Opinie o sp.j. Tarpex Paweł Buczek Krzysztof Banaszek w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy sp.j. Tarpex Paweł Buczek Krzysztof Banaszek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie sp.j. Tarpex Paweł Buczek Krzysztof Banaszek o rekrutacji.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sp.j. Tarpex Paweł Buczek Krzysztof Banaszek w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy sp.j. Tarpex Paweł Buczek Krzysztof Banaszek oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jak jest z pakietem medycznym w sp.j. Tarpex Paweł Buczek Krzysztof Banaszek? Można dołączyć rodzinę?

Nick Nowy wpis

Tam nawet nie ma grupowego ubezpieczenia

Jarosław

Jestem byłym pracownikiem i mogę powiedzieć że zgłaszając usterki jeżeli chodzi o samochód to typowa olewka a jeżeli coś się stanie to zganiane na pracownika że nie dba o sprzęt Sam miałem taką sytuację puścił mi wąż od chłodnicy podniosłem kabinę a siłownik był uszkodzony i kabina spadła nikt nie zapytał czy wszystko w porządku ze mną tylko czy jest robota zrobiona i po naprawie kabiny Zostałem zwolniony z powodu zaniedbania sprzętu. Starzy pracownicy wybierają sobie trasy nie pojedzie tu nie pojedzie tam niech pojedzie młody ewentualnie świeży pracownik młodzi świeży pracownicy zasuwa ją od rana do wieczora a starzy pracownicy o 14:00 mają wywalone i kręcą się po placu Robiąc sobie nadgodziny ogólnie przyjmowani alkoholicy o których jeden z szefów dba bo płaci im bardzo małe pieniądze i zrobią to co on każe nie wspomnę już o panu kierowniku który kręci się po placu udaje że coś robi I każe każdemu naprawiać swój sprzęt pomimo tego że jest mechanikiem na firmie No dobra

Zenek Nowy wpis
@Jarosław

Kolego Zapomniałeś powiedzieć że pan kierownik zabiera słuchawkę od prysznica i każe palić w piecu bo jak Nikt poza nim nie napali to nikt nie może się umyć A poza tym szkoda gadać człowiek pisze maile piszę na kartce co jest do zrobienia a tu i tak olewka przychodzisz okres urlopowy to zamiast wstawiać auto na warsztat żeby naprawić co potrzeba to auto po dwa tygodnie stoi w w krzakach dopóki pracownik nie przyjdzie z urlopu obywateli Ukrainy traktują jak kiedyś biały człowiek murzyna nie pamiętam kto napisał ale to jest fakt o ciuchy trzeba się prosić często jest tak że jak ktoś sobie znajdzie w rękawiczki czy tym podobne w kontenerze to jego A tak błoto śnieg zimno A szef narzeka że człowiek idzie się przebrać i napić ciepłej herbaty bez urazy jeden z szefów jest w porządku drugi znowu dwulicowiec obgaduje każdego na firmie i udaje że to nie on A jak mu się prosto w oczy powie że gada na jego temat to wszystkiego się wypiera Kierownik może pojęcie o mechanice ma lecz nauczył ich czyli szefów a szefowie jego jak to mówią tu się pospawa tam się wyklepie i będzie chodzić wszystko aby tylko się kręciło nie liczy się bezpieczeństwo pracowników Słyszałem że teraz się troszeczkę poprawiło bo dokupili kilka wózków widłowych bo tamte co były to nie wiem kto podbijał przeglądy jak codziennie lało się 15 litrów do układu brak drzwi brak pasów i ruchome siedzenia nie wspomnę o szarpaniu wózków ogólnie praca jak praca ale straszne wykorzystywanie pracownika liczy się tylko pieniądz

(usunięte przez administratora)Większość pracowników na placu zarabia najniższ, niektórzy poniżej najniższej krajowej. Wózki widłowe bez serwisu bez konkretnego przeglądu,(usunięte przez administratora) o ciuchy ciężko się doprosić ciągłe narzekanie że mało źle i tym podobne nie dbanie o sprzęt tylko łatanie aby produkcja szła.Rozmowa o pracę miła i przyjemna ale zeczywistość inną.część pracowników pod wpływem alkoholu,nagminne.Szanują bardziej pijaków i ludzi co potrzebują częstych zaliczek bo można lepiej nimi sterować...wypłata od 1 do 5 a nigdy szefa niema jak ludzie wychodzą z pracy czasami trzeba się prosić o swoje pieniądze

Bzdury gadasz. Skoro tam robisz to wiesz że prezesy zazwyczaj jadą np. na obiad w godzinach np.17-18. Ale to nie jest regułą.Jak chcesz pieniądze wcześniej to bądź wcześniej-o 15.00 lub 16-ej.

Bolo

Bzdury?jak idziesz o 15 czy 16 to usłyszysz ze pracujemy do 17 i przyjd po 17...a po za tym nigdy nie ma pieniędzy na czas...bo albo idź do Pawła a Paweł dzisiaj nie bo jestem (usunięte przez administratora)albo nie mam dIsiaj pieniędzy itp...jak już tak lecimy to może niech się któryś przyzna kiedy dostał na czas ciuchy...zimowe dostajesz na wiosnę a na lato zimą. Nie wspomnę że kierownik każe palić w piecu pracownikom jeżeli chcą ciepłą wodę na koniec pracy...a sam siedzi w szatni i myśli że nikt go nie widzi...pozwalają pijanym kierowcom wsiąść za kierownicę ale to już z opowieści wiem nie potwierdzam osobiście...szef Paweł dwulicowy ciebie chwali a jak wyjdziesz czy niedaj Boże zachorujesz to ci (usunięte przez administratora) obsmaruje...wszyscy w firmie będą wiedzieć a oczywiście uda że to nie prawda...człowiek dwulicowy...P.krzysztof spoko ale też dobry kombinator pojedź na moją kartę albo po godzinach..ale ogólnie spoko...jakby coś ktoś więcej chciał dopowiedzieć czy usłyszeć to proszę pytać...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w sp.j. Tarpex Paweł Buczek Krzysztof Banaszek spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

Czy w sp.j. Tarpex Paweł Buczek Krzysztof Banaszek wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Śmiech na sali żadnego dodatkowego wynagrodzenia

Proponuję iść do pana Pawła i zapytać się przy wypłacie o jakąś premie lub podwyżkę to Ci powie czego Ty jeszcze chcesz odemnie przecież Ci zapłaciłem. I to takim tonem jakbyś mu z pół rodziny zabił. Powie że nie ma pieniędzy bo jest kryzys, a że dziennie po kilka ciężarówek przyjeżdża na załadunek to nieważne.

Dodałbym jeszcze tylko do tego że sprzęt cały w firmie począwszy od belownicy młynków kończąc na samochodach jest zaniedbany łatanie aby tylko chodziło A jak się popsuje to zganianie na pracownika że nie dbał że wszystko wszyscy psują Ale tak między innymi nauczył sam kierownik pseudo mechanik nie można mu zarzucić wiedzę ma ale sam łata zamiast wymienić czasami części na nowe nie wspomnę o tym że tam kierownik szaro-gęsi się jakby sam był szefem i bierze przykład z szefów i wydziera się na pracowników pewnie jeszcze nie trafił na swojego A tak poza tym kierownik kierownikiem ale jego biuro jest najczęściej na kiblu albo w szatni na telefonie siedzieć nigdy nie można było go znaleźć

Potwierdzam wypowiedź wyżej,chociaż część została skasowana i nie wiem o co chodzi...zero szacunku do ludzi..proszenie się o pieniądze...zaniedbany sprzęt pomimo zwracanych uwag o stanie technicznym pojazdów...liczą się tylko pieniądze a nie dobro firmy czy też zdrowie pracownika...nie dbają o nic poza swoimi interesami najlepiej żeby tyrać po 12 godzin za minimalną...I tekst bo jest kryzys i firma nie ma...jest dużo żeczy ale to by się nadawało nawet do prokuratury...

Zostaw merytoryczną opinię o sp.j. Tarpex Paweł Buczek Krzysztof Banaszek - Łódź

• Jak się pracuje w sp.j. Tarpex Paweł Buczek Krzysztof Banaszek?

Zobacz opinie na temat firmy sp.j. Tarpex Paweł Buczek Krzysztof Banaszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sp.j. Tarpex Paweł Buczek Krzysztof Banaszek?

sp.j. Tarpex Paweł Buczek Krzysztof Banaszek
  • Wierzbowa 42A lok. 16