Opinie o Germas Sprzedaż Nagrobków Tomasz Germel w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Germas Sprzedaż Nagrobków Tomasz Germel. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Germas Sprzedaż Nagrobków Tomasz Germel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Germas Sprzedaż Nagrobków Tomasz Germel w Elbląg

Małgorzata Nowy wpis

Polecam 100% wszystko zrobione tak jak chciałam i mają przystępne ceny.Jestem zadowolona

Jola Nowy wpis

Serdecznie polecam.Namawiano mnie żebym poszla do konkurencji a ja zdecydowałam że firmie Germas zamówie nagrobek i jestem mega zadowolona daje 5 gwiazdek.Polecam100%

Zbigniew Nowy wpis

Zgadzam sie z Panią .Firma godna polecenia.Pozdrawiam

Mariola

Najgorecej i zupełnie szczerze polecam tę firmę.Przemila Pani szczerze i bardzo trafnie poradziła bądź odradzila niektóre elementy samego nagrobka.Samo wykonanie : perfekcja, dokładność, dbałość by wszystko wykonać tak , jak życzy sobie klient .Jestem pod wielkim wrażeniem ludzi tam pracujących. Delikatni,taktowni ,mili.A jednocześnie bardzo znający swoją powinność. Miałam ogromne szczęście w swoim ogromnym nieszczęściu że trafiłam właśnie tam.Mam nagrobek który (mam obawy) by ktorakolwiek inna firma się podjęła . ( jest ich trochę na elblaskim rynku.)Napewno nie z takim efektem. Dziękuję. Polecam i będę poleciała.

Joanna
@Mariola

Obsługa brzmi naprawdę dobrze, a ciekawa jestem ceny za nią. Uznajesz ją za rynkową czy jednak trochę więcej trzeba było zapłacić?

Janusz
@Mariola

????????????polecam

Joanna Nowy wpis
@Janusz

A co to za zdziwienie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Germas Sprzedaż Nagrobków Tomasz Germel? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zofia

Zgadzam się z Panią Mariola co napisała. Też będę polecałam

Teresa

Aż dziwne że na tyle opinii nie ma żadnych pisanych przez pracowników.. No ale klienci dobrze się tu wypowiadają więc chociaż tyle. A czy ktoś wie czy oni przyjmują osoby bez doświadczenia? Bo syn szuka pracy i chciał tu próbować.

Jadwiga

Chciałam polecic. firmę wszystko zalatwilam na odległość Pani jest fantastyczna i bardzo miła załatwia wszystko za mnie ponieważ ja nie jestem z Elbląga i nie mialam jak postawić nagrobka.Chcialam jeszcze raz podziękować że jeszcze sa firmy gdzie ufają klientom.

bogdan
@Jadwiga

super

dorota

Szczerego serca polecam firme Germas. Nagrobek wyszedł super (projekt własny) P ani Ania duzo doradzi jaki granit dobrac .zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami firma godna polecenia .Napewno z korzystam w przyszłosci z uslug.Pozdrawiam

Benek

Szkoda, że nikt z pracowników nie zagląda czasami na to forum, może firma potrzebuje pracowników?

Polecam.Zrobione tak jak chciałem nagrobek na zamówienie i polbruk wszystko wyszlo super.Daje 5 gwiazdek

Maria

Polecam .Miła obsługa Pani wszystko wytłumaczy podpowie co z czym jak dobrać kamień i wokół nagrobka jak zagospodarować.Pozdrawiam Maria

Teresa

Firmę Germas z czystego serca polecam wszystko zrobione tak jak chciałam A przede wszystkim solidnie i ceny mają przystępne nagrobków można się do gadać. Gorąco polecam

Krzysztof

Super firma nagrobek stoi przed czasem a właściciele super ludzie pomimo że są mlodzi normalni i bardzo przystępni.Goraco polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Germas Sprzedaż Nagrobków Tomasz Germel - Elbląg

Germas Sprzedaż Nagrobków Tomasz Germel
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Łęczycka 6
    82-300 Elbląg