Opinie o RM Beton sp.j. W.Kocański i J.Kocańska w Dzierżązna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy RM Beton sp.j. W.Kocański i J.Kocańska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w RM Beton sp.j. W.Kocański i J.Kocańska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów ogniotrwałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RM Beton sp.j. W.Kocański i J.Kocańska w Dzierżązna

Rm Nowy wpis

Miałem przyjemność pracować w tej firmie kiedyś i nie jestem zadowolony zero warunków żeby było się można ubrać zero środków czystości inne. Pracownicy są nie miłe traktowani i pracujący to późna przez wymagania.

Zwykły Nowy wpis

Tak zgadza się że właściciele są bardzo nie mili i tylko myślą o sobie i nie zwracając na siebie jakimi są ludźmi którzy tylko wykorzystują.

Beton Nowy wpis

Omijać tą firmę wielkim łukiem, nie polecam nikomu, pracodawca (usunięte przez administratora) i gbór a do tego leń śmierdzący nie ma pojęcia o robocie , pracownicy ok znają się na tym co robią tylko szkoda ich w tym kołchozie.

Nick Nowy wpis

Firma Rm Beton znajdująca się w Kowalach Księżych nie polecam .Pracownicy bardzo w porządku lecz Pracodawca nie miły arogancki źle wypłacając nie ma socjalu pracownicy nie otrzymują od początku powstania Działalności ubrań roboczych i inne . Też pracownicy są zmuszeni do nie odpowiednich prac . Nie polecam tylko gdzie jest też tu Taj Inspekcja Pracy nie rozumiem .

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pracodawca bardzo nie miły wulgarny do pracowników nie szanując nikogo .Przy płatnościach jest problem stawki są bardzo niskie stoi nad każdym i ma wielkie wymagania a ocenia się za dobrego pracodawcę tu jest praktycznie co dzień (usunięte przez administratora) nie ma miejsca socjalnego nie daje ubrać roboczych i inne rzeczy gdzie należą się pracownikowi a jak się coś odezwiesz to są wulgarne słowa

Zostaw merytoryczną opinię o RM Beton sp.j. W.Kocański i J.Kocańska - Dzierżązna

• Jak się pracuje w RM Beton sp.j. W.Kocański i J.Kocańska?

Zobacz opinie na temat firmy RM Beton sp.j. W.Kocański i J.Kocańska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

RM Beton sp.j. W.Kocański i J.Kocańska