Opinie o Jan Czyszczoń Przedsiębiorstwo_Produkcyjno-Handlowo Usługowe Jaro-Max w Murów

counter
Klama 1974

Ludzie nawet jak nie będziecie przyslowiowo mowiac włożyć co do gara to unikajcie tej firmy szef i jego (usunięte przez administratora) ( (usunięte przez administratora)to jedna banda. OSTRZEGAM mam nagrane rozmowy i filmiki jak mnie potraktowaili ci bandyci udostepnie wszystkim którym przyjdzie do glowy zeby podjąć tam pracę.NIE RÓBCIE TEGO TO BANDA !!!

On

A ja polecę tę firmę. Może i czasem wystąpią jakieś zawirowania, ale to chyba jak w każdej firmie. Tu przynajmniej można poczuć się, że tak powiem "jak w domu".

Pracuje ponad 10 lat i mam dobrą opinię o tej firmie zarobki są ok wymogi też nie za wysokie poprostu robisz swoje i tyle

Nie Nowy wpis

Pracowałam. Nie polecam. Wartościowych ludzi wywala buc a klakierków zostawia. Omijać

Kim Nowy wpis
@Nie

Też pracowałem i uważam że jak się jest fair wobec pracodawcy to cię szanuje i docenia.

Luxo
Kandydat

Jestem zainteresowany podjęciem pracy w tej firmie więc mam pytanie czy firma stawia na szkolenia pracowników ,zapewnia kursy, premie,wyrôżnienia ,awanse itp.

Darek
@Luxo

Daruj sobie

Mrozu Nowy wpis
@Darek

Może coś więcej? Jak tam się teraz pracuje w JM? Jak atmosfera, ludzie?

Mat Nowy wpis
@Mrozu

Pracuje się okej, bez większego stresu. Z większością ludzi raczej można się dodawać

Kacper

Gdzie można składać do nich cv ? Lepiej zjawić się osobiście ? W jakich godzinach pracujecie ?

Klama 1974

Nick
@Klama 1974

Aplikuję tam napiszesz coś więcej?

Ja

Zgadza się. Omijać z daleka

Ja
@Klama 1974

Pani agato jak to było z poprzednim miejscem pracy ???podzieli się Pani z nami dlaczego trzeba było się rozstać

Ja2
@Ja

O którą Agatę chodzi?

Ja3
@Ja2

Agata B. Menadżer produktu

Ja5
@Ja3

Przecież Agatka była zawsze wzorcowym pracownikiem w oczach szefa. O co kaman. Czyżby przejrzał na oczy?

Niki
@Ja5

To wyjątkowo wyrachowana (usunięte przez administratora)

Agnieszka
@Niki

Przypomnę, że na forum GoWork.pl nie posługujemy się danymi osobowymi - obowiązuje przecież RODO. Ktoś z Was pisał tu, że właśnie aplikuje do Przedsiębiorstwo Jaro-Max. A podpowiecie, na jakie stanowiska teraz tam szukają? Będę wdzięczna!

Iwo
@Ja

A ja jestem ciekaw co ta pani Agatka tak narozrabiała ze ma złe opinie na swój temat?

Smutaga
@Klama 1974

Dokładnie!!! Omijajcie tą firmę! Właściciel mówi jedno, a robi drugie! Obiecuje i nie dotrzymuje słowa! Badania lekarskie, na które rzekomo wysyłają to jedna wielka ściema, szkolenie BHP - brak. Dają do podpisu pismo i jak chcesz pracować to podpiszesz na własne ryzyko. Atmosfera kompletna porażka. Za przepracowane nadgodziny nie wypłacają.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

Iwo
@Gutek

Tak potrzebują pracowników produkcyjnych

Pracowalam
@Gutek

Jedyna fajna fucha to przedstawiciel handlowy bo jeździsz sobie albo siedzisz w domu a klienci sami i tak zamawiają. Czasem nawet Cię nie znają A Ty przepisz kasę. W biurze to już ciężka haruwa. No i romanse same

On

Monika..
@On

Tylko dla desperatow. Only for desperate.

Izabela
@Monika..

Czemu tak uważasz? Chętnie dowiedziałabym się od Ciebie więcej o pracy w Jaro-Max. Rozumiem, że Twoim zdaniem nie jest to firma, do której warto się udać z CV?

Fąfa
@Izabela

Podbijam, dlaczego tylko dla desperatów? Czy naprawdę jest tak źle jak niektórzy piszą? Czy po prostu narzekają, bo Polak w naturze lubi narzekać?

Peter
@Fąfa

Nie jest najgorzej, zawsze można się dogadać jak coś potrzebujesz, wiadomo, trzeba robić swoje i tyle

@Peter

Fajnie, że odniosłeś się do poprzednich wpisów. Interesuje mnie atmosfera, która panuje w tym miejscu pracy. Mógłbyś na ten temat coś napisać?

Niko
@On

Zgadzam sie z tą opinią.Jest ok, atmosfera domowa a wymagania nie za wysokie i płaca dobra.

Nieznajomy
Klient

Ludzie ogarnijcie się bo tego nie da się czytać, to są kompletne bzdury na temat tej firmy.Warto podjąć tam pracę bo dostaje się umowę o praćę,zarobki są dobre,wszystkie świadczenia ,urlop,badania itp są zapewnione ,bardzo miła i przyjazna atmosfera w zgranym zespole.A zawirowania zdarzają się w każdej firmie.Polecam.

O
@Nieznajomy

O urlop dają:)

Jaśko
@Pracownik

Nazywam się jaśko cz

TK

Bardzo słaba jakość parapetów i obsługi. Nie polecam.

Nick

Chyba coś złego się dzieje w tej firmie. Patrząc na stronę www to niesamowita rotacja tam jest. Co myślicie?

Jerzy

Powiem tak. Pracowałem tam przez rok ponad. Powiem tak. Dziwna firma. Nieobliczalny właściciel. Powodzenia.

@Jerzy

Twoja opinia niewiele wyjaśnia jeśli chodzi o warunki zatrudnienia prócz tego, że relacje z przełożonym były nie najlepsze. Czy możesz dodać kilka słów o wynagrodzeniu i możliwości uzyskania dodatkowych benefitów takich jak premie lub dofinansowanie szkoleń?

Na jakie benefity można liczyć w Jan Czyszczoń Przedsiębiorstwo_Produkcyjno-Handlowo Usługowe Jaro-Max?

Moni
@Pytanie

Na żadne

Dawid

@Monika.. Możesz rozwinąć swoją opinię? Firma ma dobre opinie a tu taki wpis, dziwne!

Tomek

Nie polecam !

UWAGA!!

UWAGA NA TĄ FIRMĘ!!!!

Fredi

@Anka Możesz dodać coś więcej do tego wpisu? Chyba, że to konkurencja tak inspiruje?

Anka
@Fredi

O tak mogłabym jeszcze wiele dodać ale sam pan wie najlepiej że z inspekcji pracy już by pan nie wyszedł ( płacenie pod st...m, warunki jak w średniowieczu, zwalnianie ludzi następnego dnia po potwierdzeniu zatrudnienia itp. ) Ogólnie dno. Mam nadzieję że już niedługo nastanie koniec tej pseudo firmy.

Anka

W życiu nie pracowałam w gorszym miejscu.

Mon

Nie polecam. Szkoda czasu. (usunięte przez administratora)

Anonimowo

Uważajcie na tego pracodawcę mówi jedno robi drugie! Dwa dni przed zakończeniem umowy próbnej, a nawet dzień przed (patrząc na dni robocze) obiecuje przedłużenie umowy, a później co... przychodzi kolejny dzień pracy człowiek przyjeżdża i okazuje się że nie dostaje przedłużenia! Zostawia człowieka całkowicie na lodzie! Tak się Nie Robi!!! Po co ta cała wcześniejszą farsa, że będzie kolejna umowa, a jej nie daje! Dodatkowo naraził na koszta dojazdu i stratę czasu zamiast poinformować chociaż tydzień przed, że nie będzie chciał przedłużyć umowy! Inaczej by się do tego człowiek odniósł.

Ona
@Anonimowo

Hahaha" naraża na koszty dojazdu i stratęczasu" Czyli gdybyś wiedziała że Ci nie przedłuży to l4????. Tak by się człowiek odniósł????

Anonimowo
@Ona

Nie l4. Wystarczyło powiedzieć, że nie przedłuży umowy w momencie gdzie zapewniał że przedłuży umowę.

Joanna

Czy jesteś zatrudniony w tej firmie? Jeśli tak, to będę wdzięczna za odpowiedzi na parę pytań, które z pewnością przydadzą się też osobom, które są zainteresowane podjęciem się pracy w Przedsiębiorstwie Handlowo - Usługowym Jaro -Max. Po pierwsze interesuje mnie to, na jaką umowę można liczyć przy zatrudnieniu się u tego pracodawcy. Czy w grę wchodzi też umowa o pracę?

Megy
@Anonimowo

Dokładnie

Zachęcamy nowych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie!Wiecie jak teraz wygląda praca w firmie Jan Czyszczoń Przedsiębiorstwo_Produkcyjno-Handlowo Usługowe Jaro-Max, w miejscowości Murów, mieliście z nią doświadczenie? Pomóżcie innym użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Czyszczoń Przedsiębiorstwo_Produkcyjno-Handlowo Usługowe Jaro-Max - Murów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad