Opinie o Pracownia Fryzjerska Color Renata Chruściel w Nysa

Pracownia Fryzjerska Color Renata Chruściel
counter
Binuska Nowy wpis

Kompletny brak profesjonalizmu. Moja opinia w pierwszych dniach po wizycie byłaby z pewnością dobra I poleciłabym ten salon. Lecz dziś , prawie trzy tygodnie po wizycie, skorzystanie z usług tego salonu było największą pomyłką i najgorszą decyzją jaką mogłam podjąć. Przyszłam tam ze zdrowymi, długimi włosami a wyszłam z katastrofa na glowie. Włosy od razu po zabiegu, w salonie wyglądały dość dobrze, również kolor beżowego blondu wyszedł całkiem ok, bylam nawet zadowolona. lecz kilka dni po wizycie, po umyciu Okazało się Że włosy są w tragicznym stanie, 80% moich włosów na całej długości ciągnie się jak guma, Końcówki włosów po prostu odpadły, Wykruszyły się. Sciąganie farby, odbarwianie wlosow w tym salonie to tak naprawde dekoloryzacja za pomocą rozjaśniacza i oxydantu trzymanego przez ponad godzinę, inna pani która była w tym samym czasie w salonie obok mnie również miała w ten sposób wykonane ściąganie koloru... na dodatek Panie nie myja glowy przed zabiegiem tylko uzywaja rozpylacza z woda. Już po trzecim umyciu włosów efektu po koloryzacji nie ma. Teraz Moje włosy są koloru nijakiego i w stanie krytycznym, zniszczone, postrzępione... Nigdy w życiu nie zdarzyło mi się miec tak okropnych włosów. Gdybym była dalej w Polsce, W momencie gdy umyłam po raz pierwszy włosy i zobaczyłam jak mi je zniszczono od razu poszłabym do tego salonu i zażądała zwrotu 380 zł które zapłaciłam , Bo z pewnością żadna fryzjerka nie dokonalaby cudu by chociaż częściowo zregenerować moje włosy.

Administrator

Pomóż osobom zainteresowanym zatrudnieniem w firmie Pracownia Fryzjerska Color Renata Chruściel w mieście Nysa. Napisz jak wygląda praca w tej firmie i jak pracodawca traktuje swoich pracowników.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Fryzjerska Color Renata Chruściel - Nysa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Pracownia Fryzjerska Color Renata Chruściel
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mariacka 37 lok. 4
    48-304 Nysa
  • NIP: 7531025605 REGON: 531248660
Pracownia Fryzjerska Color Renata Chruściel