Opinie o Jonkisz Waldemar w Kaniów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jonkisz Waldemar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jonkisz Waldemar o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jonkisz Waldemar w Kaniów

do pana waldemara

dzien dobry panie waldenarze mam do pana taka sprawe były mój kol waldek wisi mi 400zł od stycznia mie zwodzi pisze gupoty sms jeżdzi tirem ukraina włochy itp te sms mam [ ze siostra mu pożyczy ] prosze mi odp jak to jest możliwe albo dac tel do jego rodziców bardzo pana o to prosze . Ja jeszcze wiele żeczy wiem ale to nie jest na pisanie temat pozdrawiam pana i czekam na odpowiedz

nowy Nowy wpis
@do pana waldemara

Mam ten sam problem z odzyskaniem pieniędzy, czy udało się tobie jakoś odzyskać pieniądze. Brak jakiegokolwiek kontaktu.

pan waldemar Nowy wpis

pisałem do pana na temat długu waldemara i cisza cos tu jest nie tak jak sie pozycza kase to niestety trzeba oddac a nie prosze pana nie odbierac tel i pisac sms z kłamstwami obiecywaniami i na tym fiasko licze na to ze pan jest rozsondny i mi zadzwoni bo 400zł sie nie zbiera na chodniku tylko trzeba na nich ciezko robic

nowy Nowy wpis
@pan waldemar

Aneta Nowy wpis

Mam rozumieć ze firma ma długi ?

pieniadze

zapomniałem panu podac tel (usunięte przez administratora)a tak jak pisałem sms mam i swiadków jak pożyczal przepraszam za kłopot i prasze o kontakt

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Jonkisz Waldemar? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Jonkisz Waldemar - Kaniów

Jonkisz Waldemar