Opinie o Moderno Monika Potrawiak w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Moderno Monika Potrawiak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moderno Monika Potrawiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moderno Monika Potrawiak w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy w Moderno Monika Potrawiak zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Tomaszek

Mam u nich FV, jeszcze nie wiedzą, ale oddadzą z nawiązką - chłopaki z windykacji wiedzą jak takie sprawy się załatwia-.> 603- -244- 912- Polecam

Podziękował Nowy wpis
@Tomaszek

Wielkie dzięki za kontakt, konkretni goście

Jaka umowa obowiązuje w Moderno Monika Potrawiak podczas okresu próbnego?

Tomtrans Nowy wpis

Kto zadaje takie pytania? Firma Moderno to firma, z którą niema żadnego kontaktu, oszukali ludzi i się ukrywają. Ja jestem jednym z tych, któremu nie zapłacili za wykonaną usługę. Kiedyś właściciel zostanie rozliczony.

Olga

Ostatnio w wątku pojawiały się same wpisy w formie pytania. Czy naprawdę nikt z pracowników tu już nie zagląda i nie jest w stanie na nie odpowiedzieć? Byłoby miło uzyskać jakieś świeże informacje o warunkach pracy w Moderno Monika Potrawiak.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Moderno Monika Potrawiak? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Monia

A jakich dodatków można się spodziewać ?

882-126- 851

Telefon w sprawie płatności

Wiktor

Co tak dużo poszkodowanych? Firma ma problemy ?

Olga

Bardzo mało tu opinii o pracy w Moderno. Co dokładnie się tam robi, warto aplikować? Z góry dzięki za odpowiedzi.

790203 424

Kontakt: 790 - 203 - 424. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt.

POSZKODOWANY

PROSZĘ O KONTAKT 693202430

kan

tel o płatności 512 988 800

Ulka

Czy są jakieś szanse na poprawę sytuacji? Czy ta restrukturyzacja coś pomoże?

W sprawie braku wpłat

Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 790203424.

panorama

NIE PŁACI- brak kontaktu

Igor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Idealnych firm nie ma a wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma

Eryk

Miałem ochotę na pracę w firmie ale teraz zastanawiam się.

Koko

Nie płaci za faktury, zadłużenie na giełdzie trans. Eu wisi kupę kasy firma

(usunięte przez administratora) nie płaca za rachunki

Zostaw merytoryczną opinię o Moderno Monika Potrawiak - Poznań

• Jak się pracuje w Moderno Monika Potrawiak?

Zobacz opinie na temat firmy Moderno Monika Potrawiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moderno Monika Potrawiak?

Moderno Monika Potrawiak
  • Ustronna 14