Opinie o Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o w Ul Fabryczna 10

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o w Ul Fabryczna 10

sy.lot.

Prezes Zarzadu oczernia osoby probujace spokojnie pracowac. Zero klasy i zero znajomosci prawa.

serio

Podpisanie umowy najmu niczym loteria, decyzje prezesa zarzadu uzależnione sa od krótkości spódnic pań towarzyszacych.

Nieproporcjonalnie duża ilość dyrektorów i kierowników w stosunku do pracowników. Obciażanie praca dyskryminowanych, i pobłażanie niekompetentnym. Nie polecam

Elżbieta

Firme prowadzi sprzątaczka ukochana prezesa..ale prowadzi w dół...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
PP

Pracodawca bezprawnie ingeruje w decyzje zus.

pracownica

Pojackie imprezy zarzadu nadal pod ochrona

Gs

Porażajaca niekompetencja, zarzad wyjęty spod prawa i odpowiedzialności

zastraszony
@Gs

Niedolezni starcy na panstwowych stolkach. Przerazajace.

haha

Prawe rece prezesa- emerytki i sprzataczki umilajace czas. "Nowoczesna" firma pelna "specjalistow"

wiadomo kto

Czas spedzony w tej pracy powinien byc odejmowany z meki w czysccu po smierci. Prezes Zarzadu jest jedna z najmniej godnych zaufania osob, jakie dane mi bylo w zyciu spotkac. Nie dziwie sie, ze niektorzy zaczynaja otwierac oczy. Nie dziwie sie tez reszcie komentarzy: jezeli politycy bawia sie w biznes i probuja zarzadzac ludzmi, ktorzy z kolei w 90% nie wiedza, jak dziala polityka, to sprawy za kazdym razem musza skonczyc sie zle.

SS

Jak wielką władzę dostanie jeszcze (usunięte przez administratora), aby krzywdzić ludzi?

Prezes Zarzadu wiesza psy na rzetelnych pracownikach, a wychwala tych, z którymi się ustawia, chyba coś nie halo!

brak słów

Prezes zarządu nasyła emerytowaną koleżankę kierowniczkę, która oczernia byłych pracowników: nękanie, nachodzenie po domach, dzwonienie po pracodawcach. Postacie z kręgu emerytownej kierowniczki: osoby ze sprawami w sądzie.

@brak słów

Prezes chroni znajomych i znajome z grupy interesu, sam pisze donosy na niewinne osoby, mści się na nich i je oczernia.

jj

Bez przerwy EMERYCI na dyrektorskich i kierowniczych stolkach, zero zmian od 50 lat. Gorzej niz w polskiej polityce.

Na kierowniczych stanowiskach ludzie z wyrokami (jazda po pijaku) z blogoslawienstwem zarzadu. Wstyd

pic

Ciekawe reportaze w prasie, tragiczne postacie w zarzadzie dalej sie utrzymuja

Loska

Wymowilismy umowe najmu. Od czasu zmiany zarzadu firma dziala na zasadach organizacji przestepczej (w tym stanowiska za (usunięte przez administratora) dziwne propozycje przy zawieraniu umow, kolesiostwo i szczucie). Reportaze w tv i dziennikarskie sledztwa dot. naduzyc wladzy dosc jasno wskazuja nazwiska i nakreslaja ten problem.

Julia
@Loska

O czym Ty opowiadasz? Gdzie są te wszystkie reportaże, o których wspominasz. Możesz je konkretnie wskazać / udostępnić?

Loska
@Julia

W tv "uwaga", do tego tvn24 kilka tyg temu, dobrze, ze pol Polski widzialo, wynajem tam to strata czasu, do tego ostatnia afera mailowa rzadu, a to tylko namiastka

Marzena
@Loska

Serio? Aż tak nie śledzę wiadomości i o tym nie wiedziałem. Czyli praca tam może skończyć się niezbyt miło. Ty nie byłaś zatrudniona? O jakim wypowiedzeniu najmu pisałaś?

niezrzeszony

dziwne, ze premier panstwa przyznaje sie do znajomosci z tymi ludzmi i obsadza stanowiska taka (usunięte przez administratora)

Były Pracownik

Praktyki nękania byłych pracownikow przez firmę. Kolejne takie działania z pewnościa skończa się zawiadomieniem na policji.

smiech na sali
@Były Pracownik

Potwierdzam, kierowniczka zespolu nieruchomosci dzwonila do mojego jeszcze wczesniejszego pracodawcy i pomimo tego, ze rozmowa byla nagrywana, nie omieszkala mnie oczerniac.

okres próbny

obiecanki cacanki na rozmowie kwalifikacyjnej, żenujaco niskie pensje dla specjalistów, chyba, że dla tych z polecenia przyjaciółek prezesa.

BS

Najmniej polecam młodym kobietom. W firmie jest dużo problemów natury obyczajowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o - Ul

• Jak się pracuje w Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 6 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o