Opinie o Działalność Handlowo Usługowa Zbigniew Rek w Radlin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Działalność Handlowo Usługowa Zbigniew Rek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Działalność Handlowo Usługowa Zbigniew Rek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Działalność Handlowo Usługowa Zbigniew Rek w Radlin

Cześć. Piszę, bo chciałabym się tu zatrudnić, ale tez poza wspomnianą tutaj ofertą do tworzenia treści nie ma innych ogłoszeń w internecie. Interesuje mnie nawet praca no pół etatu np. do obsługi klienta czy zamówień. Ktoś wie, czy jest teraz jakieś wolne miejsce i opłaca się zaniesienie cv prosto do biura?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Działalność Handlowo Usługowa Zbigniew Rek?

Mateusz Nowy wpis

Wszystko w porządku. Zamówienie szybko zrealizowane. Zamówione tetratea. Domówione e-mailem. Wysyłka ekspresowa. Kontakt również ekspresowy. Polecam zakupy w tym sklepie.

Gość Nowy wpis

Taka dorywcza praca byłaby ok ale na czym polega takie stanowisko przy tworzeniu treści? Trzeba mieć doświadczenie czy tylko jakieś określone zdolności? Jakie są wymagania?

Firma Działalność Handlowo Usługowa Zbigniew Rek prowadziła rekrutację na stanowisko Dam prace. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kupujący

Zapytałem się o produkt czy napewno jest dostępny, odpowiedzieli że tak i od razu podnieśli cenę. Kpiny

Szukam zajęcia dorywczego, żeby trochę dorobić. W czerwcu była taka oferta tu, że da pracę przy tworzeniu treści na UZ. Wiadomo, czy można jeszcze się zatrudnić i ile to tak bym musiał ewentualnie poświęcić godzin w tygodniu/miesiącu na tę pracę?

N.D.

Złożyłem zamówienie i zapłaciłem w euro tyle ile mi napisali w poście..... Zapłaciłem... tydzień później napisałem do nich, aby dowiedzieć się, gdzie jest moje zamówienie, powiedzieli, że zamówienie nie zostało wysłane, ponieważ nie zapłaciłem pełnej kwoty! Powiedziałem, że zapłaciłem tyle, ile mi napisali, odpowiedzieli, że "kurs euro się zmienił!". Nie powiedzieli mi przez cały czas! Odmówiłem przyjęcia towaru, powiedzieli, że dokonają zwrotu pieniędzy, ale pieniędzy nie było..... Kilka dni później zapytałem ich, gdzie są pieniądze, tego samego dnia powiedzieli, że dokonają zwrotu.... pieniądze nigdy nie przyszły!!!! (usunięte przez administratora)

Picx

Wyjątkowo nieuprzejmy sprzedawca. Obraża klientów. Uważa, że dni robocze liczą sią w ten sposób, że dzień roboczy jest wtedy, kiedy sprzedawca pracuje! Jeśli nie pracuje w piątki, to wg. niego znaczy, że tydzień ma 4 dni robocze. Straszny kontakt, sprzedawca ubliża klientom, nie odpowiada na zadawane pytania. Przesyłka dotarła, ale wina były bez żadnej akcyzy (ani polskiej, ani czeskiej). Wysyłka realizowana z Cieszyna, po stronie polskiej.

Czy firma Działalność Handlowo Usługowa Zbigniew Rek kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Działalność Handlowo Usługowa Zbigniew Rek? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zamówienie złożone 9 marca. Miało być na ok 25 marca. Teraz dostałem informację ze ekipa sklepu zachorowała i że mogą mi przedstawić rachunki za leki żeby im opłacić. No jakieś żarty chyba.

Natalia

Brak zamówienia, brak zwrotu pieniędzy.

@Natalia

Długo to już trwa? I jaki kontakt z pracownikiem od zamówień? Było wcześniej o tym, że to nieraz długo trwa. Czy korzysta Pani z tego sklepu na tyle często, by wiedzieć, czy to tak zawsze z zamówieniami, i ile oni mają ludzi do pracy, że jest, jak jest?

Lolek

Zamówienie złożone na początku grudnia, nie zostało wysłane nawet w połowie stycznia. Miesiąc (!) oczekiwania. Chciałem zrobić fajne prezenty znajomym. Firma istnieje chyba tylko na swojej stronie oraz tutaj. Nigdy więcej.

Odradzam! Bardzo nieprzyjemny Pan prowadzący ten sklep. Niekulturalne i niemiłe komentarze w stosunku do klienta, który pierwszy raz trafia do tego sklepu - to na starcie dyskwalifikacja niestety :(.

Edyta

a co się w sumie stało, bo aż ciekawa jestem. co nieprzyjemnego ten Pan niby zrobił? nie wyjaśnialiście tego?

Ania B.

Sklep jest w porządku, korzystam od kilku lat i nigdy nie zostałam (usunięte przez administratora) Po prostu trzeba się przygotować na długi czas oczekiwania. Czasem potwierdzenie zamówienia przychodzi na maila od razu, czasem po kilku dniach, towar może iść koło tygodnia czy dwóch, ale zdarzało mi się też czekać ponad miesiąc. W przypadku braku produktu dostałam kiedyś zwrot pieniędzy, ale od jakiegoś czasu stan magazynowy sprawdzają przed potwierdzeniem transakcji i przesłaniem danych do przelewu. Nie jest to sklep, z którego przesyłkę odbierzemy w Paczkomacie na drugi dzień od złożenia zamówienia, ale wystarczy trochę cierpliwości i wszystko będzie ok. Warto poczekać, bo w ofercie mają rzeczy niedostępne nigdzie indziej.

@Ania B.

Jak można kupić coś oryginalnego to faktycznie warto trochę dłużej poczekać na dostawę. A jak jest cenowo? Nie przepłaciłeś za towar? Bo jak nie ma go nigdzie indziej to mogą windować ceny w górę.

Ania B.

Ceny akceptowalne - produkty są tańsze niż w sklepach stacjonarnych w Pradze i trochę droższe niż w czeskich sklepach internetowych. W każdym razie nadal wychodzi taniej, niż zamawianie na własną rękę z zagranicznych sklepów (z Czech zresztą mało który wysyła, a ze Słowacji przesyłka wychodzi dość drogo).

Grażyna
@Ania B.

A jak oceniasz jakość produktów? Nie ma z tym żadnych problemów?

Odradzam zakupy. Sklep prowadzi sfrudtrowany (usunięte przez administratora) który bluźni na klientów inwysyea ich od (usunięte przez administratora)

TG
@Michał

Właściciel niewiarygodny -nie dostałam ani towaru ani zwrotu pieniędzy -suma wprawdzie nie była duża ale nie widzę powodu żeby ktoś brał pieniądz za nic .A wystarczy pomnożyć pieniądze przez +- 10 kupujących to właściciel ma niezły zysk STANOWCZO ODRADZAM Zamierzam zgłosić wszystko na policję

Edyta
@TG

Rozumiem Twoją złość, też bym się w sumie wkurzyła... :/ I co ogólnie poszłaś w końcu na policję czy zapomniałaś już o tym wszystkim?

DoDek

Osoba odpowiedzialna za kontakt z klientem ewidentnie nie pracuje na stanowisku, do którego ma predyspozycje. Kontakt z psychologiem byłby pomocny i pozwoliłby na więcej szacunku oraz konstruktywniejsze odpowiedzi, bez potrzeby obrażania się na klientów i traktowaniu ich jak idiotów. Nie polecam tego miejsca.

@DoDek

Co dokładnie się stało? Mógłbyś przedstawić tą sytuację, chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej jak ta firma pracuje.

Ryszard

W pełni zgadzam się z poprzednimi opiniami. Obsługa tego sklepu wymaga, delikatnie mówiąc douczenia się w zakresie kontaktu z klientami. Obsługa używa w stosunku do klientów "nieparlamentarnych słów. Obsługa nic ciekawego w stosunku do klienta powiedzieć - tylko pyta, czy zapoznał się klient z regulaminem. Najwyższy czas, aby ktoś zajął się sposobem obsługi tego sklepu. Nie polecam nikomu żadnych kontaktów z tym podmiotem gospodarczym. Łączę życzenia przyjemnej nauki w/z handlu.

Radek

Jeśli tylko dokładnie zapozna się z zasadami wysyłki (upraszczając - przesyłka dojdzie, średnio, po około tygodniu od zakupu) to można bez frustracji skorzystać z najszerszego asortymentu czeskich produktów w Polsce. To właśnie dzięki dostępności wielu dośc unikatowych u nas produktów, pomimo archaicznej struktury sklepu, mogę go polecić

Klient?

Beznadziejny sklep. Na pytanie odpisują po tygodniu, dwa tygodnie temu złozylem zamówienie i dzisiaj dostałem info, że przed świętamui już nie realizują zamówień. Szkoda, że na stronie nie ma tej informacji. Jakby za PRLu były sklepy internetowe to by właśnie chyba tak wyglądały. Ocena 1/10 (za to, że w ogóle odpisali)

Zostaw merytoryczną opinię o Działalność Handlowo Usługowa Zbigniew Rek - Radlin

• Jak się pracuje w Działalność Handlowo Usługowa Zbigniew Rek?

Zobacz opinie na temat firmy Działalność Handlowo Usługowa Zbigniew Rek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Działalność Handlowo Usługowa Zbigniew Rek?

Działalność Handlowo Usługowa Zbigniew Rek
  • Kwiatowa 6 lok. 32