Opinie o Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o w Ul Fabryczna 10

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o w Ul Fabryczna 10

Nie przedłużam

Firma czysto polityczna z obrzydliwie akcentowanymi znajomościami i kimoterstwem. Podział na leniwe elity i kozły ofiarne. Propaganda sukcesu nie pomaga, desperacja w nieudolnych decyzjach, brak stabilności, strach przed dobrze wykształconymi i kompetentnymi, ukrywanie problemów i zrzucanie winy na tych, którzy sa w niełasce dyrektorów bez logicznego uzasadnienia. Omijać szerokim łukiem

qqq

Mimo ze nie pracuję tu tak długo jak wiekszosc ludzi to muszę powiedzieć szczerze i otwarcie że to firma pełna fajnych pomocnych i pracowitych ludzi, widac ze poswiecili kawal swojego zycia zawodowego dla firmy i naprawdę im zależy i na pracy i na firmie i na dobrej atmosferze.

@qqq

Dyrekcja wypisujaca klamliwe komentarze, bo zaczeto mowic prawde- przerazajace

Julia

To tak całkiem na poważnie? Bo aż raczej trudno sobie coś takiego wyobrazić. Jak niby ta sytuacja wyglądała, bo raczej tak bez powodu nagle nikt nikogo nie wyzywa?

flirty albo zniewagi pani dyr o zamiast zajac sie zarzadzaniem i praca..

piter

Dobra praca. Długotrwałe zwolnienia od psychiatry już nawet nikogo nie dziwią. Pare tygodni pracy i psychika wysiada . Zbieżność nazwisk przełożonych wszystkich tych osób oczywiście przypadkowa...

Robert
@piter

Jak trzeba zacząć pracować po kilku latach wakacji to nie ma co się dziwić, że lepsze L4 niż uczciwy zarobek - akurat to nikogo nie dziwi

kandydat
@Robert

Ciekawe slowa uzyte: uczciwosc, praworzadnosc... a klimat jak na obrazku tutaj, nie osmieszajcie sie tyle i tak nie bedzie tloku kandydatow. Sa zdrowsze firmy na faramorgane nikt mlody i kompetentny sie nie nabierze

kandydat
@kandydat

*fatamorganę Co innego napisane w umowach, co innego w obowiazkach, preferencyjni ludzie z elyt zatrudniani bez rozmow kwalifikacyjnych- cyrk

@kandydat

co do faktycznego braku rozmów jak to udało się wam sprawdzić? nie ma ich dla niektórych?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Jak się pracuje z ludźmi z Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o?

zorientowany

jak chcesz pracować, to dobrze się pracuje ... ale jak chcesz przeleżeć w pracy to skończył się przedłużony (usunięte przez administratora) :) miłego, zapraszamy do współpracy :)

Kolo
@zorientowany

Zgadza się, pracuje się dobrze pod warunkiem, że chce się pracowć Dla niektórych skończyły się "złote czasy" I stąd te wpisy...

Rom

Widzę, że zazdrość bierze górę - na pracy trzeba się skupić i po wynikach cię poznają

@Rom

Po nieprawidlowosciach i wszystkich zmianach od stycznia na waszych stanowiskach tez :)

pba

Wyniki takie dobre, ze dlugi rosna. Boscy nie poradziliby sobie w innej firmie, tu maja stanowiska za lozko i przyslugi polityczne, poza strefa ochronna - padaczka

Big

Pomyślałeś że to nie wina zarządu a może jednak takich ludzi jak ty ?

życzliwa

To spraw, żeby był to Twój były pracodawca!, wyjdź ze strefy komfortu, po co frustracje zapijać po północy :) serdeczności

Julia

Żeby kogoś nazywać wyznawcą komunizmu raczej trzeba mieć jakieś szczegółowe i uzasadnione obserwacje? Po czym takie wnioski od razu lecą?

Pop

Pracuję.tu jakiś czas i z całą odpowiedzialnością.mogę powiedzieć, że większość zamieszczonych tu opinii to bzdury.... Atmosfera jest dobre a warunki pracy, które zastałem super. Cenię sobie tą pracę.

Pracownica

Rodziny dyrektorów pozatrudniane na piękne oczy na dobrze płatnych stanowiskach. Brak podstaw kultury czy kompetencji w zarzadzaniu ludźmi, głodowe pensje pracowników, polityczny nepotyzm. Polecam uciekać jak najdalej stad i nie ogladać się za siebie.

Przerażona

Firma zarzadzaja osoby ze sporymi problemami emocjonalnymi, nie dotyczy to tylko pracy, ale również wcinania się w prywatne życie pracowników, szkalowania oraz nagabywania politycznego. Prezes zarzadu przyzwala na te nieprawidłowości, aby jak najdłużej zachować stołek.

Raczej rozbawiona
@Przerażona

Ze prezes przyzwala na karygodne zachowania kazdy wie. To jedna z tych prac, ktorych nie wpisuje sie w cv, niezaleznie od lat pracy :)

@Raczej rozbawiona

A skąd w innych firmach mogą wiedzieć co by tutaj tak konkretnie się działo, że w cv lepiej odpuścić?

Brak ochrony pracownikow, bo wiekszosc dyrektorow jest w zwiazkach zawodowych. Parodia a nie praca

Jarwol

W sumie dziwią mnie te negatywne opinie, ja tam nie narzekalem. Robiłem swoje I było ok. W innych firmach było gorzej

@Jarwol

No popatrz, faktycznie ważne, żeby sobą się zająć. Ale widziałam info, że podobno po ludziach tutaj krzesłami rzucali, prawda to? Bo nie żeby coś ale to trochę stresujące chyba

Koledzy ubecy prezesa zawsze wspomoga, poklepia po ramieniu i karawana jedzie dalej, smutne i przerazajace.

S.P.

Rzucanie krzeslami przez dyrektorow jak niektore ofiary znecania sobie poszly i ze nie bedzie sie na kim wyzywac no rzeczywiscie ok

Julia

No nie wiem czy to takie zabawne. :/ Ale jeśli serio tak jest to w końcu każdy kto robił coś nie tak tutaj to się doigra?

niestety

firma nie potrafi zapewnic przyzwoitych warunkow pracy, w prezencie zas otrzymuje sie szantaze i zastraszanie rodziny

podatnik

Czyli pieniadze z moich podatkow ida na agencje towarzyska, klub przemocowcow i zawrotna pensje prezesa, ktory wszystkiemu przewodzi, aby obdzierac kraj z pieniedzy przez kolejne lata az do emerytury...

boss

Firma składa się z 80 menadżerów (przyjaciół zarządu) i tylko 20 paru pracowników xd

Oko
@boss

Mogę prosić o pilny kontakt? bianka1@wp.pl

@boss

Co.xd Na jakiej zasadzie to niby działa?

Julia

Ale ta zła reputacja, o której wspominasz chyba nie może być dla każdego odbiorcy identyczna, bo wtedy na pewno nie mógłby niczego osiągnąć. Więc to chyba zależy od obserwatora?

nie nepotyzmowi
@Julia

zalezy to od ogromnych znajomosci tego pana w partii rzadzacej :)

@nie nepotyzmowi

Aj no dobra, ja pryzmatem politycznym świata nie ogarniam. :/ Ale skoro tak to po zmianie rządu można przewidywać, że warunki tutaj mocno się zmienią?

Oko

Mogę prosić o pilny kontakt? bianka1@wp.pl

A pr

A prezesowi partii rzadzacej nie wstyd takich ludzi na stolkach trzymac? " dobra zmiana" na mobberow i przestepcow

PM

Prezes zwalnia rzekomo nieefektywnych pracownikow, tlumaczac, ze po paru latach kazdy czlowiek przestaje byc efektywny, a SWOIM emerytom gwarantuje prace na dziesieciolecia. Gdzie tu logika

Zostaw merytoryczną opinię o Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o - Ul

• Jak się pracuje w Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 6 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o