Opinie o Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Busku Zdroju w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Busku Zdroju, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Busku Zdroju na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Busku Zdroju w Jastrzębie-Zdrój

Witam wszystkich. Mam zagwozdkę dotyczącą specyfiki pracy. Czy spotkanie rekrutacyjne jest kilkuetapowe? Czy kierownictwo buduje dobrą atmosferę w firmie? Bardzo dziękuje za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Busku Zdroju - Jastrzębie-Zdrój

Firma Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Busku Zdroju prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• CUKIERNIK, Busko-Zdrój - Maj 2022

Czy pracujesz w firmie Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Busku Zdroju lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Busku Zdroju
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Plac Zwycięstwa 22
    28-100 Jastrzębie-Zdrój
  • NIP: 6550000830 REGON: 1060501 KRS: 0000126065

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Busku Zdroju