Opinie o Vetrotech Saint-Gobain International Ag S.A. Oddział w Polsce w Namysłów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vetrotech Saint-Gobain International Ag S.A. Oddział w Polsce. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vetrotech Saint-Gobain International Ag S.A. Oddział w Polsce o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vetrotech Saint-Gobain International Ag S.A. Oddział w Polsce w Namysłów

Cześć, widzieliście ofertę stażowa na stronie? jest formularz zgłoszeniowy, jakby ze Seattle mi się nie udało to bym może we Francję targetowała. Możecie ocenić na ile ciężko jest się o niego ubiegać? Był ktoś?

Czy odnośnie tego, że powinny być dwie osoby na ochronie są odpowiednie wytyczne, zdarzały się jakieś wypadki? zastanowił mnie ten ostatni nieco dłuższy komentarz tak samo jak ogólne BHP w firmie. w jaki jeszcze sposób jest pilnowane?

Belg Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Szanowny Panie Dyrektorze tak sie zastanawiamy po co pan zatrudnia tylu ludzi na ochronie skoro jedna osoba prawie nie ma co robic. na kazdej zmianie w Vetrotech Seint Gobein jest dwie osoby.! a pytam pana po co ? skoro jedna osoba nie ma co robic. siedza tam itylko pala papierosy pija kawe i graja na telefonach . pracuja tylko od 5.40 do 6.15 i od 7.35 do 8.10. nastepnie od 13.30. do 14.15 no i wiadomo zaladunek to forma monitoringu. a tak przewaznie jak pisalem tak spia. w nocy tez jeden spi a drugi chodzi co 2 godziny na obchod . a w soboty i niedziele to pelny luz jeden siedzi na dyzurce a drugi jedzie na zakupy badz do domu i przyjezdza tylko na telefon . Panie dyrektorze przeciez to jest wyrzucanie pieniedzy w bloto. tym bardziej ze matuszek opowiada takie historie ozakladzie i panu dyrektorze ze wlos sie jezy. ale to pana sprawa . ja przyjzalbym sie temu z punktu widzenia obiektywnego. albowiem ta ochrona to ludzie z marginesu spolecznego ktorzy naciagaja innych na pieniadze.wciskajac im kit. pan sie przyjrzy jak pan wjezdza i wyjezdza. z pozdrowieniami

To czekajcie, po pierwsze to jakie są teraz zarobki na samej produkcji? jeszcze w ubiegłym roku ktoś tu pisał o tym, że startowało się z 3600 i potem było 4200 to po aktualnych podwyżkach jak to wygląda? jest podobnie 600 zł nadwyżki? Z 4800 jak nie 5000 się wyciąga?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Vetrotech Saint-Gobain International Ag S.A. Oddział w Polsce, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Koordynator Serwisu? Podziel się swoimi wrażeniami!

Ciężka ta robota na produkcji? Ogłaszają nabór na pracownika produkcji, ale produkcja produkcji nierówna, a tak za dokładnie to nie napisali, co tutaj się robi. Opowie ktoś? To praca na stojąco tylko czy można usiąść? Zastanawiam się, czy nie aplikować.

Jaco

Żeby tam pracować to musisz se przyczepić silnik rakietowy z tyłu. Być może wtedy będziesz w stanie nadążyć. Nie wiem czy jest ci znane pojęcie norm zakładowych. Tam na okresie próbnym dostaniesz swoją i jak nie .wyrobisz przez okres próbny to nie przedłużą Ci umowy. Tłumaczą się tym, że dobrze płacą, ale porównując to z innymi fabrykami, to zarobki są mniej więcej podobne, czyli słabe Na start 3600 potem może 4200. System 3 zmianowy. Na to twoje pytanie czy to praca stojąca czy siedząca, i czy można sobie usiąść, to już ci odpowiadam, że usiądziesz sobie na piętnasto minutowej przerwie i to tyle a reszta to bieganie. Jeżeli jesteś zainteresowany czymś takim to na ulicy Piłsudskiego w Namysłowie możesz sobie złożyć aplikację

Jaco

Zapomniałem dodać że na produkcji pracuje się ze szkłem bo tam też o to pytałeś

Jaco

Zapomniałem dodać jeszcze że ludzie którzy rekrutują opierają się na Opinii ludzi bez wykształcenia i bez żadnej wiedzy w tym zakresie. Po prostu geniusze.

Jaki jest wkład kierownictwa Vetrotech Saint-Gobain International Ag S.A. Oddział w Polsce w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Iwona

Z tego co widzę ktoś tu napisał niedawno, że zarobki są tutaj ustalane indywidualnie. Czy wszystko jest już z nimi klarowne na samej rozmowie rekrutacyjnej? Wtedy się dogaduje szczegóły czy są możliwe jakieś negocjacje? I od czego zależy ich wysokość na co tu patrzą?

@Iwona

Jeżeli jest pani zainteresowana to proszę umówić sie na rozmowe .Dowie sie pani wszystkiego.Oferta jest powtarzana na portalu olx.

@Mistrz zmiany

Dziękuję z ciekawości przejrzę. Serdecznie pozdrawiam!

Co ma pani na myśli?

@Mistrz zmiany

Nie rozumiem chyba pytania? Aktualnie nie widzę żadnej oferty na olx odnośnie Namysłowa, kiedy ewentualnie można byłoby się takiej spodziewać?

@Iwona

Pytanie nie bylo skierowane do pani.

Ciekawa

Co robią kobiety w pracy, mają lżejsza pracę od mężczyzn? Muszą dźwigać?

@Ciekawa

Witam.Ogólnie mało miejsc dla kobiet.Dżwigania za dużo nie maja.Pracuja na kilku działach(95 % to mężczyzni).

Iwona

No tak ale chyba kobiety same tego nie podnoszą? To nie w tym kontekście chodziło? To jak ich praca tutaj tak właściwie wygląda?

Agnieszka

A ile zmian jest w firmie?

@Agnieszka

Trzy zmiany.Od poniedzialku do piątku.Od wielkiego dzwona sobota ale tylko na pierwszej zmianie.

Saba

Można brać nadgodziny?

@Saba

Nie ma mozliwosci nadgodzin.

Katarzyna
@Mistrz zmiany

Bardzo dziękuję za informację na temat tego, w jakim systemie pracujecie w Vetrotech Saint-Gobain. A możesz jeszcze napisać, ile standardowo trwa pojedyncza zmiana?

@Katarzyna

Zmiana osmiogodzinna (3 zmiany)

@Mistrz zmiany

Ile można zarobić na samym początku?

Andzia
@Mistrz zmiany

To nie jest praca dla kobiet.

Dominika

Czy zmiany są 321 czy 123?

@Dominika

A wyjaśnisz co to znaczy, bo w sumie to nie wiem?

Kolejność zmian

@Dominika

A to robi dużą różnicę? W sensie bo jak dla mnie to tylko różnica w nazewnictwie chyba?

@Iwona

Dla mnie bardzo duża. Mój mąż pracuje w systemie 3 2 1 a nie możemy być w pracy w tym samym czasie

Nocka,popoludniowa zmiana i pierwsza

Małgorzata
@Mistrz zmiany

i godziny zmian klasycznie jak w większości firm??

@Małgorzata

8 h zmiana

Zofia
@Mistrz zmiany

A jest jakaś opcja by się dogadać by robić np. tylko pierwsze zmiany? Czy takiej opcji nie ma?

Zofia

Za prace nocna dostaje się dodatkowe wynagrodzenie?

@Zofia

Tylko ustawowe do każdej godziny.

@Mistrz zmiany

Lepsze to niż nic. :/ A wcześniej też tak było z tym? Jakoś za dużo tutaj tak chętnie nie płacą z tego co rozumiem?

@Iwona

Płaca za godziny plus premia plus dodatek za godziny nocne.

@Mistrz zmiany

Stawki za godziny nocne są ogólnie dostępne w internecie(wyliczane od najniższej krajowej).Nie wiem jak było wcześniej czy było coś dodatkowego.

@Mistrz zmiany

A to widzę full pakiet, bardzo miło. ;) A jeszcze tylko jak tutaj wyglądają warunki odnośnie wyrabiania tej premii?

@Iwona

Premię wyrabia cała załoga w cyklu miesięcznym:-)

@Mistrz zmiany

Aj czyli praca zespołowa, albo wcale. ;p A jest w firmie coś do czego pracownik na swoją korzyć może dojść indywidualnie czy właśnie polityka jest taka, żeby zawsze postawić na te wspólne korzyści?

W mieście Czeladź poszukiwano osób na stanowisko Magazynier. Złożyłeś tam swoją aplikację?

Mistrz zmiany

W sumie opinie dotyczą oddziału w Namysłowie.

Czy ktoś napisze ile wynosi miesięczna pensja ?Czy proces rekrutacji jest jakiś skomplikowany?

@Ania

Prosze wysłać aplikacje . Wszystkiego sie pani dowie.

Zbysio

Jaka stawka?

@Zbysio

Stawka omawiana indywidualnie.

Małgorzata
@Mistrz zmiany

Czyli, jak rozumiem, jest ona uzależniona zapewne od doświadczenia i jakichś jeszcze innych czynników. A mnie z kolei interesuje to, czy firma Vetrotech Saint-Gobain zapewnia pracownikom dostęp do prywatnej opieki medycznej. Powiesz, jak to jest?

@Małgorzata

Jest pakiet medyczny medicover opłacony przez pracodawce(ale nizszy pakiet) dodatkowo jak sie nie myle axa na zycie .Stawka omawiana indywidualnie podczas rozmowy.

Przestrzegają u Was bhp?

@Warta

Zależy czego oczekujesz.

Warta
@Mistrz zmiany

mam tylko dwa wymagania,Umowa o Prace i dobrą atmosferę

@Warta

Pierwsza 3 miesiace,pozniej kolejna na rok nastepnie moze byc na stałe.atmosfera jak u mnie w porzadku .Jak wszedzie znajda sie specyficzni ludzie.

NPMPL

Aplikowałem na oferte z internetu, dzwoniłem kilkanascie razy, pisałem kilkanascie razy, podjełem próbę podjechania pod firme no i oczywiwcie brak mozliwosci wejscia do biura, cieć z ochrony dość ciekawie opowiedział mi ze te biura na tym zakładzie są nie od tej firmy, ale w sumie od tej, ale generalnie nie od tej.. " aha..rozumiem - tak zakończyła się moja przygoda.

antytroll

nie ma takiej firmy zarejestrowanej w krajowej ewidencji. nie wiem w jakim celu i z jakich powodów administrator na cokolwiek oczekuje? Dużo tu macie takich fikcyjnych podmiotów, żeby podnieść statystyki?

Zostaw merytoryczną opinię o Vetrotech Saint-Gobain International Ag S.A. Oddział w Polsce - Namysłów

• Jak się pracuje w Vetrotech Saint-Gobain International Ag S.A. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Vetrotech Saint-Gobain International Ag S.A. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vetrotech Saint-Gobain International Ag S.A. Oddział w Polsce?

Vetrotech Saint-Gobain International Ag S.A. Oddział w Polsce
  • Piłsudskiego 18