Opinie o Start Dobrowolski sp.j. w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Start Dobrowolski sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Start Dobrowolski sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Start Dobrowolski sp.j. w Mińsk Mazowiecki

Coorty Nowy wpis

To prawda rotacja wśród pracowników ogromna a płaca to całkowite nieporozumienie , Pracowałem bardzo krótko i za nic bym nie wrócił, w latach 90 tych gdy o jakąkolwiek pracę było bardzo ciężko to oferta pracy z tej firmy non stop była na pośredniaku a kto się zatrudnił czym prędzej uciekał i z tego co słyszę nadal tak jest. Inną sprawą są wyroby które są dobrej jakości !!!

Administrator Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Start Dobrowolski sp.j.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Programista CNC

Roman Nowy wpis

Tak jak we wcześniejszych wpisach, duża rotacja pracowników, konstruktorzy i programiści najszybciej się zmieniają (śpieszmy się ich poznać, tak szybko odchodzą), płaca słaba, choć z drugiej strony jak produkcja od 6.00 do 10.00 udaje że pracuję to może i dlatego tak to wygląda (w tych godzinach nie ma następcy tronu w firmie). Jak chcesz się rozwijać przejawiasz jakąś inicjatywę w działaniu to szybko ci do wyperswadują z głowy tutaj.

RT

Kiepska organizacja, jak chcesz coś mieć (porządek, urządzenia które są w 100 sprawne) musisz zadbać o to sam (najlepiej samemu to poprawić i kontrolować wszystko. Mimo posiadania tego samego oprogramowania CAD/CAM trzeba zapisywać w różnych standardach pliki, bo ktoś gdzieś na jakimś sprzęcie nie ma aktualizacji, robi się przez bałagan, kumulacja plików co przy późniejszej jakieś aktualizacji powoduje duże prawdopodobieństwo pomyłki. Uzyskać coś w postaci dokumentacji od kadr, potwierdzenia rozliczenia urlopu, L4, wyjazdu służbowego itp. jest bardzo problematyczne czasochłonne. Generalnie podejście jakoś to będzie to tu standard. Pieniądze też nie najlepsze. Jak chce się złapać pierwsze doświadczenie i zobaczyć jak się kiedyś pracowało i jak się NIE powinno pracować w obecnym wieku niech próbują szczęścia nowi kandydaci. Rotacja jest bardzo duża więc nikt nie zauważy, że ktoś nowy się pojawił.

NONE Nowy wpis
@RT

Pełna zgoda, jak wygląda sytuacja kadrowa niech świadczy, fakt o rotacji rzędu 20-30% wśród pracowników w ciągu jednego roku.

PD Cam

W pełni się zgadzam z wcześniejszymi opiniami. Najlepiej to opisał xyz. Przy obecnym niskim bezrobociu i ilości ofert pracy, lepiej poszukać innej firmy. Spora rotacja pracowników, a na stanowisku konstruktora to średnio wytrzymują 3-6 miesiące. Widać, że znowu kogoś szukają na to stanowisko. Na plus przyjaźni i pomocni pracownicy.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Start Dobrowolski sp.j., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Ślusarz narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
Janusz

Kiepsko płacą, słaba organizacja pracy, generalnie człowiek się męczy tam pracując. Na pierwszą pracę może, ale na dłużej nie polecam, Stara kadra od której owszem można się nauczyć, ale która ma w nosie co się dzieje w firmie generalnie (blisko emerytury lub ja na).

Aleksander
@Janusz

Czego konkretnie można się tu nauczyć? I czym się tak człowiek męczy w sumie? :D

NONE
@Aleksander

Aleksander, sam sobie odpowiedz jak w firmie wygląda, skoro mniej więcej raz na pół roku firma szuka np. konstruktora (widziałem, że znowu oferta nowa) i albo znajdzie i ten długo nie wytrzyma i szybko się pożegna, albo problem jest z żeby ktoś się podjął pracy. Co do nauki co kolega @Janusz pisał to chodzi, że od starszej kadry która trochę w życiu przerobiła projektów można jako nowy się sporo nauczyć zwłaszcza jak się pierwszy raz znalazło na warsztacie. Oczywiście można się nauczyć tylko wtedy gdy sam się zainteresujesz, nikt cię sam nie weźmie pod skrzydła.

XYZ

Do administracji nie Mińsk Mazowiecki a Ożarów Mazowiecki. Firma generalnie słaba, duża rotacja pracowników. Motto firmy generalnie "jak najtaniej", jak coś klient wróci na poprawkę, po co zrobić raz a dobrze (ustalenia przy kliencie, że zrobimy tak i tak, a później że za drogo trzeba taniej). Terminowość wypłat różnie odgórnie ustalone jest kiedy powinien być przelew, ale raz jest dzień później raz dwa dni (oczywiście brak informacji, że przelew zostanie zrobiony dzień później) nie jest to kwestia księgowania w banku odbiorcy tylko związane z terminem wykonania przelewu. Generalnie przepływ informacji pomiędzy osobami/stanowiskami- BRAK panuje przekonanie, że ktoś coś powiedział komuś i że ta informacja dotrze do adresata jakoś (mimo możliwości wysłania email-a itp.) Uzyskanie jakiś dokumentacji/ załatwienie jakieś sprawy związanej z kadrami- Zapomni o tym albo poczekaj miesiąc może coś się da wtedy załatwić. Planowanie długo falowe praktycznie nie istnieje, praca z dnia na dzień praktycznie albo będzie co robić albo nie. Spina zawsze na koniec miesiąca bo trzeba faktury wystawić, przez co pojawiają się błędy którym można było zapobiec lepszym planowaniem. Na plus przyjaźni współpracownicy, którzy jak będzie potrzeba doradzą/ pomogą. Generalnie nie polecam osobą które planują zmienić pracę.

NONE
@XYZ

Mogę potwierdzić co XYZ napisał, generalnie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Start Dobrowolski sp.j. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Start Dobrowolski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Start Dobrowolski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Start Dobrowolski sp.j.?

Start Dobrowolski sp.j.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Poznańska 129 lok. 133
    05-850 Mińsk Mazowiecki