Opinie o Quantumlive Sp. z o.o. w Buk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Quantumlive Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Quantumlive Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quantumlive Sp. z o.o. w Buk

Czy Quantumlive Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Miki Nowy wpis

Jak najdalej od tej firmy! To (usunięte przez administratora) nie wyplacający pieniędzy współpracownikom.

Zibi Nowy wpis

@Mick Nie widzę żadnego związku takiego wpisu z opinią o pracy w firmie!

Mick Nowy wpis

Firma Quantumlive jest winna mi sporo pieniedzy. Zdecydowanie odradzam wspolprace z Ta Pania i jej podleglymi spolkami.

Nina

Może nie jest idealnie ale przesadzacie z narzekaniem, trzeba poprostu pracować!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Quantumlive Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca na stanowisku spawacza! NIEMCY!
Erfurt
READY_STEADY_GO
Robert

Wiecie coś o pracy w firmie? Może dowiem się jeszcze jaka umowę proponuje firma na początek?

Piątka
@Robert

Robert Omijaj firme szerokim łukiem! Nieuczciwośc i gladkie słówka to tam standart Kilkudziesięciu pracowników do teraz nie otrzymalo wynagrodzeń.

@Robert

Daj sobie spokój z ta firma. Kasy nie dostaniesz. Ż tego firma i "pani prezes " jest znana.

Firma wpisana na giełdzie wierzytelności gospodarczych jako dłużnik.

on

jak otrzymam zaległe wynagrodzenie, chętnie ogłoszę to światu na GOWORK . Jestem uczciwym człowiekiem , uczciwie i rzetelnie pracowałam w firmie Pani Beaty i chciałabym być tak samo potraktowana. NIESTETY! Ale daję szansę ... czekam od maja

Sylwia
@on

@on Nikt przecież nie twierdzi, że jesteś nieuczciwym człowiekiem. Proszę Cię jedynie o to, abyś nie posługiwała się tu danymi personalnymi konkretnych osób - dotyczy to również samych imion. Trzymamy kciuki za to, żebyś otrzymała należne pieniądze. A na jakim stanowisku pracowałaś w Quantumlive?

Byłyprac

Firma cała śmiechu warta, według firmy miesiąc ma 23 godziny. Po przejściu szkoleń czekając na śmieciową umowę tak się nie zobaczy swojego wynagrodzenia.

Sylwia
@Byłyprac

@Byłyprac Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za Twój wkład w dyskusję o Quantumlive. Ale trzeba docenić to, że firma zapewnia jakieś szkolenia wdrażające dla nowo zatrudnionych pracowników. Z kolei jeśli nie dostałaś wynagrodzenia za swoją pracę, to trzeba zgłosić problem wyżej postawionym osobom. Myślałeś o takim właśnie rozwiązaniu?

on
@Sylwia

każdy o tym myślał i nic nie pomaga. Nie ma komu zgłaszać problemu , każde zgłoszenie kończy się zastraszaniem , a ewentualny pozew sądowy kończy się tym,ze właścicielka firmy nie stawia się na rozprawy. Szkolenia??? Jakie szkolenia? Byłem na kilku i za każdym razem były identyczne i niczego nie wniosły w mój rozwój . Przybijanie piątek i skakanie jak pajacyk mnie nie rozwijają. Za to pani B, kazdą godzinę szkolenie wpisuje sobie w swoje dokonania jako trener.

Wszystko to świta prawda. Reszty pisać nie bede bo to oznaczałoby proces sądowy. Natomiast na to jak i na Panią prezes szkoda mi czasu. Czyli nie chcesz mieć kłopotów i zszarpanych nerwów szukaj gdzie indziej

Potwierdzam wypowiedzi poprzedników. Polecam omijać z daleka.

morski

uwaga (usunięte przez administratora) przestrzegamy wszystkich potencjalnych handlowców , przed zatrudnieniem w spółce Quantumlive! Na początku będzie miło i cudownie, Wysłuchacie bajek na różne tematy związane osobiście z Panią B.G opowiedziane przez nią samą na różnych szkoleniach. Będziecie przybijać sobie piątki i wykrzykiwać motywujące hasła Aż w końcu zostaniecie okradzeni z własnej prowizji i zastarszani przez prawnika!

Quantumsrantum

Nie wypłaca pieniędzy, oszukuje pracowników. Próbuje ich zastraszyć. Nie polecam.

Brit

Ze mną również się nie rozliczyli. Pomimo próśb i monitów. Pracowników się tam nie szanuje . Zresztą nie pierwsza firma tej pani, która nieuczciwie kończy współpracę z handlowcami.

Bardzo fajny produkt, szkoda, że szefostwo nie rozlicza się z pracownikami, nie płaci za pracę . Nie polecam współpracy i ostrzegam potencjalnych handlowców.

Zostaw merytoryczną opinię o Quantumlive Sp. z o.o. - Buk

• Jak się pracuje w Quantumlive Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Quantumlive Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Quantumlive Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Bohaterów Bukowskich 15 lok. A
    64-320 Buk