Opinie o Remid-Plast Jarząb Strojek Zbrańska sp.j. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Remid-Plast Jarząb Strojek Zbrańska sp.j., i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Remid-Plast Jarząb Strojek Zbrańska sp.j. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remid-Plast Jarząb Strojek Zbrańska sp.j. w Częstochowa

Chętny Nowy wpis
Kandydat

Jakie jest wynagrodzenie dla osoby zaczynajacej pracę; podstawa, premia dodatki? Z góry dziękuję na info.

Paweł Nowy wpis

Pracowałem tam dość długo,stwierdzic moge : praca jak praca,raz cieżej raz lżej,masz chęci do pracy to się odnajdziesz.Szefowie konkretni i nie traktuja ludzi z góry ( trudno żeby nie reagowali jak ktoś sra im na stół - taka metafora ),ekipa zgodna i życzliwa.Pensje w terminie,podwyżki praktycznie co roku. Widze tu negatywne opinie byłych pracowników ( część wyleciała za alkohol ,część to wybitne negatywy i hamulce robocze ;P ) ,kilka wpisów myli firme Remid Plast z firma Remid,niby ten sam adres ale to zupełnie inne klimaty. Pozdrawiam

Ilona Nowy wpis

Hej, czy w czasie pandemii Remid-Plast wypłaca wynagrodzenia na czas? Sytuacja jest ciężka, chciałam się upewnić, jak to tutaj wygląda. Jeśli jesteście osobami aktualnie zatrudnionymi w tej firmie, to napiszcie jaka jest sytuacja. Z góry dziękuję za wszystkie komentarze, pozdrawiam serdecznie.

Aaa Nowy wpis
@Ilona

Pensja w terminie, praca cały czas, brak przestojów. Potrzebne chęci do pracy, zdolności manualne, dobra organizacja pracy, badania wysokościowe powyżej 3 metrów.

abc

@Zybi a żeby np złapać doświadczenie, taka praca na krótszy okres to myślisz,że będzie ok ?

Zkbc
Klient
@abc

Mozesz miec nawet doświadczenie mozesz nawet w tej firmie rok pracowac dwa a nawet i 10 czy 15 lat to i tak szefostwo Cie nie doceni nawet podwyzki Ci nie dadza. Ta firma to zenada i porazka.

Andrzej
@Zkbc

Naprawdę tak ciężko o podwyżki w Remid-Plast Jarząb Strojek Zbrańska? Jak ten fakt argumentuje szefostwo i jakie są ich wytłumaczenia w tej sprawie? Ciekawi mnie to, mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Remid-Plast Jarząb Strojek Zbrańska sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR MASZYNY PRZY PRODUKCJI FOLI TERMOKURCZLIWEJ. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy PLAY
Częstochowa
Mtell Cukrzyński Lelonkiewicz sp.j.
logo firmy Doradca klienta
Plus Gotówka S.A.
(18 opinii)
logo firmy Specjalista ds. serwisu
Hrappka.pl
(26 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca taxi - wysokie stawki!
Częstochowa
Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.
(68 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
zadowolony

Jedno jest pewne trzeba mieć chęci do pracy a że firma to bardzo dobry pracodawca to i pracuje się dobrze.

Zybi
@zadowolony

Do pracy zawsze sa checi i Je sie ma. I uwazam ze nie jest to dobry pracodawca bo jest duzo innych firm gdzie Cie docenia i wiecej zaplaca a nawet i dostaniesz awans np na inne stanowisko. A tam mozna jedynie sie garba dorobic dzwigajac te ciezkie rzeczy. W dodatku tam jeden wielki balagan jest i tylko krzyki i zgrzyty itp itd. Odradzam ta firme.

Roki

Kiepsko tam jest trzeba sie nadzwigac i kilka ton przechodzi przez Twoje rece. Szefostwo takie sobie malo daja zarobic i bardzo im odbija. Naprawde nie polecam tej firmy.

Ja
@Roki

Masz bardzo nieaktualne informacje.Widać że dawno temu tu pracowałeś.

Baki
@Ja

Nie wydaje Mi sie zeby tam sie polepszylo. Tam sie ma wszystko i wiele rzeczy na glowie. I nadzwigac sie trzeba i ciezko o cos sie doprosic jak cos sie stanie. Nie polecam tam pracowac szefostwo i tak Cie nie doceni.

Nie ma jeszcze na wątku informacji od Was jeśli chodzi o firmie Remid-Plast Jarząb Strojek Zbrańska sp.j. w mieście Częstochowa, może macie jakieś komentarze z pierwszej ręki?

Zostaw merytoryczną opinię o Remid-Plast Jarząb Strojek Zbrańska sp.j. - Częstochowa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Remid-Plast Jarząb Strojek Zbrańska sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Remid-Plast Jarząb Strojek Zbrańska sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Remid-Plast Jarząb Strojek Zbrańska sp.j.
4/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rząsawska 22
    42-209 Częstochowa
  • NIP: 9491944412 REGON: 240121373 KRS: 0000303584

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Remid-Plast Jarząb Strojek Zbrańska sp.j.
Przejdź do nowych opinii