Grodzisk Wielkopolski

Opinie o Gro-Dent S.C. Przychodnia Stomatologiczna Dagmara Kamieniarz-Orzeł Sławomir Orzeł

piotras sindbad

Witam Państwa ,dla opinii osób niezdecydowanych POLECAM POLECAM POLECAM przychodnia nowoczesna ,bardzo przyjazna pacjentowi a co wyróżnia od innych placówek ??? fachowość i profesjonalizm ,najlepsze materiały stomatologiczne oraz dokładność .Robiłem sporo w swoim "garniturze" szczękowym i jest estetycznie i fajnie.Jestem bardzo zadowolony, tak bardzo ,że dojeżdżałem z Poznania.

Czy uważasz że w firmie Gro-Dent S.C. Przychodnia Stomatologiczna Dagmara Kamieniarz-Orzeł Sławomir Orzeł można zrobić karierę? Napisz o tym, czekamy na twój komentarz.

Zostaw opinię o Gro-Dent S.C. Przychodnia Stomatologiczna Dagmara Kamieniarz-Orzeł Sławomir Orzeł - Grodzisk Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gro-Dent S.C. Przychodnia Stomatologiczna Dagmara Kamieniarz-Orzeł Sławomir Orzeł