Opinie o Mateusz Brząkała P.H.P Mlecz Sery Górskie w Jabłonka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mateusz Brząkała P.H.P Mlecz Sery Górskie. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mateusz Brząkała P.H.P Mlecz Sery Górskie o rekrutacji.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mateusz Brząkała P.H.P Mlecz Sery Górskie w Jabłonka

Brząkała wie kto Nowy wpis

Kawał (usunięte przez administratora)resztę (usunięte przez administratora)kolejny (usunięte przez administratora) z Podhala żyje na poziomie na który go nie stać.(usunięte przez administratora)w każdym calu nie wypłacalny i do tego beszczelny .Pamiętasz (usunięte przez administratora)reklamację? Jak płace za kozi ser to ma być kozi a nie (usunięte przez administratora) Wie z czego.powinieneś się nazywać powinieneś się nazywać Brząkała z Mleczem w (usunięte przez administratora) na Jabłonce w Górach.W końcu się na tobie ludzie wyznają.Czy twoi pracownicy wiedzą że nie odprowadzasz od nich pełnych składek (usunięte przez administratora)

Spontan Nowy wpis

A co wszyscy mieli umowy? Śmieszne

Monika Nowy wpis
@Spontan

nie było tak, skoro piszesz, że śmieszne?

Spontan Nowy wpis
@Monika

Kilka osób przeszło tag zwane na próbę.

Spontan

Przepraszam za ortografię jednak dla mnie liczy się bardziej treść. Tak pomyliłem się trzy osoby zostały zwolnione dyscyplinarnie bo reszta pracowała bez umowy .

Honorata
@Spontan

był jakiś powód tych zwolnień dyscyplinarnych ? czy tak jak piszą poniżej po prostu tak zrobili bez żadnych argumentów

@Honorata

Oczywiście że był

@Spontan

Dobrze że Pan też ma wgląd do mojej księgowości, opinia na tej stronie w tej treści jest tyle warta co Pańska praca u mnie. Kompromitacja siebie pod nieznana godnością, zwolnienie dyscyplinarne można podważyć w sądzie pracy a jakoś pozwów nie było. Widać masz Pan problem ze sobą i mścisz się po internecie bo nie możesz znaleźć pracy i prawidłowo bo przedsiębiorcy omijają szerokim łukiem takich ludzi. Pozdrawiam serdecznie Adriana i Innych "wzorcowych" pracowników. Zasięgnę informacji gdzie każdy teraz pracuje i pokaże te brednie obecnemu pracodawcy.

@Honorata

Jedynym powodem tych zwolnień były jego jakieś urojenia.on twierdzi że wszyscy mu zawiszczą i przeciwko niemu knują dlatego on knuje przeciwko nim.Dyrzy wpływ na to ma jego pociąg do produktu w polmosu.Chyba wiadomo o co chodzi.Chce pani na to jakieś dowody chętnie przekaże może też pani ze mną porozmawiać i innymi osobami tylko na priv

Spontan

Można podważyć w sądzie.Ale oznacza to tylko przywrócenie do pracy.Miałem to zrobić tylko ja do tego (usunięte przez administratora) nie chciałem wracać i sobie nerwy psuć.A do pracy poszedłem od razu i drugi rok leci jest wszystko ok .A mój pracodawca cię zna .I też twierdzi że jesteś (usunięte przez administratora).A ja pracowałem dobrze to z tobą był problem

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Mateusz Brząkała P.H.P Mlecz Sery Górskie spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Spontan

Jeśli ktoś niech mieć dyscyplinarnie i pracować za darmo to lepiej tam się nie brać . W ciągu pół roku 7 osób tak uwalił

@Spontan

Sz. P. Spontanie najpierw proponuję popracować nad ortografią, później nauczyć się szacunku do siebie ludzi i pracodawców. Oczywiście mogę się domyślić kim jesteś i dlaczego bzdury tutaj wypisujesz. Dla jasności 2 osoby zasłużyły na dyscyplinarne zwolnienie przez 11 lat, a wynagrodzenie było z góry ustalone i jeśli za niskie to nierozumiem dlaczego pracował Pan R. K. Pan R. W. I Pan M. W. Oczywiście opinie na ich temat przekaże do aktualnego pracodawcy a w sprawie ostatniego z pracowników toczy się postępowanie karne

Zostaw merytoryczną opinię o Mateusz Brząkała P.H.P Mlecz Sery Górskie - Jabłonka

• Jak się pracuje w Mateusz Brząkała P.H.P Mlecz Sery Górskie?

Zobacz opinie na temat firmy Mateusz Brząkała P.H.P Mlecz Sery Górskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mateusz Brząkała P.H.P Mlecz Sery Górskie?

Mateusz Brząkała P.H.P Mlecz Sery Górskie
  • Kś.Juliana Łyska 7a