Opinie o Opalenickie Centrum Zdrowia Promedica Katarzyna Cecuła Grzegorz Cecuła sp.j. w Opalenica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Opalenickie Centrum Zdrowia Promedica Katarzyna Cecuła Grzegorz Cecuła sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Opalenickie Centrum Zdrowia Promedica Katarzyna Cecuła Grzegorz Cecuła sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opalenickie Centrum Zdrowia Promedica Katarzyna Cecuła Grzegorz Cecuła sp.j. w Opalenica

Pacjent Nowy wpis

Dzwoniąc drugi dzień z rzędu oczywiście Pan doktor ma komplet .Nie na zwykłą wizytę tylko próbowałam dostać się na ewizyte,telefoniczną. Pani w okienku kazała mi przyjść spytać doktora czy nas przyjmie,ale jak na ewizyte ?mam czekać w poczekalni na telefon od doktora?Pracując czasem nie ma możliwości dostać się inaczej?Po co płacimy składki skoro i tak wszystko musimy załatwiać prywatnie?

Adi 1379 Nowy wpis

Moim zdaniem przychodnia to nie porozumienie! W dniu dzisiejszym będąc w podróży zgłaszam się z silnym bólem glowy gdzie potrzebuje natychmiastowej pomocy, Pani w rejestracji mówi, że doktor nie przyjmie mnie bo jest sam w przychodni nawet nie pytając go, odsyła mnie do sasiedniej przychodni Hipokrates gdzie urzęduje też jeden lekarz mówiąc, że oni przyjmują ,,nie swoich pacjentow", pytam za co placimy składki ZUS? Tu lekarz po wysłuchaniu co się dzieje, natychmiast beż chwili namyslu i bez rejestracji zleca wykonanie podstawowych badań. Szacunek dla Pana doktora. Sprawę zgłaszam do Izby Lekarskiej. Nie może tak być, że człowiek naprawdę potrzebujący pomocy odesłany jest z kwitkiem.

Pacjent Nowy wpis

Jak przychodnia powstawała wszyscy pracownicy byli bardzo mili, zachęcali do rejestracji, pozwalali wybrać termin i godzinę , nie było żadnego problemu. Minęło trochę czasu i już jest po staremu!!! Dostanie się do lekarza graniczy z cudem, trzeba odstać swoje w kolejce od samiutkiego rana co i tak nie gwarantuje otrzymania numerku do lekarza. Kpina jakaś z pacjenta.

Pacjent

Totalne nieporozumienie. Rejestracja do lekarza wyłącznie w dzień przyjęcia od godziny 7:45 (w przychodni) od 8:00 telefonicznie. Dzwoniąc o 8:00 będąc 2 w kolejce nie ma już numerków !!! I nie chodzi tutaj o osobę dorosłą tylko o małe półtoraroczne dziecko !!! Panie w rejestracji - totalna znieczulica... nie obchodzi je czy dziecko ma gorączkę czy nie, a o podejściu do lekarza i spytaniu czy przyjmie nawet się nie kwapią. Jak małe dziecko ma otrzymać pomoc lekarską skoro o godzinie 8:00 dzwoniąc do przychodni nie ma już miejsc ! Chyba ktoś nie ma totalnej wyobraźni sądząc, że z małym dzieckiem będziemy stać od 7:00 na dworze w zimnie żeby dostać się do lekarza !!! Paranoja..

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Opalenickie Centrum Zdrowia Promedica Katarzyna Cecuła Grzegorz Cecuła sp.j. - Opalenica

• Jak się pracuje w Opalenickie Centrum Zdrowia Promedica Katarzyna Cecuła Grzegorz Cecuła sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Opalenickie Centrum Zdrowia Promedica Katarzyna Cecuła Grzegorz Cecuła sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Opalenickie Centrum Zdrowia Promedica Katarzyna Cecuła Grzegorz Cecuła sp.j.
  • Rynek 22
    64-330 Opalenica
  • NIP: 7881994931 REGON: 302376125 KRS: 0000454189

Opalenickie Centrum Zdrowia Promedica Katarzyna Cecuła Grzegorz Cecuła sp.j.