Kaczmarek Jerzy KJ

Adres: Grota Roweckiego 6d lok. 8, 45-256 Opole

NIP: 7541970682 REGON: 531384759

Kaczmarek Jerzy KJ

Opinie o Kaczmarek Jerzy KJ

Wątek o pracy w przedsiębiorstwie Kaczmarek Jerzy KJ w miejscowości Opole nadal nie ma wielu opinii. Nadal oczekujemy na nowe sprawozdania.

Zostaw opinię o Kaczmarek Jerzy KJ - Opole

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaczmarek Jerzy KJ