Opinie o Andmar Maria Gąsiorska w Kalwaria Zebrzydowska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Andmar Maria Gąsiorska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andmar Maria Gąsiorska o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andmar Maria Gąsiorska w Kalwaria Zebrzydowska

zofika

Serdecznie nie polecam firmy Andmar Maria Gąsiorska. W marcu kupiłam u tej pani stół. Rozkładany do 320 cm. Jak powiedziałam zależało mi na czasie i na stole. Stół przyjechał w umówionym czasie, miły pan dotarł z nim między 22 a 23 w piątek, to co rzuciło mi się w oczy na początek to źle sklejone nogi i wadliwe drewno. Ale stołu potrzebowałam na już, pomyślałam że jakoś się dogadam i dowiozą nogi albo coś. W niedzielę niestety dostałam ponad 39 stopni gorączki i dwa tygodnie z życiorysu, potem wolałam się z nikim nie kontaktować. W lipcu zebrałam się i zadzwoniłam do pani Gąsiorskiej mówiąc jej o kilku dodatkowych wadach stołu który dostałam, powiedziała żeby napisać maila. Napisałam czekam, minęło półtora miesiąca i nic. Dzwonię ponownie, pani Gąsiorska nic nie dostała. Wysyłam ponownie. Dziś 13.10.2020 r. po prawie 2 miesiącach zadzwoniłam z pytaniem, co ma zamiar zrobić. Otóż nic. "Widziałam co kupuję, mogłam odesłać" podejście bazarowej handlary - z wierzchu ładny owoc pod spód zgniłki i obite. Zależało mi na wymianie na dobrze wykonany stół który zamówiłam, nie żądałam zwrotu pieniędzy. Na dzień dzisiejszy zostałam z partaniną tej pani. Stół ma źle przyklejony fornir - odstępy pomiędzy pasami, fornir był źle ucięty - otworki przy krawędziach. Lakier źle położony a miejscami wcale. Nogi pod lakierem zabrudzone. Nogi źle posklejane i posklejane brudno. Nogi z elementów popękanych i z sękami. dolna cześć boku blatu nie zabezpieczona i źle obrobiona - zadziera ubranie. Ogólnie bubel. Nie wierzę w jakąkolwiek reklamację ze strony pani Gąsiorskiej dla niej ważne jest że dostała kasę a klienci i ich zdanie ...... nieistotni...... Odradzam zakupy u pani Gąsiorskiej w firmie Andmar.

Zostaw merytoryczną opinię o Andmar Maria Gąsiorska - Kalwaria Zebrzydowska

Andmar Maria Gąsiorska