Opinie o Activcom Kamil Łobaczewski w Słońsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Activcom Kamil Łobaczewski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Activcom Kamil Łobaczewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Activcom Kamil Łobaczewski w Słońsk

Krystian Nowy wpis

Kupiłem laptopa , sprzęt pierwsza klasa oraz profesjonalne podejście do klienta. Planuję dalsze zakupy w firmie Activcom.

jarosławkipiotr@gmail.com Nowy wpis

używam mini komputerów lenovo od activcom na obiektach przemysłowych są bardzo dobre i obsługa bardzo miła

Wiki Nowy wpis

Pooooooooooolecam po stokroć! :) Nie ma lepszej firmy z używanym sprzętem. Zawsze szybka dostawa, świetna obsługa i rewelacyjne doradztwo. Sprzęt służy latami i jest niezawodny. Nie kupuję już elektroniki nigdzie indziej - tylko Activcom :)

evenel Nowy wpis
@Wiki

tak, oczywiście.. na kilkadziesiąt zakupionych dysków HDD o różnej wielkości - działał jeden na kilkadziesiąd SSD - żaden nie działał kłopoty z gwarancją, którą podpisali, kłopoty ze zwrotem pieniędzy, kontakt niby dobry - ale pracownikowi, który sie podpisuje jako inżynier brakuje podstawowej kultury w kontaktach z klientami w szczególności nie polecam

CLPolska.pl

Jako firma nie raz potrzebowaliśmy sprzętu dla pracowników czy księgowych. Activcom nigdy nie zawiódł. Zawsze znalazła się godna oferta nie drogiego sprzętu, który w zupełności wystarczył. Zarówno sprzęt jak i obsługa na wysokim poziomie. Kilkuletnia współpraca zaowocowała wspólnym zaufaniem a także dobrymi ofertami cenowymi. Nie trzeba jeździć po marketach pytając obsługę "wyuczonych" tekstów - wystarczy zadzwonić do sprzedawców Activcom i mniej więcej powiedzieć czego się oczekuje a ofertę dostaje się od razu ( sam tak robię). Polecam serdecznie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Activcom Kamil Łobaczewski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Magda S.

Polecam firmę, ze względu na super podejście do klienta. Zakup laptopa okazał się dla mnie dużym wyzwaniem, jednak pracownicy byli bardzo pomocni. Zapewne tu jeszcze wrócę. Pozdrawiam

Dorota

Zakup w firmie Activcom okazał się strzałem w dziesiątkę. Laptop zakupiony z akcesoriami , spełnił wszystkie moje oczekiwania. Bardzo udana transakcja! Szybka dostawa w starannym opakowaniu. Sprzęt w pełni zgodny z opisem w ofercie. Miła i bardzo życzliwa współpraca ze Sprzedającym :-) Szczerze POLECAM FIRMĘ ACTIVCOM "

Łukasz

Bardzo polecam, zakupione monitory już od ponad roku świetnie sprawdzają się w mojej firmie, zostały dostarczone bardzo szybko, świetnie zapakowane. Na pewno zrobię tam zakupy jeszcze raz:). Polecam.

Zamówiłam zestaw komputerowy dla gracza. Zestaw nowy, porządnie zapakowany na czas dostawy a co najważniejsze jest bardzo szybki i wydajny. Bezproblemowy kontakt ze sprzedawcą oraz fachowa pomoc przy wyborze sprzętu

Nieznany

Nie polecam .Oszukują ludzi .Zgłosiłam się do Pani Adrianny Troczyk do pracy online wystawianie aukcji na allegro i przekazywaniem środków za produkty dla księgowości. Co się okazało jak jedna osoba zamówiła produkt w wysokości 850 zł pieniedzę zapłaciła poprzez allegro do mnie .A Pani Adrianna usunęła FB i nie ma z nią kontaktu muszę teraz zwrócić klientowi koszty i przeprosić za zaistniałą sytuację .Stanowczo odradzam .Uważajcie na nich

N
@Nieznany

Proszę pilnie o wiadomość na maila ibez18.19@gmail.com również jestem w tej sytuacji

@Nieznany

Proszę iść na policję, ktoś podszywa się pod firmę, nikt taki tu nie pracuję.

Patrycja
@Nieznany

Również zostałam oszukana przez tą panią tylko w innej branży. Proszę o wiadomość na maila: patrycja.gierej@op.pl, będę zgłaszać to na policję.

Marcelinaqqaa
@Nieznany

Tez zostałam tak samo (usunięte przez administratora)

M.K
@Nieznany

Uwazajcie zostalam w ten Sam sposob (usunięte przez administratora)... Sprawe zglosilam na policje

activcom

Pani Adrianna Troczyk nigdy nie pracowała w firmie ACTIVCOM

patryk
@Nieznany

no bo jest tak jak pisze przedmówca

Patryk

Zakupiłem u nich Zestaw PC do GIER i5 16GB 250GB +nowy SSD GeForce Zestaw miał być sprawdzony, co się okazało uszkodzony dysk hdd w hd tune wszystko na żółto słychać go było z 2 pokoju... dysk przepracowane miał ponad 3 lata. Dysk ssd walił błędami i czasami się system uruchamiał czasami blue screen. Procesor się strasznie grzał podczas normalnej pracy tylu facebook czy (usunięte przez administratora) Osiągał 84-88 stopni. Okazało się, że pasta termoprzewodząca jest tak stara, że zrobiła sie jak kamień. Karta graficzna to jakieś nieporozumienie, w nic się nie da pograć na niej nawet odpalić takiej gry jak cs go. Po demontażu karty na zintegrowanej karcie mozna prawie, że wszystko odpalić. Genralnie nie polecam tego sprzedawcy wciska kit jakich mało!!!!

(usunięte przez administratora) kupiłem zestaw komputerowy na allegro od nich wcisneli jaki kit nie polecam

jola40

POLECAM! Ogromny wybór sprzętu, obsługa przemiła, doradzą we wszystkim i ceny też super :)

Dawid

Jakie macie w waszej firmie umowy?

Małgorzata

Najlepszy sprzedawca sprzętu komputerowego. Komputer, który zakupiłam na Allegro jest w świetnym stanie technicznym. Na pewno wrócę tu jeszcze nie raz. Polecam!!

Marzena

Jakiś czas temu miałam przyjemność kupić w firmie Activcom sprzęt do nauki zdalnej. Laptop solidny, ładny i zadbany. Szybka realizacja oraz pełne wsparcie techniczne. Jak najbardziej polecam.

jola134
@Marzena

POPIERAM! Nie ma lepszych! ;)

Praca idealna dla osób, które chcą się rozwijać i uczyć czegoś nowego nie tylko o e-commerce

pracowniczy pracownik

Miła atmosfera, wypłata zawsze na czas.

Izabella

Polecam tą firmę w 100 % .. nie pierwszy raz robię u niech zakupy - i .. zawsze to samo ...... Szybko sprawnie błyskawicznie .. jak zwykle przedmioty lepsze niż w opisie - całkowicie spełniające oczekiwania . Sprzedawcy służą tez chętnie fachową radą w razie potrzeby ... nie widzę lepszych od Activcom.

Firma super. Zgrany, młody zespół i przede wszystkim wspaniała kadra kierownicza. Nie można mieć lepszego szefa i kierownika. Praca z nimi to sama przyjemność. POLECAM

@Nieznany to co ta firma nie istnieje już czy jak oni działają?

Zostaw merytoryczną opinię o Activcom Kamil Łobaczewski - Słońsk

• Jak się pracuje w Activcom Kamil Łobaczewski?

Zobacz opinie na temat firmy Activcom Kamil Łobaczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Activcom Kamil Łobaczewski?

Activcom Kamil Łobaczewski
  • Sienkiewicza 4