Opinie o Paweł Bobrowicz Andra w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Paweł Bobrowicz Andra. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Paweł Bobrowicz Andra o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Bobrowicz Andra w Białystok

Fifek Nowy wpis

Niestety nie polecam tej firmy gdyż pracodawca proponuje zatrudnienie na okres 9 miesięcy w dodatku ze skierowaniem z urzędu pracy tylko dlatego żeby dostać pieniądze z urzędu a po 9 miesiącach zwalnia i bierze kolejną osobę . Smutne że tak traktuje się ludzi .

Administrator Nowy wpis

Widzieliście, że Paweł Bobrowicz Andra poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Odnosząc się do przeczytanych opinii, jestem w szoku… Współpracuje się z nimi świetnie, paczki wysyłane tego samego dnia, nowa lokalizacja świetnie wygląda i zawsze wychodzę z uśmiechem na twarzy. Poznałem Szefa osobiście i to bardzo równy człowiek, który jak większość pracodawców ma swoje zasady i nie akceptuje kłamstwa, obijania się przez pracownika (aby dostać wynagrodzenie trzeba swoje obowiązki wykonywać), nagminnego spóźniania się, dokładnie tak jak wszyscy inni pracodawcy. Polecam na przyszłość najpierw spojrzeć na samego siebie, a dopiero później obsmarowywać kogoś w internecie. Pracownicy z tego co wiem są zadowoleni i tworzą zgrany zespół, bałagan na magazynie nie jest tworzony przez Szefa tylko przez pracowników, a odkąd osób wypisujących tutaj już z nimi nie współpracują, nie ma takiego problemu. Zawsze da się dogadać, ale jeżeli jesteś pracownikiem to szacunek do miejsca pracy i pracodawcy się należy, bo ty przychodzisz zrobić swoją robotę a to właśnie pracodawca ma do ogarnięcia wszystkie inne rzeczy. Jeszcze chcę powiedzieć, że Szef prowadzi dwie firmy, także nie zawsze ma czas na to, aby spełnić wygórowane oczekiwania pracownika, który od siebie daje totalny brak zaufania i szacunku. Moja opinia jest taka, że warto tu pracować.

ByłyPracownik

Nie polecam tego pracodawcy. Również pracowałam tam kilka lat. Ogólny chaos już po przekroczeniu progu hurtowni. Klienci myślą, że weszli od strony magazynu. Nie uczciwy pracodawca. Każdego nowego pracownika trzymają 2-3 tygodnie bez umowy. Szef sknera. Praca za najniższą krajową. Możliwa podwyżka ale tylko ''pod stołem''. Jak podpadniesz to nie licz , że wypłaci, bo przecież dostałeś pieniądze na konto..Premie są ale 100 zł bez względu na wszystko i też po cichu. Wcześniej jeszcze płacił drobnymi, jak nie miał to kazał wydawać resztę. Zamiat staremu pracownikowi dać podwyżkę zatrudnia dwóch nowych w jego miejsce. Tak jak porzedniczka wspomniała bhp brak, narzędzi pracy też niewiele. Skąpy do tego stopnia, że tworząc nowe stanowisko pracy zaopatruje je w stary, z wypadającymi kółkami, różowy fotel po dzieciach. Kosz trzeba samemu zorganizować ze starego kartonu. Zszywacz na 3 osoby, brak stanowisk do pakowania i długo by jeszcze wymieniać. Sprzedaje towar, którego nie ma na magazynie. Bałagan w stanach magazynowych. Nie dotrzymuje danego słowa. Ktoś kto godzi się na takie warunki jest desperatem. Ja do takich już nie należe. Najchętniej zatrudnia młode matki z dziećmi , które cieszą się, że wyrwały się z domu.Jak chcesz negocjować podwyżkę, to nie licz na wiele, bo koszty go przerastają. Niedługo przeprowadza się w nowe miejsce , na Zawadach więc może będzie lepiej. Powodzenia.

Olga
@ByłyPracownik

No dobra, widzę że opis wyposażenia to szczegółowy tu wpadł... Jesteś pewny, że taki "sknera"? Bo to wygląda poniekąd tak niestety jakby firma słabo zarabiała. Może to z kondycją finansową jest tutaj problem? :/

Właściciel
@ByłyPracownik

Witamy zawsze niezadowoloną p.Anię ,czekaliśmy na wpis,od niepamiętnych czasów nic Pani nie odpowiadało,więc ta opinia jak zwykle wyssana z palca,pracowała Pani 3 lata w tak okropnych warunkach,pytam się jak Pani wytrzymała.Szkoda że te łzy były nieprawdziwe,ale kibicuje w nowym biznesie z filtrami odwróconej osmozy,jak zatrudni Pani pracowników to życzę żeby takie nieprawdziwe opinie Pani czytała.

ByłyPraciwnik Nowy wpis
@Właściciel

Praca u Pana to cenna lekcja, którą oczywiście wykorzystam w swoim biznesie. Po pierwsze : ludzie rozstają się z szefami a nie z firmami. Po drugie : ''Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalności i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską a zasłużonym wynagrodzeniem.'' Proszę już się ze mną nie kontaktować i nie wypisywać prywatnych wiadomości, bo i tak ich nie odczytam.

gość

pracowałam tam kilka lat temu, płacą mało, warunki okropne, brak narzędzi do pracy, miejsca, BHP masakra. Szef i żona znawcy wszystkiego a zarazem niczego .

gosia
@gość

ITAM PYTANIE CZY TA FIRMA MIESCI W ZAWADACH

Pani
@gość

tak pracuje tu i szykuje się do odejścia tak zgadzam się z panią

Paulina
@Pani

Tylko Ty odchodzisz czy inne osoby też?

Paweł Bobrowicz Andra prowadziła rekrutację na stanowisko KROJCZY/A ODZIEŻY. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Bobrowicz Andra - Białystok

• Jak się pracuje w Paweł Bobrowicz Andra?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Bobrowicz Andra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Paweł Bobrowicz Andra
  • Zwierzyniecka 11 lok. 50