Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Topaz Ewa Walendziuk w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Topaz Ewa Walendziuk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Topaz Ewa Walendziuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Topaz Ewa Walendziuk w Białystok

Znalazłam ofertę dla krawcowej, ale była ważna na początku tego miesiąca. Myślicie, że mogę nadal złożyć cv czy kogoś już zatrudnili? Wiem, ze trochę się spóźniłam, ale może jednak się uda. Skoro w ogłoszeniu podali pracę na jedną zmianę to w jakich godzinach się ona odbywa? No i dajcie znać czy soboty też wchodzą w grę.

Kkkfff

Strata czasu do rozmowy kwalifikacyjnej nie doszło ponieważ "Musiałam gdzieś wyjść proszę zaczekać" Czekałem ponad godzinę po czym dzwoniłem, pisałem sms i brak jakiej kolwiek odpowiedzi. Rozumiem losowe przypadki ale wypadało by poinformować. Nie polecam marnować czasu

@Kkkfff

w szoku jestem że firmy jeszcze tak zachowują się w stosunku do kandydatów ... czy po jakims czasie chociaz ktos zadzwonil i przeprosil ?

@Ewa

O żadnych przeprosinach nie ma mowy zero odzewu ale po rozmowie z osobami które tam pracowały mówią żeby omijać szerokim łukiem ten zakład

Grażyna
@Kkkfff

Ja bym się na twoim miejscu skontaktowała z "górą" i powiedziała o tej sytuacji, czasem rekrutują firmy zewnętrzne i firma nawet nie wie, co się dzieje. A co takiego pracownicy opowiadali, jeśli można wiedzieć?

@Grażyna

Szefowa traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) dosłownie Wyzwiska różnego rodzaju itd

Ryszard
@Kkkfff

Niedobrze bo wykorzystywanie swojego stanowiska do gorszego traktowania podwładnych jest bardzo słabe. W takiej sytuacji trzeba powiadomić PIP. Ja bym na twoim miejscu nawet się nie zastanawiał.

Czesław
@Kkkfff

Ale byłeś już na miejscu i rekruter/rekruterka powiedział, że musi gdzieś na chwilę wyjść? Ciężko aż mi to skomentować ... Rozumiem, że nie kontaktowałeś się już później z nimi ani oni z Tobą?

@Ryszard

Takie zgłoszenie może skutkować utratą pracy.

Sławek Nowy wpis
@Ryszard

Zgadzam się z Panem .

Beata

Cześć, widziałam, że Topaz poszukuje obecnie Krawcowej i oferowana jest umowa o pracę na czas nieokreślony, co dla mnie jest wielkim plusem. Chciałabym jednak się dopytać Was jeszcze o wynagrodzenie. Czy można liczyć na jakieś premie czy jest tylko podstawa? A może zdarzają się jakieś podwyżki?

@Beata

Nie wiem jak jest z krawcowymi, ale niedawno startowałam tam na prasowanie. Pani właścicielka była zainteresowana zatrudnieniem mnie. Zaproponowała mi stawkę 11 zł za godzinę na czarno nie ponosząc żadnych kosztów zatrudnienia pracownika.

@Beata

Zapomniałam wspomnieć, że młodziutką dziewczynę która właśnie była na pokazaniu swoich umiejętności wraz ze mną, nazwała antytalenciem i powiedziała, że to nie jej bajka, podziękowała za przyjście. Pani Ewo ja rozumiem, że jest Pani właścicielką dobrze prosperującej firmy i żyje Pani w stresie, ale to nie upoważnia Pani do braku szacunku do ludzi! Braku kultury nic nie tłumaczy!

Witold
@Marti

11 zł czy to nie jest nawet mniej niż najniższa krajowa i to jeszcze na czarno, czy to nie jest lekko wykorzystanie pracownika ? Ile godzin dziennie się tam pracuję, wypłata jest jakaś ok ?

@Witold

11 zł to jest mniej niż najniższa krajowa. Nie wiem jakie są zarobki. Zakład pracuje chyba w godzinach 6 00 - 17 00

M Nowy wpis
@Beata

Żadnych premii.zadnych udogodnień.chcesz dzień wolnego to dostajesz wolne bezpłatne.urlop.zapomnij.kasa słaba.traktowanie słabe.umowa po pół roku upominania.wszystkie soboty do roboty.nie płaci nic dodatkowego poza akordem.ceny produkcji od lat bez zmian.

Beata Nowy wpis
@M

No to niezbyt ciekawie te warunki się zapowiadają. Ale piszesz o zarobkach bez zmian, tyle że nie mam pojęcia ile wcześniej wynosiły.... To jak to aktualnie wygląda jeśli o stawki chodzi? Pewnie od stycznia będą musieli coś zwiększyć?

Iza

W 2021 widzę, że stawka godzinowa była 11 zł. Tak sie zastanawiam ile jest teraz? Najniższa czy trochę więcej?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Topaz Ewa Walendziuk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Daniel

Czyżby nikt z pracowników nie słyszał o istnieniu tego forum dla pracowników? Podpowiedzcie jakieś newsy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Topaz Ewa Walendziuk - Białystok

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Topaz Ewa Walendziuk?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Topaz Ewa Walendziuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Topaz Ewa Walendziuk
  • Warszawska 59