona jest? występuje całkowicie odrębny dział logistyki? Ten obszar mnie interesuje, była ona poruszana na stronie firmowej w osobnej sekcji

Ile jest zmian w Profill Kostrzewa Kalbarczyk sp.j.?

Mbappé

Jedna.

Emilia
@Mbappé

Od której do której godziny? Wchodzi w grę jakaś elastyczność w niektóre dni pracy czy nie ma opcji żeby na przykład wyjść czasem pół godziny wcześniej?

Albiceleste
@Emilia

7:00-15:00

Dawid
@Albiceleste

Dzięki! Same tu plotki i skakanie sobie do gardeł. Mam nadzieję, że w rzeczywistości wygląda to inaczej? Może trochę faktów zamiast tego - ile bym teraz dostał, jako monter podzespołów elektronicznych? Parę lat temu to było 3300 zł brutto.

Michniewicz
@Dawid

Ostatnio w ogłoszeniach widniało 30zł brutto/h na start. Ale jest to raczej kwestia indywidualna. W grudniu są premie. A na początku roku w ostatnich latach zawsze były podwyżki / wyrównania (oby ta tradycja była kontynuowana). Jeśli chodzi o współpracowników - są różni ???? Jeżeli będziesz skupiał się na zadaniach, a nie na pogaduchach, plotkach oraz szukaniu sprzymierzeńców i wrogów to nawet i twoje braki w umiejętnościach będzie Ci dane podciągnąć ????

Natalia
@Michniewicz

A czy takich kompletnie zielonych też zatrudniają? W sensie do przuczenia? Brat stracił pracę, ogarnięty jest ale nigdy monterem nie był.

Bonio Nowy wpis
@Natalia

Rozmowę kwalifikacyjną w Profill Kostrzewa Kalbarczyk sp.j. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Technik Elektronik / Monter PCB?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Kacper Kostrzewa

Jakubie, (Czabo ??) Kosztowało mnie to trochę trudu ale sprawa Twojej aktywności na portalu gowork została zgłoszona organom ścigania. Zapewne nie szybko ale za to na pewno odpowiesz z kodeksu karnego za publiczne obrażanie pracujących tu ludzi i narażenie na szwank dobrego imienia firmy. Do wszystkich pozostałych osób biorących udział w dyskusji mam prośbę o definitywne powstrzymanie się od dalszych komentarzy, w szczególności od odpowiadania na zaczepki Jakuba. Po pierwsze, nie utrudniajmy pracy śledczym, po drugie nie warto karmić podłego trola.

O pracę w mieście Warszawa nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Profill Kostrzewa Kalbarczyk sp.j.?

Napisałeś prawie 30 wiadomości tzw. opinii. Zdrowy na umyśle zmieści się w jednej bądź dwóch wiadomościach. Coś mamroczesz pod nosem, myśli masz rozbiegane, całość wyrażona z pogardą dla języka polskiego. Pewnie pite było o poranku i trzyma aż do wieczora. I zarzucasz innym generowanie złej atmosfery. Człowieku, Ciebie powinno przebadać jakieś konsylium weterynarzy. Weź oczu kąpiel i przestań pajacować.

Obecny pracownik

Oni lubią niestabilnych emocjonalnie, o czym świadczy długi staż pracy pewnej pani tam obecnej

Firma Profill Kostrzewa Kalbarczyk sp.j. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko elektronik. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Czabaaa

monzizy chce mi dac w morde, a tam zadna iza nie pracuje jedynie kasia ktora jest zgorzkniala i przykra. dla wszystkich i karina ktora zdradza meza z przemkiem i. pozostale krolewny z 2 pietra jak basia i ta od tht .... one maja mezow? hmmmm desperaci chybam.mn

Czabaaa

monz izy chce mi dac w morde a ja tam zadnej izy nie spotkalem. Kasia jest zgorzkniala i za bardzo przykrzla zeby byc z kims, karina zdradza meza z przemkiem,. Gosia napuszcza jednych na drugich tzw kierowniczka magazynu a ostatnia blondyna to mysli ze cos wie o tht. Jednym slowem banda (usunięte przez administratora)

Czabaaa

iza ty (usunięte przez administratora) nie wysylaj swojego menza cieniasa prosze szkoda mi dla niego czasu....please.

@Czabaaa

Człowieku, znasz definicję słowa zgorzkniały? Jak nie, to poczytaj własne teksty na tym portalu. Trafiłem, tutaj, żeby dowiedzieć się czegoś konkretnego o firmie, ale ta strona nie ma sensu, skoro byle menel może tu wejść i nabluzgać, nie trafiając przy tym w klawiaturę.

Xdeee

A ludziom z firmy chyba pali się dupka, bo byli pracownicy nie zamierzają dłużej milczeć o tym jaki tam panuje (usunięte przez administratora)

Rafał

Nie wiem, czy tamten gość pisze prawdę, bo pisze jak nawalony i z tego potoku liter wnioskuję, że ma problem z kobietami i alkoholem. Pisał coś o plotkarstwie i niekompetencji, ale tym ani PIP, ani policja się nie zajmuje, więc nadal nie wiem w czym tu jest problem. Olewam ten portal, bo ciężko się tu czegoś dowiedzieć, nie ma weryfikacji, czy ktoś faktycznie pracował, czy nie, takie forum gdzie można produkować opinie setkami.

@Rafał

A ja wnioskuję, że tam pracujesz i pali ci się (usunięte przez administratora)ze wstydu na to, na jakie traktowanie pracowników przyzwalasz. A to, co tam się dzieje jak najbardziej nadaje się do zgłoszenia gdzieś i narobienia im wstydu na gowork, żeby kolejni ludzie się nie nacięli na ich oferty pracy i byli świadomi na co się piszą. Zwłaszcza teraz, kiedy pracy jest pełno na każdym rogu.

Gosia
@Xdeee

Ja tam pracuje i jest w porządku. Może poza tym, że nadgodziny płacą jako premie w drugim przelewie. Staram się robić dużo nadgodzin i od czasu wprowadzenia przez nasz rząd programu polski ład, dużo na tym tracę, wcześniej dostawałam 100% za nadgodziny, teraz mam ucinane 300zl. Co do argumentu nalotu policji to za co byś nasłał na nich policję? Pip to jeszcze bym zrozumiała, bo nadgodziny to jedyna nieprawidłowość, ale nic poza tym. Autor chyba został zwolniony i ma ból (usunięte przez administratora)i specjalnie wymyśla.

@Xdeee

To muszę iść na róg, bo ciągle szukam roboty:) Nie pracuję tam, ale nie bardzo rozumiem co tam się dzieje. Ani razu nie padł konkretny przykład, z jakiego powodu miała by tam pojawić się policja, czy pip. Ja mogę wnioskować, że jesteś z konkurencji i sypiesz ogólnikami, a nigdy tam nie byłeś. Niestety na tym portalu każdy na każdego może wystawić setki pozytywnych lub negatywnych opinii. W zasadzie gdzie nie zajrzeć, to coś komuś nie pasuje albo są dziesiątki podobnych do siebie pozytywów.

Czaaabaaaa

uwaga na kierowniczke dzialu kontroli jakosci smd - lubi podkladac swinie i napuszczac jednych na drugich zreszta tyczysie to tez kierowniczki magazynu, na dziale tht wymagana jest umiejetnosc robienia rownych kopek

Taka prawda
@Czaaabaaaa

To kurwisko jeszcze się nie uspokoiło?

@Taka prawda

twoja mama?

@Taka prawda

jezeli to bylo pytanie odnosnie pietra gdzie rzadza wariatki a zwlaszcza Pani K. kierowniczka dzialu jakosci to tak dalej tam pracuje i dalej robi wode z mozgu swoim pracownikom a tacy jak Adrian i Karol jej przyklaskuja wlaza jej w cztery litery oficjalnie a nieoficjalnie to ja wyzywaja. Dobrze ich nauczyla bo robia tak samo jak ona w stosunku do wszystkich. Teraz rozumiem dlaczego Adrian powiedzial ze to co zostaje za zamknietymi drzwiami dzialu nie moze wyjsc ba zewnatrz.

Czabaaa

pracujesz w tej firmie menrzu?

Xdeee

Tej firmie by się przydał nalot policji, pipu i pozew zbiorowy od byłych pracowników

Jakub Kozłowski

Bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie. Atmosfera sympatyczna, dużo młodych pracowników, a starsi-młodzi duchem. Można poplotkować z każdym na każdy temat, pośpiewać, poopowiadać dowcipy. Szczególnie miło wspominam koleżanki z pracy, bo życzliwością i uśmiechem sprawiały, że z przyjemnością każdego dnia zmierzałem do pracy. Gdyby nie moje problemy osobiste i konieczność leczenia, nadal chętnie uczyłbym się profesjonalizmu od moich współpracowników z tej firmy. Pozdrawiam, Kuba!

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Monter w firmie Profill Kostrzewa Kalbarczyk sp.j.. Czy mogę liczyć na 4300 , jeśli chcę pracować na Monter?

Przy tak zadanym pytaniu... Owszem. Możesz liczyć. Na 15k także.

Chwilowy

Miarodajna i wyczerpująca.

Czabaaa

Atmosfera generowana przez brygadzistka takie jak Katarzyna, Anetka, Gosia, Marta sprzyja plotkom, donosom, podkładaniom świni, naapuszczaniom jednych przeciw drugim, promowane jest włazenie w (usunięte przez administratora) nie liczą się umiejętności. Intrygi, ploteczki, handlowanie pracownikami jest na porządku dziennym. Promowana jest bylejakość byle zgadzało się z poglądami np. Katarzyny. Właściciele dobrze wiedzą co się dzieje ale nie chcą mieć z tym nic wspólnego.Polecam pracę desperatów bez poczucia własnej wartości.

@Czabaaa

Aha? A co to wgl za podejście tych właścicieli, czemu mają to w głębokim poważaniu? To może jednak nie jest aż tak źle, skoro nie reagują ani nic?

@Iza

Ja nie doświadczyłem niczego pozytywnego w tej firmie, ale ja jestem normalny wiem czego chcę i przychodzę do pracy żeby czerpac z niej satysfakcje, rozwijać się zawodowo. Ty może jak Karina chcesz przychodzić do pracy jak na spotkanie towarzyskie, może żeby poznać kochanka albo przyszłego męża. Kasia, Adrian, Karol i kierownictwo według mnie są niekompetentni. Nie wiedzę rzykrywaja pewnoscia siebie i nieszczerościa wobec siebieiklientow. Wtej firmie toczy siefermentigangrenaumyslowa ktora zaczyna sieodKasi.

@Czabaaa

Właśnie przeczytałam jeden z najdziwniejszych wyrazów w swoim życiu. ;p Też żadnych kochanków to mi nie zarzucaj, owszem atmosfera dla mnie jest ważna no ale nie przesadzajmy. No i rozumiem Twoje zdanie. Ta ich niekompetencja to z czego tak naprawdę wynika?

@Iza

Jak chcesz wymienić poglądy to zapraszam na priv. Pracujesz w tej firmie?

@Iza

nie interesuj sie bo kociej mordy dostaniesz

@Czabaaa

40 min czekałeś na odpowiedź i postanowiłeś tak niekulturalnie napisać? :( No to w sumie nie czaję, piszesz sobie o tym a jak ktoś chce się dopytać to jest problem

@Iza

kim ty jestes iza? komu w dupe wlazisz? pracujesz tam? jestes brygadzistka moze?

Iza

Skąd aż tyle złości w Tobie? :( I tak już tu nie pracujesz to co takie wyzywanie Ci da? Ja po prostu chciałam dowiedzieć się więcej na temat firmy..

@Iza

to nie jest wyzywanie tylko nazywanie rzeczy po imieniu, a przez to jak te "osoby" pracuja jaki maja stosunek do pracy i do innych to same sie wyzywaja i zasluguja na negatywna opinie, ciezko na to pracuja zeby byc tak okreslanym i tyle

@Iza

kasia nie maenza, a karina ma pawla pszyszlego masszysteto o co kaman?

@Iza

karina ma Przemka z pracy nie Pawla, sory tylko on jej nie skierdzi..... ( to fakt)

@Iza

aaaaa i wedlug kasi nawet jak jestes w zwiazku maluzenskim to nic nie znaczy, jak ci sie nie podoba to mozesz zmienic sobie partnera a nawet plec , ona tak gada i tak mysli....

Mąż Izy
@Czabaaa

A co Cię to obchodzi? Ty i tak nigdy nie będziesz w żadnym związku, bo żadna kobieta nie zwróci na Ciebie uwagi. Zapomnij, że zaruchasz przegrywie życiowy. No chyba, że Fionę, ale ona taka sama jak Ty, ogr z bagien.

Mąż Izy

Nie byłbym taki pewien Jakubie Kozłowski na Twoim miejscu :D Wiem gdzie mieszkasz i mogę być tam każdego dnia, także nie pij za dużo po robocie, bo sam będziesz się przewracać o własne nogi. Mniej kuflowego.

Valeriy

Zamówiłem dwa kebab z baranina. Otrzymałem jakaś gołebine nie do zjedzenia. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Profill Kostrzewa Kalbarczyk sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Profill Kostrzewa Kalbarczyk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Profill Kostrzewa Kalbarczyk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profill Kostrzewa Kalbarczyk sp.j.?

Profill Kostrzewa Kalbarczyk sp.j.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Dorodna 16 lok. B5P.23
    03-195 Warszawa

Profill Kostrzewa Kalbarczyk sp.j.