Opinie o Mirosław Kierat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe El-Mot w Brzezinki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mirosław Kierat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe El-Mot. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mirosław Kierat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe El-Mot na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirosław Kierat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe El-Mot w Brzezinki

Havier Salamanca Nowy wpis

Witam. Informuje wszystkich nowych kupujących , że lepszej firmy nie znajdziecie. Auta sprawne , chodzą elegancko. Palą od strzała. Pozdrawiam z Rodzinką.

Astra G Nowy wpis

Kupiłem w El-mot Truskolasy Opla Astrę G - kilka lat temu. Bylem podejrzliwy, bo silnik był oczywiście umyty - nie wiem po co. Ale mogę potwierdzić po tych kilku latach i po ponad 100 tys km bezawaryjnej jazdy, że auto było bezwypadkowe, bezawaryjne i cieszę się, że na nie trafiłem i je kupiłem. Nie było to wtedy najtańsze auto tej marki, ale największa awarią był rozładowany akumulator - po 3 lat od zakupu. Więc całkiem niezły wynik.

Luki Nowy wpis

Rodzice kupili samochód ponad 4 lata temu - Opel Zafira. Brak większych napraw przez ten czas. Polecam

Pawel Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i tyle auta bez wypadkowe a prawda jest taka że każde auto od tego sprzedawcy jest po wypadku szkoda czasu na tego handlarza odradzam

Czy po rozmowie w Mirosław Kierat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe El-Mot rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
OpelAstraJ

Chciałem napisać tą opinię na google ale na mapach firma nawet nie jest oznaczona, nic dziwnego wtedy łatwiej było by przeczytać o niej opinię i o samochodach jakie sprzedaje. A samochody to kwintesencja "handlarzy samochodowych". Z zakupu mogłem cieszyć się 2 tygodnie po czym musiałem odwiedzić mechanika który stwierdził że jeszcze nigdy nie widział tak na szybko i byle jak naprawianego samochodu. Z zewnątrz wszystko fajnie ale okazało się że cały silnik jest po prostu zajechaniu a turbina sklejana przez kogoś kto użył mazaków żeby nie zapomnieć jak było wszystko podłączone. Obecnie po 2 miesiącach od zakupu byłem już u 3 razy z awarią, auto jest po prostu dogorywającym wrakiem. Czy w ciągu 10lat i po 130tys km auto może być w takim stanie? Czy może wcale nie ma takiego przebiegu? Mogę tylko przestrzec innych by nie popełniali mojego błędu i omijali to miejsce szerokim łukiem

szper

Witam! Miałem możliwość zakupu samochodu od Pana Mirosława samochód piękny , [nie wiem po co myje silniki] , wszyscy wiemy , lub ci co znają temat wiedzą najlepiej. Samochód przywiózł pod dom , zapłaciłem ok. Po transakcji i odebraniu kluczyków , siadła elektronika . Pan pojechał a ja zostałem z samochodem [ bez wkładu finansowego] gdzie u mechanika zostawiłem cztery tysiące na starcie i jeszcze dwa tysiące. Miły człowiek oddał część, jedną piątą. Dziękuję Panie Mirku samochód kupiłem na początku roku gdzie dołożyłem sześć tysięcy a w październiku naprawiony sprzedałem gdzie doszedłem do wniosku że to nie dla mnie samochód. Pozdrawiam zapewne Pan wie kto to szper.

A wiec
@szper

Noto chyba słabo zadowolony skoro bujanie się po naprawach

cymbałłłłł
@szper

a czemu pan cymbalski sam nie pojechał tylko korzystał z usług handlarza sam sobie jestes winien drogi panie pełno jest placyków z autami w niemczech wystarczy włączyc myslenie włączyc internet potem włączyc silnik w aucie i tam pojechać

Agnieszka
@A wiec

No ale na sprzedaży mógł jeszcze więcej "zarobić", to chyba nawet dobry biznes by z tego był?

@cymbałłłłł

Nie wszyscy mają czas jak Pan ,Panie.

@Agnieszka

(usunięte przez administratora) nie brakuje. Pozdrawiam

Naga prawda

Równie dobrze możecie pojechać do Niemiec i jeśli się. Je mylę jedna trzecią ceny zapłacicie odliczając paliwo j opłaty np auto za 20tysiecy wyjdzie wam połowę taniej auto za 30 wyjdzie 10-15 także myślącym polecam wycieczkę na plac a jak ktoś lubi dawać zarobek handlarzom to też nie nyguje ale to są wasze pieniądze często zbierane latami

xxx
@Naga prawda

To gdzie są te place na których można kupić tak tanio auto??? Czy był Pan kiedyś w życiu dalej niż koniu swojej wioski ?? bo mam wrażenie, że niestety nie.

Nabici w butelkę
@Naga prawda

Dokładnie jest pełno placów auta w o wiele lepszym stanie a nawet jeśli są zakurzone to wystarczy je umyć mało tego można samemu podzwonic po prywatnych osobach a nie dawać się nabić w butelkę handlarzom

@xxx

Ale po co taka uszczypliwość ? :) wystarczy normalnie odpowiedzieć. Dbajmy o dobrą atmosferę na tym forum :))

Norymberskie placyki
@xxx

Norymberga najwięcej placyków i zapewne stamtąd są auta tylko takie coś mi przychodzi do głowy Moim zdaniem umycie silnika położenie wosku za 10zlotych i splakowanie opon nie zmieni w aucie tego np że jest autem wyleczonym ze starym osprzętem zużytym zawieszeniem oraz wypłowiałym lakierem. Mimo wszystko jak ktoś nie ma czasu to polecam go bo nie musi jechać na tę placyki i się użerać z handlarzykami

@Nabici w butelkę

A możesz coś polecić? Akurat szukam.

rodzinka u germancow siedzi
@Norymberskie placyki

pewnie ze tak norymberga ale i duzo jest nawet 100km od polski nawet w berlinie pelno tego jest a a w hamburgu to juz wogle za bezcen da sie wyrwac z tych placy one sa do polski zazwyaczaj sprowadzane myte szmery bajery cudowne zabiegi mechaniczne i sa sprzedawane tak to wyglada znam temat mam rodzine w niemczech a polacy nie znajacy sie kupuja toz sami nie pojada jak oni dalej niz w malinowku gornym nie byli

Edyta
@Naga prawda

No może dla Ciebie to takie „proste” wsiąść do samochodu i pojechać do innego kraju kupić samochód. Jeśli klientem jest osoba starsza to co, tez ma wsiadać i jechać w nieznane ? Dlatego są takie firmy, żeby mogły pomoc w znalezieniu odpowiedniego samochodu

Aneta

Jako klientka jestem zadowolona, bo auto zadbane, czyste i sprawuje mi się bardzo dobrze. Rzeczowy i konkretny sprzedawca, nie było żadnego problemu z oględzinami. Polecam

Klient

Właściciel komisu wprowadził mnie w błąd ponieważ podawał w ogłoszeniu i w rozmowie telefonicznej że rok produkcji auta jest 2008 a jak wykupiłem raport i sprawdziłem, to wyszło że jest 2006, o niczym wcześniej nie informował dlatego nie polecam tego Pana.

@Klient

No to słabo, bo zostałeś okłamany. Powiedziałeś mu to? Jaka była reakcja?

Zostaw merytoryczną opinię o Mirosław Kierat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe El-Mot - Brzezinki

Mirosław Kierat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe El-Mot
  • 4