Opinie o Zakład Obsługi Technicznej Dariusz Jarmocewicz w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakład Obsługi Technicznej Dariusz Jarmocewicz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakład Obsługi Technicznej Dariusz Jarmocewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Serwis sprzętu RTV i AGD
Serwis sprzętu RTV i AGD Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Obsługi Technicznej Dariusz Jarmocewicz w Białystok

Czy w Zakład Obsługi Technicznej Dariusz Jarmocewicz poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Klient Nowy wpis

Uwaga na tego typa. Jest bardzo nieprzyjemny i agresywny. Myśle ze gdybym przeczytał choćby te opinie które są tutaj dostępne to nigdy bym nie skorzystał z jego usługi . Większość ludzi mówi prawdę odnośnie tego pana. Nie wpuszczajcie go do domu!!!!

klient Nowy wpis

Uważajcie, nie do końca wiem jakie sa ceny ale wydaje mi się że ten pan zawyża cenę usługi co najmniej 3 krotnie. Po sprawdzeniu cen wymienionych elementów doznałem szoku że taka firma jeszcze daje radę jakoś funkcjonować.

Administrator Nowy wpis

Firma dodała nową ofertę pracy na Kierowca. Czy ktoś o tym słyszał?

Firma Zakład Obsługi Technicznej Dariusz Jarmocewicz w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Stroma

Stanowczo nie polecam tego pana!!!Nie dość że zawyżył podwójnie cenę usługi, to na dodatek musiałem wysłuchiwać jego nieudacznych filozoficznych wywodów. Wymiana węża gumowego zasobnika proszku trwala prawie tydzień. Zapłaciłem całą kwotę. Nie chciałem psuć swoich nerwów. Ten pan nie powinien moim zdaniem wykonywać usług dla nas????

Człowiek obsługujący numer 85-74-19-250 to gbur nienadający się do pracy z ludźmi, z resztą do zwierząt też nie. Chyba bardzo nie lubi swojej pracy. Zdecydowanie nie poleca.

Beata

ciekawe, że wpada tu tyle negatywnych opinii a firma wciąż sobie działa. chyba, że trafią tu jedynie niezadowoleni klienci? ktoś pisał, że właściciel nie powinien pracować z ludźmi.. to obecnie jest tu sam? nikogo nie zatrudnia?

klient od pralki

Nie polecam. Pan pretensjonalny w poczuciu swojej wartości, nie powinien pracować z ludźmi i dla ludzi. Nie przyjął zlecenia ponieważ nie umiałem określić w milimetrach luzu na łożysku. Jedna wielka pomyłka.

Japa 7 z Białego

Nie polecam tego pana.Łaskę robi że odbiera telefon i jeszcze awanturuje się że wogóle się do niego dzwoni.Słysząc słowa o reklamacji rozłącza się.

Klient

Nie polecam tego Pana!!!!! Naciąg ludzi, później wmawia, że to nie ten nr. Telefonu. Sprawę zgłaszam na policję

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Obsługi Technicznej Dariusz Jarmocewicz - Białystok

• Jak się pracuje w Zakład Obsługi Technicznej Dariusz Jarmocewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Obsługi Technicznej Dariusz Jarmocewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Obsługi Technicznej Dariusz Jarmocewicz?

Zakład Obsługi Technicznej Dariusz Jarmocewicz
  • Leśna Polana 30