Opinie o Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Piotr Gadaj Specjalista Neurochirurg w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Piotr Gadaj Specjalista Neurochirurg. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Piotr Gadaj Specjalista Neurochirurg o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Piotr Gadaj Specjalista Neurochirurg w Elbląg

Oki Nowy wpis

Witam serdecznie. Są tu może jacyś studenci, którzy już sprawdzali czy można zapisać się na przyuczenie? Przeglądam pobliskich specjalistów w Elblągu, ponieważ musze się rozeznać. Będę wdzięczny za informację

Krzysztof s Nowy wpis

Dr Piotr złota rączka miałem złamanie kompresyjne th12 mówił że grozi mi porażenie kończyn dolnych ...było tak skomplikowane złamane ze łopatka trzonu była w rdzeniu zrośnięta...razem ze społem lekarzy naprawił i chodzę. Dziękuję Panie Piotrze

Żaklina Nowy wpis

Witam, po opiniach widzę wzmianki na temat szpitala ale parę lat temu ktoś wspominał o gabinecie. Nie wiem tylko o jaki mogło chodzić? Czy prywatny także jest teraz prowadzony? jeśli tak to czy przyjmowane są może rejestratorki medyczne? Szukam czegoś w Elblągu

Wioleta Nowy wpis

Pacjentka Wioleta Piotr Gadaj to lekarz z powołania traktuje pacjentów indywidualnie z należytą starannością i z wielką empatią ,jest znakomitym profesjonalistą: wytłumaczy poradzi zaopiekuje się można czuć się bezpiecznie.pan doktor operował mnie 2 razy nie dla tego że coś źle zrobił tylko dla tego że mój kręgosłup tego wymagał,mam mieć 3 operacje i oczywiście oddam się z pełnym zaufaniem znowu w ręce pana doktora

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Piotr Gadaj Specjalista Neurochirurg spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Renata

Zauważyłam, że jedna Pani na forum zadawała pytanie o to w jaki sposób można umówić się na wizytę. Mnie zastanawia odrobinę inna perspektywa, w jaki sposób można umówić się na praktykę? I czy w ogóle istnieje taka możliwość? Zauważyłam, że działalność trwa od 2006 roku a przeglądam Elbląg w tym zakresie. Czy ktoś podejmował się współpracy i ma opinię na ten temat?

Panna Ktoś

Dr Piotr Gadaj to lekarz w pełni profesjonalny z wielkim sercem i empatia do ludzi. Szczerze to nie spotkałam na swojej drodze tak miłego i rzeczowego lekarza jakim jest dr Gadaj. Fachowość w 100 % polecam

Metal

Powiem krótko i na temat fachowy lekarz byłem operowany 100% fachu jesli jakis / jakaś osoba pisze takie kłamstwa o tym lekarzu niech usunie opinie bo kłamnie i oczarnia dobrego lekarza

Będę odradzać tego „lekarza” każdemu. Mama trafiła pod jego opiekę z bardzo rozległym i zaawansowan glejakiem mózgu. Zamiast działać od razu i podjąć się operacji postanowił zwlekać i zalecił w pierwszej kolejności biopsje, która była tylko marnowaniem cennego czasu. Wg niego guz był nieoperacyjny, w momencie gdy dwóch innych neurochirurgów chciało się podjąć operacji. Mieliśmy już wyznaczony termin na Banacha w Warszawie, ale Gadaj nie potrafił po biopsji dopasować odpowiednio dawki sterydów do stopnia obrzęku (zalecił niemal 3 krotnie za małą dawkę na dobę). Mama niestety zmarła niedoczekawszy operacji przez jego beznadziejne podejście, brak umiejętności przyznania się przed sobą, że on operacji nie podoła. Dodatkowo do najbliższej rodziny Mamy mówił jak do umysłowo chorych, tonem jak do dzieci, udawał cwaniaka. Definitywnie nie polecam!

On

Byłem operowany przez doktora , fachowe podejście do pacjenta. Wytłumaczone po operacji wszystko rzeczowo, w tej chwili oczekuje na wynik hist-pat . Guz lewego płata czołowego został usunięty w całości ,czuje się dobrze .

Dagmara

Pan doktor , leczy w trybie kopiuj wklej Brak indywidualnego podejścia do pacjenta. Jest bardzo oschły , wykute szablonowe regułki z książki. Brak pojęcia o empatii i wrażliwości. Oschły i nie czuły . Do tego babiarz.

Pan Gadaj chyba sam sobie wystawia te opinie bo kto się jego opiniami tak przejmuje

Roman O.

Zdecydowanie polecam. Jestem bardzo zadowolony z konsultacji. Profesjonalny i szczegółowy. Cierpliwie przejrzał moje dokumenty i wypisy ze szpitala. Pokazał mi tez moje badanie rezonansu i chorobę na laptopie-dyskopatia i zwyrodnienia c5-c6-c7 w szyi. Jestem zakwalifikowany do operacji.

Agnieszka
@Roman O.

Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolony z usług lekarskich tego gabinetu w Elblągu i udało Ci się zakwalifikować do zabiegu. A powiesz, czy przyjmują tam również na NFZ? Czy jedynie prywatnie?

Pacjent

GORĄCO POLECAM DR GADAJA. JESTEM PO OPERACJI ZEŚLIZGU KRĘGOSŁUPA L5-S1. DOKTOR WSTAWIŁ MI IMPLANTY I MOGĘ POWIEDZIEĆ ZE DOSTAŁAM DRUGIE ŻYCIE BEZ BÓLU. MOGĘ TERAZ NORMALNIE ŻYĆ I FUNKCJONOWAĆ A STRASZYLI MNIE WÓZKIEM INWALIDZKIM. DZIĘKUJE DOKTOROWI Z CAŁEGO SERCA!!!

Pacjent

Dr Gadaj nie jest żadnym paprakiem, to smutne ze każdy może wypisywać głupoty i kłamstwa. To wspaniały lekarz i neurochirurg. Byłem operowany przez tego Doktora ( usunął mi guza mózgu bez powikłań, a było już ze mną źle ). Dla mnie najlepszy specjalista i gorąco polecam.

Amelia

A ilu asystentów jest obecnie w firmie?

Pacjent tego rzeznika

PAPRAK NIE POLECAM ZDECYDOWANIE

Pan Dr.Piotr Gadaj operował mój kręgosłup szyjny.Jest to lekarz z wielkim powołaniem i niesamowita dbałością o pacjenta.Niesamowity człowiek wspaniały lekarz.Dziekuje bardzo Panie Doktorze za pana złote ręce i cudne serce.

Ile tam zarabiają asystenci?

Nie ma lepszego lekarza neurochirurgia jakim jest dr Gadaj,operował mnie w lutym dokładnie odcinek lędżwiowy kręgosłupa,Operacja przebiegła ok,czuję się też ok i to właśnie dzięki doktorowi•Chciałam Panie doktorze podziękować za cierpliwość do mnie za wyrozumiałość i za ten ciągły uśmiech na Pana twarzy,przez ten Pana uśmiech przestałam się bać i myśleć o najgorszym,Wszystkim któży potrzebują konsultacji z dobrym A przede wszystkim z miłym i uśmiechnięty i dobrym specjalistą neurochirurgi polecam dr Piotra Gadaja=,to doktor ZŁOTE RĘCE,POZDRAWIAM

Kilka dni temu byłam operowania przez Pana dr Piotra Gadają,operowany miałam odcinek lędżwiowy kręgosłupa.Chciałam podziękować Panu doktorów i za jego ciepłe i duże zainteresowanie się mną przed i po operacji.Ta ciepłosć aż bije od Pana doktora A dla każdego pacjenta to jest dużo ,bardzo dużo. Panie doktorze nie mówię o Panu inaczej jak ,doktor ZŁOTE ŔĘCE,mało mamy takich lekarzy jak Pan Panie doktorze.Dziekuje i życzę dużo sukcesów w Pana ciężkiej pracy.

Agnieszka
@Ania

Dobre podejście do pacjenta to podstawa, świetnie że Twoja operacja się udała. Właśnie szukam opinii o różnych neurochirurgach. Powiedz, czy w tej przychodni przyjmują na NFZ?

@Agnieszka

Tak,przyjmują w Szpitalu Wojewódzkim w Elblagu

Zostaw merytoryczną opinię o Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Piotr Gadaj Specjalista Neurochirurg - Elbląg

• Jak się pracuje w Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Piotr Gadaj Specjalista Neurochirurg?

Zobacz opinie na temat firmy Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Piotr Gadaj Specjalista Neurochirurg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Piotr Gadaj Specjalista Neurochirurg?

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Piotr Gadaj Specjalista Neurochirurg
  • Królewiecka 146