Opinie o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. w Kalisz

Bardzo się cieszę, że firma tak wspaniale się rozwija. Może w końcu dostanę zaległe wynagrodzenie, na które czekam już rok.

ganianotoj

Robota nie jest zła, praca jest spokojna, wynagrodzenie może i (usunięte przez administratora)

rbeata mor

Fajny czas, super ludzie, niezle zarobki. Generalnie firma dba o swoich pracowników.

kliczenx

stary!!! jak masz cos do pracownika to sobie z nim wyjasnij typowy Polski cebulak jest źle bo jest źle dobrze ktoś wcześniej napisał masz żal do do sądu dostaniesz z odszkodowania kilka milionów i nie będziesz musiał do końca zycia pracować i wypisywać bzdur na swoich pracodawców

kolega

widać że pisze były pracownik wiertlo juz dawno nie pracuje poszedl do ostrowa

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
KrAkOwATes

Praca jako magazynier całkiem satysfakcjonująca jeżeli chodzi o zarobki

apsik

dghisdgf

podaj numer telefonu to przesle ci mmsem potwierdzenie ;)

Mada

naM-Man

gdzie Jeśli ktoś się zastanawia czy warto tu spróbować pracy, to odpowiadam że tak, szczególnie osoby które pracują na produkcji w inych zakładach docenią

zaświatóws

Pracowałem niecały rok, ale stwierdzam że było warto spróbować. Zarobki ok, załoga zgrana więc gdyby nie oferta pracy na miejscu pewnie bym nie zrezygnował.

Szczodry

Dokładnie mam takie samo zdanie pracowałem w com40 i tu jest ok

planetka

Robota nie jest zła, praca jest spokojna,(usunięte przez administratora)

:) To prawda zespół jest bardz

:) To prawda zespół jest bardzo zgrany dla mnie pracują tam w porządku ludzie z którymi da się wszystko załatwić.. może czasem trzeba coś z siebie dać a nie tylko wymagać Fajnie, że w pracy nie można się napić kawy. Jak dla mnie praca jest ok. Wystarczy wykonywać polecenia, wypłata zawsze na czas Warunki prace są bardzo dobre, wypłata zawsze na czas również się zgadzam, że atmosfera świetna Pozytyw za dobre warunki pracy Praca jako magazynier całkiem satysfakcjonująca jeżeli chodzi o zarobki Pracuję w tej firmie od lat i wiele już widziałem, wiem jedno źle mi nie jest. Pieniądze zawsze na czas i na uczciwych warunkach. W dzisiejszych czasach nie jest to takie oczywiste. mam wrażenie, że to społeczeństwo najlepiej to umie właśnie narzekać. Mi się dobrze pracuje, Miło słyszeć taką opinię od osoby młodej. Jednak pracują w tej firmie także ludzie młodzi, którzy rozumieją czym jest praca. Szanuję za podejście. Pracuje jakiś czas, praca jest w porzadku, zarobki ok, jak się chce pracować to mozna płacić płacą, robota jest, nie wiem tylko po co znowu mam robić badania lekarskie. biurokracja. atmosfera w porzo Szczerze... czasem jest ciężko, dużo pracy ale przynajmniej uczciwe, da się dogadać we wszystkim Zamiast narzekania może trzeba rozmawiać z szefem , zawsze są jakieś szanse na normalność. Pracodawca wywiązuje się że wszystkich należności.

miisioo

Fajnie, że w pracy nie można się napić kawy.

kdoppleref

Nie mógłbym pracować w miejscu, gdzie jest grobowa atmosfera.Stabilny pracodawca ale jak się ma techniczne wykształcenie to nie jest trudno znaleźć dobrą prace. Powoli do przodu.

Sceptyczka

Co czlowiek to opinia... wedlug mnie normalnie sie pracuje. no trzeba byc nauczonym roboty to napewno

CORDELL

bywały lepsze gorsze czasy, ale jak na razie nie planuję stąd odchodzić. Stabilnie

Leon

mc warunki jako atmosfera zależy od ludzi a na tych nie narzekam bo w porządku są, umowa jest

planetka

przynajmniej ma jakąś ugruntowaną pozycje na rynku

Muminek24

a ja tu pracuje i nie planuje tego zmianiac

Zostaw merytoryczną opinię o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.