Polski Klub Miłośników Psów Rasowych

Opinie o Polski Klub Miłośników Psów Rasowych

AniaJ

Witam, od kilku dni mamy w domku małego maltańczyka z tej hodowli. Jesteśmy oczarowani samym pieskiem i hodowlą. Na miejscu zastaliśmy przemiłego pana, który udzielił nam kompetentnych informacji na temat dalszego zajmowania się pieskiem. Wszystko zgadzało się z opisem ogłoszenia. Pan ma wiele piesków różnych ras, ale wszystkie zadbane, biegały po czyściutkim obejściu. Zdecydowanie polecamy tę hodowlę!!! Widać, że hodowcy znają się na tym, co robią!

@AniaJ

Wydaje mi się że ma pani pieska z tego samego miotu czy mogę prosić kontakt?

Kupując pieska miałam na uwadze kilka ważnych dla mnie kwestii oczywiście bałam się czy dokonam właściwego wyboru ale nie żałuję. Zdecydowałam się na zakup pieska A nie adopcje ze względów zdrowotnych. Hodowca poinformowal mnie jak karmić szczeniaka kiedy szczepic itd. I to było dla mnie najważniejsze bo szczeniak to przecież dziecko i tak się trzeba z nim obchodzić na dzień dzisiejszy nie interesuje mnie juz rodowód ważne żeby nasz pupil był zdrowy i szczęśliwy w naszym domu. Jesteśmy zakochani w nim po uszy i dbamy o niego jak o wlasne dzieci. Jeśli chodzi o hodowce , warunki, które zapewnia zwierzętom i jego przekazywanie informacji nie mam żadnych zastrzeżeń i mogę go polecić z czystym sumieniem.

Bogusia

W maju kupiłam u Państwa przepiękną suczkę Maltańczyka. Piesek jest zdrowy, zadbany, wesoły, otrzymaliśmy wszystkie potrzebne informacje na temat dalszego postępowania. Właściciele hodowli to mili ludzie i bardzo kompetentni. Dom i otoczenie wokół niego bardzo zadbane. Osobiście bardzo polecam tego Sprzedawcę.

Agnieszka
@Bogusia

Nasza Sonia była zakupiona w tej samej hodowli również w maju(może rodzenstwo:) ) Jest wesołym, bezproblemowym i zdrowym pieskiem. Właściciele hodowli to mili ludzie, cierpliwie i dokładnie wytłumaczyli jak dbać dalej o pieska, podarowali jej również wyprawkę. Polecam hodowlę.

Jowita Katowice

Zakupiłam śliczną maleńką suczkę yorkę, na imię ma Noa, jest prześliczna. Pani z Hodowli wydała mi ją z piękną wyprawką, dostałam metrykę i książeczkę zdrowia. Długo wszystko mi tłumaczyła, poświęciła mi naprawdę dużo czasu. Poprosiła o kontakt w przypadku gdybym miała jakikolwiek problem. Czuję się bardzo dobrze potraktowana. Sunia wychowuje się bardzo fajnie. Polecam.

Czy Polski Klub Miłośników Psów Rasowych zatrudnia studentów?

Kazimierz Nowy wpis

Witam bardzo serdecznie wszystkich forowiczów. Posiadam pięknego pieska chihuahua z hodowli bianco. Piesek zdrowy, dobrze wychowany. Obecnie wiek 5 miesięcy. hodowla na ''5''

Mam pytanie, trochę nietypowe. Od lat angażuję się głównie w wolontaryjną pomoc zwierzętom i chciałem się dowiedzieć czy można by znaleźć tutaj pracę, ale ciężko coś znaleźć, a jestem zainteresowany. Wie ktoś może czy nie potrzebują kogoś? Czym taki pracownik mógłby się tu zajmować?

OLINEK Nowy wpis

Jestem ''mamą'' małego chihuahua. Piesek Cudo, polecam hodowlę z serca. Mój Pixel, to radość od rana do nocy. Polecam !!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Klub Miłośników Psów Rasowych? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Tamara

Hej, ja tak trochę z innej paki :) jestem na informatyce, kocham psy i często wpadam na stronę firmy, czy firma może nie szuka kogos do pracy nad stroną? Właśnie się zastanawiałam czy to firma rodzinna czy może pracownicy normalnie na umowę o prace są tam zatrudnieni? Jest co prawda zakładka współpraca na stronie, ale nie wiem czy można tam o coś takiego zapytać ? I z ciekawości jeśli są pracownicy to czy umowa o prace wchodzi w grę ?

tara tim

a gdzie moge znalezc spis hodowców maltańczyków?

Serdecznie polecam hodowle mam od ponad miesiąca z niej przecudownego szpica, piesek zdrowy, bez najmniejszych problemów do tego przepiękny i przekochany.

Małgorzata

Dziś nabyłam suczkę yorke Ur 16.01.2022 Mam nadzieję, że będzie ciemna i niewielka że stojącymi uszkami. Za jakiś czas dodam opinię.

@Małgorzata

Dziś mija tydzień od kiedy yorka mieszka z nami. Po naszej pierwszej wizycie weterynaryjnej, stwierdzono, że suczka jest zdrowa, bez przepukliny. Podkleił uszka, które na drugi dzień już stoją bez plastra. Po zakupie suczki kontakt z hodowcą się nie urwał i mogłam w każdej chwili zapytać o radę miłego pana. Suczka jest wesoła, zdrowa, ma wilczy apetyt. Polecam hodowlę.

@Małgorzata

Mam nadzieję, że piesek zdrowo się chowa. Czy to był Pani pierwszy kontakt z tą hodowlą? Ktoś ich polecił? Pytam, bo wolę się upewnić, co do rzetelności w podejściu do zwierząt i kupujących. Czy jest możliwość przyjrzeć się rodzicom szczeniaczka, by się przekonać, jak duży może być psiak?

Aga

A u nas jest piesek o imieniu Kuki rasa york,obecnie ma 7 miesięcy i też z hodowli Zielony młynek. Jesteśmy bardzo zadowoleni, Państwo z hodowli przemili, pieska odebralismy zadbanego zaczipowanego z ksiązeczką i metryczką.Gorąco polecam!!!

@Aga

Jakiej wielkości jest piesek?

Logo

Polecam.

Ania Sosnowiec

Od 4 tygodni, jesteśmy właścicielami pieska buldoga francuskiego z hodowli pani Wioli z Myszkowa. Bardzo mądri i miły piesek. Pani Wiola bardzo miła osoba i bardzo pomocna.

Justa

Dzień dobry, jestem w trakcie poszukiwan suczki chihuahua. W przyszłości myślimy z mężem o założeniu hodowli. Ofert tych piesków jest sporo zarówno pod względem wyglądu - kolorystyka jak i rozpiętość cenowa. Nie ukrywam ze mam odłożony budżet na takiego pieska ok 4000. Czy ktoś może polecić Katowice, Kraków ?

Asia

kupiłam mopsa od Pani Wioli, hodowla Adria, pies bardzo ładny, hodowla domowa, wszystkie dokumenty ok.

Klijent

Zdecydowanie polecam. Pies jak w opisie, hodowla czysta. Pies zdrowy.

ANIA

kupiłam pieska yorka z metryką pkmpr z hodowli pupy love, piesek śliczny, polecam

Dorota
@ANIA

No super, tylko pomyliłaś fora. Napisz coś o firmie jako o pracodawcy? Orientujesz się czy zatrudniają jakichś pracowników? Chętnie się dowiem :)

Dominika

Hm, cudownie, że nakupowaliście piesków i że zarówno Wy jak i one są szczęśliwe. A czy jest ktoś, kto zauważył, że to strona dla PRACOWNIKÓW? Może odpisze, czy właściciele sami prowadzą hodowlę, czy zatrudniaja opiekunów? Jak tak, to jakie zarobki (wolontariat mnie nie interesuje).

Wiolettawyjątkowo czysty

Od trzech tygodni jesteśmy właścicielami małego pieska, rasy maltańczyk. W piątek piesek przechodził drugie szczepienie i badał go weterynarz. Jest zdrowy i lekarz powiedział, że hodowca musiał o niego bardzo dbać, bo niczego się nie boi i jest bardzo zadbany.. Zdecydowaliśmy się z narzeczony, po długim rozmyślaniu co do hodowli. Pan który wydał nam pieska przekazał nam bardzo dużo informacji. Jestem zadowolona. Wiola z Kędzierzyna. Pozdrawiam

@Wiolettawyjątkowo czysty

Czy moge prosic o kontakt bo wydaje mi sie ze pieski z tego samego miotu

Renia&Tomek
@Wiolettawyjątkowo czysty

Nasz maltańczyk był odebrany z tej hodowli dokładnie rok temu 19.12.2021, obecnie mija rok jak jest z nami, Rafik jest z miotu 26.10.2020 więc może to rodzeństwo?:)

ZOFIA

Kuplam pieska maltanczka, jestem niezwykle zadowolona. Spełnił moje wszelkie oczekiwania. Jest śliczny i nie ma żadnych zacieków, na czym bardzo mi zależało. Piesek ma na imię Edii i uwielbiam jego towarzystwo. Bardzo polecam.

@ZOFIA

Kiedy urodził sie piesek bo wydaje mi sie ze moga byc z tego samego miotu a chciałabym odnaleźć braci mojego malucha. Moj 2.11. 2020

Marcin S.

Kupiliśmy z owej hodowli naszego psa rasy chihuahua dokładnie rok temu. Scooby jest ślicznym psem, już zaszczepiona na wscieklzne. Lekarz przy szczepieniach bardzo chwalił pieska.Polecam.

Jola
@Marcin S.

Witam my również zakupiliśmy pieska chi w tym czasie urodzonego dokładnie 13.06.2020. Czy dostaliście może państwo umowę zakupu psa z adnotacją ze piesek tylko na kolanka?

Sylwia

W dniu 13tego listopada 20r. zamieszkał z nami piesek z tej hodowli maltańczyk o imieniu Poker. Był ostatni. Od początku kontakt z hodowcami był bez zarzutów. Przyjechaliśmy zobaczyć sprawcę całego zamieszania i zakochaliśmy się w nim od razu. Tak jak większość tu opisujących zostaliśmy poinformowani o czym trzeba, dostaliśmy wyprawkę i wskazówki. Psiak ma obecnie 6-mcy, zdrowy, energiczny i niesamowicie wesoły. Weterynarz jest nim zachwycony, a panie z salonu pielęgnacji nie mogą się nim zachwycić. Bardzo o niego dbamy. Mimo że nie waży 2,5kg jest cudowny. Serdecznie polecam tą hodowlę, nie żałujemy kupna psa u tych przemiłych Państwa.

Iza
@Sylwia

Nasz piesek zabrany z hodowli koniec października 2020.Urodzony 28.08.2020. Gdy go zabieraliśmy był jeszcze jeden chłopczyk i dziewczynka. Miał być malutki, a waży kolo 6 kg. Wesoły, zdrowy.....pocieszny.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Klub Miłośników Psów Rasowych - Kamienica Polska

• Jak się pracuje w Polski Klub Miłośników Psów Rasowych?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Klub Miłośników Psów Rasowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Klub Miłośników Psów Rasowych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 15 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Klub Miłośników Psów Rasowych