Opinie o Kode Arkadiusz Szyszkowski Artur Radel sp.j. w Ełk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kode Arkadiusz Szyszkowski Artur Radel sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kode Arkadiusz Szyszkowski Artur Radel sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kode Arkadiusz Szyszkowski Artur Radel sp.j. w Ełk

Daria

piszecie, że płacą ochłapy ludziom... a podałby ktoś jakie to mniej więcej są kwoty?

Wielki
@Daria

Od 3500 na rękę

były klient Nowy wpis

Oferowane części do kompletny (usunięte przez administratora)

Chyba cały internet przeszukałem w poszukiwaniu ofert, i nawet tych już nieaktywnych nie znalazłem. Jak dostaliście tu prace przy produkcji, osobiście trzeba się kontaktować z firmą, czy może podejść. Ktoś tu rzucił kwotą wynagrodzenia no i nie powala, ale może w tym roku były jakieś podwyżki i coś więcej można zarobić. Dajcie znać jak obecnie sytuacja u was wygląda i czy warto się zatrudnić. Pzdr

Daria

Wielki Nowy wpis
@Daria

Od 3500 na rękę

Krzysztof Nowy wpis

Ktoś pisał o kamerach w firmie. To znaczy że jest aż taka kontrola pracowników czy bardziej względy bezpieczeństwa? Przełożony stoi nad głową czy można mieć trochę swobody i samodzielności w pracy? Jak oceniacie?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kode Arkadiusz Szyszkowski Artur Radel sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Wiecie, czy Kode Arkadiusz Szyszkowski Artur Radel sp.j. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Były

Raczej nie, muszą widzieć wszystkich w kamerach a dziewczyny maja im machać do kamer i wolniej chodzić. Odradzam zboczeńcy

Firma sprzedaje niskiej jakości części do regeneracji

Krystyna

Zależy co, jakieś kwiatki w ogródku? Swoją drogą ich życie prywatne poza pracą powinno tutaj kogokolwiek interesować? Z nudów się interesujecie? ;p

Byly

Szczerze odradzam. Właściciele narwani chcą rządzić ludźmi i ich życiem. Sprzedajesz się to pracujesz i zarabiasz. Zero szacunku.

Bożena
@Byly

Co to znaczy sprzedawac sie? Mozesz opowiedziec troche wiecej konkretow? :)

Były
@Bożena

Robisz pod dyktando dobrze dla szefa. To wszyscy mają dobrze. Ale niektórym to pasuje :(

Krystyna
@Były

A to coś złego czasami wychodzi, że nie pasuje? :( Co np?

Zorro

straszne dałny te właściciele ale co zrobić tak jest jak tacy ludzie dorwą się dużej kasy

Danuta
@Zorro

A co konkretnie z nimi nie tak?

Autoexpert

Podłej jakości części do regeneracji. Ładne opakowania i dobry marketing to wszystko

likwidator pedałów

Potwierdzam, szefostwo ma jakieś dziwne powiązania z podziemnym towarzystwem gejowskim w Ełk. Tam nie wolno krytykować homosiów

JOHN

(usunięte przez administratora) ludzie zarabiają tam słabo, przyjąłem się tam ale zaraz zwolniłem bo krytykowałem homosiów a tam nie wolno

xxx

Zyski milionowe a ludziom płacą ochłapy

Szefostwo to ciule

Zostaw merytoryczną opinię o Kode Arkadiusz Szyszkowski Artur Radel sp.j. - Ełk

• Jak się pracuje w Kode Arkadiusz Szyszkowski Artur Radel sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Kode Arkadiusz Szyszkowski Artur Radel sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kode Arkadiusz Szyszkowski Artur Radel sp.j.?

Kode Arkadiusz Szyszkowski Artur Radel sp.j.
1.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Jana Kilińskiego 1A
    19-300 Ełk

Kode Arkadiusz Szyszkowski Artur Radel sp.j.