i3D

Gliwice

Opinie o i3D

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w i3D? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Bartek

Jeśli macie jakieś podstawy dla swoich oskarżeń to nie rozumiem dlaczego tu piszecie? Jeśli to są nieprawdziwe informacje to mogą być kłopoty.

bez wypłaty

Ludzie nie mają wypłat, a prezes spędza wakacje w Grecji.

Szukasz pracy?

JJKiller

Powyższe opinie są wiarygodne i aktualne. Potwierdzam, ja jak i inny pracownicy zostaliśmy oszukani przez tego pracodawcę. Miejmy nadzieję że odzyskamy swoje pieniądze, a spółka zostanie zamknięta. Nic innego nie pozostaje jak ostrzec innych ludzi przed tą śmieszną firemką.. NIE PRACUJCIE DLA OSZUSTA, NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!

i_kolejny_kolejny

@wyrolowany_jak_wszyscy i @i_kolejny Nic dodać nic ująć.....wszyscy tak mamy. To co możemy jeszcze zrobić dla innych to odradzać jakiekolwiek formy współpracy z tą spółką, zarządem i menadżerami.

wyrolowany_jak_wszyscy

Niestety po długoletniej współpracy rozstałem się z firmą głównie z powodu opóźnień w wynagrodzeniach oraz rozliczeniach delegacji. Na odchodne zarząd obiecywał wywiązać się z zaległości w ciągu miesiąca, minęło już prawie pół roku i dalej nic nie dostałem. Dodatkowo nie odpisują na maile ani nie odbierają telefonów. Jeśli ktokolwiek się zastanawia nad podjęciem pracy lub zlecenia - stanowczo odradzam.

i_kolejny
@wyrolowany_jak_wszyscy 18.07.2017 14:10

Potwierdzam. Kilka miesięcy temu rozstałem się z i3D dokładnie z tych samych powodów i do teraz nie otrzymałem zaległego wynagrodzenia. Jest jeszcze kilka osób w podobnej sytuacji. Jeśli ktoś, po tylu negatywnych opiniach, chciałby tam jeszcze pracować, to niech lepiej to jeszcze raz przemyśli.

Zdziwiony

Problem z opóźnionymi wypłatami to jeszcze nie największy z problemów. Ogólnie mobbing, zastraszanie oraz częste nadgodziny wynikające z braku planowania i głupoty PMów - to prawdziwe problemy. Ludzie na wyższych stanowiskach to prawdziwa menażeria dziwaków.

Roger

Podwykonawca też nie płacą:/ pracownikom hmm nie płacą na czas, a teraz to już w ogóle ZUSu też nie płacą . Ważne że prezesi mają wypłatę . Więc jak ktoś myśli o pracy tam to lepiej niech się 10x zastanowi.

ExExPracownik

Idźcie sobie do korpo albo innych "perspektywicznych" firm popracować, to jeszcze na kolanach wrócicie, najłatwiej jest narzekać jednocześnie nic z siebie nie dając i tylko wieczne pretensje, abo to nie tak, abo tamto nie tak. Ja z mojej aktualnej firmy z chęcią bym tam wrócił, ale za daleko się wyprowadziłem.

Ż
@ExExPracownik 16.02.2017 12:31

Poszedłem i mam wypłatę na czas, premie, dodatki, opiekę medyczną etc. etc, już mnie rwie wracać na kolanach, bo do czego? Do tego cyrku na kółkach? Słabą firmę wybrałeś w takim razie, nikt Cię w niej nie trzyma.

Szczęśliwy EX

Wypłaty w ratach nieraz po 1000, 500 zł. Całość wypłat spóźniała się czasem i nawet 2-3 tygodnie. W związku z tym, że wypłaty spóźniają się niemalże co miesiąc, czasami prezesi nie zaprzątają sobie głowy, aby poinformować pracowników o zaistniałej sytuacji. Jeżeli już jednak zdecydują się wysłać maila, jest to zazwyczaj piękna opowieść z obietnicami złotych gór. Zarządzanie żadne, wielki chaos, czasami w momencie gdy startują projekty już cała firma (łącznie z project managerami) wie i głośno mówi, że termin realizacji jest nierealny. Raczej nie przywiązuje się wagi do jakości projektów. Totalny brak organizacji. Czasami rusza jakiś nowy projekt, wszyscy pięknie pracują i po jakimś czasie... cisza. Temat znika na jakiś czas. Potem znów wraca ze zwiększoną intensywnością. Albo i nie. Informacje od project managerów docierają nieraz spóźnione albo w ogóle. "Zrobiłeś to? Hmm.. zapomniałem Ci powiedzieć, że jednak miało tego nie być... ". Totalny brak profesjonalizmu. Zdarzają się pretensje i wyrzuty gdy chce się wziąć urlop, nawet w jakichś oczywistych terminach typu Boże Ciało, itd. Jak już się uda załatwić sobie wypoczynek to zdarza się, że dzwonią z jakimiś pytaniami związanymi z pracą. Dla młodych pracowników według mnie słaby start. O rozwój tam raczej ciężko. Ewentualnie plusem jest to, że można sobie dorobić w weekendy na nadgodzinach (płacą 200%), w związku z nierealnymi terminami realizacji. Zdarzały się projekty realizowane głównie weekendowo. Ale to raczej słabo świadczy o zarządzaniu. Jedynie przez wzgląd na naprawdę fajnych współpracowników nie dam najniższej możliwej oceny. Ale oni i tak już się raczej wykruszają.

ex

Jak wyżej, wypłaty spóźniające się o dwa - trzy tygodnie, zarządzanie zerowe, brak jakiegokolwiek wprowadzenia do firmy, ciągłe tłumaczenie ze strony zarządu odnośnie wypłat. Atmosfera pracy jest w porządku.

EXpracownik

Nie polecam. Spozniajace sie wyplaty, brak zarzadzania projektami, ciagłe obiecanki-cacanki. Ludzie, ktorzy przepracowali sporo lat tam - uciekają. Jedyny plus to umowa o prace na czas nieokreslony.

Lukaszz

Witam, czy sytuacja w firmie i3D uległa zmianie od 2015 roku. Mam taką nadzieję, bo z forum dowiedziałem się, że mieli problemy natomiast znajomi, którzy tam przez jakiś czas pracowali chwalili sobie, dlatego zdecydowałem się tam aplikować.

realista

Niestety normą jest wieloletnie nie płacenie składek na ZUS oraz ubezpieczenia zdrowotne, wypłaty dla pracowników często są spóźnione, nierealne terminy realizacji projektów oraz złe zarządzanie.

piotrek

Firma mega zadłużona, nie wywiązuje się ze zobowiązań zarówno dla pracowników jak i podwykonawców. Polecam tylko masochistom.

YAYOU

Nie polecam firmy. Nie płacą, są winni bardzo duże pieniądze firmom z branży filmowej. Pracownicy nie dostają swoich wypłat.

plasti

firma sie rozwija blyskawicznie, praca b fajna, zarobki dobre nawet b dobre, atmosfera moze nie super ale bardzo przyjemna i fajna, ogolnie luz, no chyba ze projekt goni, deadline itp.... polecam prace

Zostaw opinię o i3D - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie i3D