Opinie o Agencja Pośrednictwa Pracy Active Plus Sp. z o.o./Niezależny Operator Międzystrefowy Sp. z o.o.

Praca przez agencję nie była taka zła ale mieliśmy dużo mniej uprawnień do korzystania z usług dodatkowych, karnety, opieka lekarska itp. Brak możliwości negocjacji z powodu że byli tylko pośrednikien.

Zostaw opinię o Agencja Pośrednictwa Pracy Active Plus Sp. z o.o./Niezależny Operator Międzystrefowy Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pośrednictwa Pracy Active Plus Sp. z o.o./Niezależny Operator Międzystrefowy Sp. z o.o.