Opinie o Wyroby z Drewna Tartacznictwo Piotr Suwaj w Sucha Beskidzka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wyroby z Drewna Tartacznictwo Piotr Suwaj. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wyroby z Drewna Tartacznictwo Piotr Suwaj na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyroby z Drewna Tartacznictwo Piotr Suwaj w Sucha Beskidzka

Drzewiorz

Szef jest uczciwy i wypłacalny, ale atmosfera pracując na drzewie jest żenująca. Koledzy z jednej firmy a na radiu się nikt nie odzywa, cześć nawet nie kiwnie, patrzy tylko jak cię wygryźć w kolejce, bez żadnych skrupułów. Czyste chamstwo. Największą zakałą tej firmy są dźwigowi. Wydaje im się ze są pępkami świata, ważniejsi od szefa, czują się lepsi od kierowców z drzewa tylko dlatego ze wiecej zarabiają i mają hds na pace ???? chamskie odzywki, ciągłe pretensje, jakieś intrygi, klamstwa i kombinacje, więc jeśli komuś zależy na normalnej atmosferze w pracy to omijać z daleka

Cześć, jak teraz zarabia u was fizyczny? Wiem, że jak chyba ze dwa lata temu ofertę wrzucali to było do 5 200 zł. teraz już za ponad 6 000 zł się robi? i przede wszystkim czy przyjmują? Nie mogę doszukać się ogłoszeń to pomyślałem, że już tu po prostu spytam

Drzewiorz Nowy wpis

Jarek Nowy wpis

dobrze placa nie narzekam

Nelka Nowy wpis
@Jarek

Hej, to warunki są lepsze teraz? Bo tu ludzie pisali o niezbyt dobrej atmosferze, delikatnie mówiąc. Mówisz płaca dobra, a jak z benefitami, premiami. Jest w ogóle coś takiego?

Ewelina

hejo, jak teraz warunki, polepszyło się coś? Bo tu piszą, że atmosfera i traktowanie ludzi tak średnio im wychodziło... Pytam bo teściu chciałby się zatrudnić jako pracownik produkcji, znalazłam mu taką ofertę w necie ;p Czy do tych 26 zl brutto dochodzą jakieś premie co miesiąc/kwartał? I zaznaczają, że są nadgodziny, one są dobrowolne czy każdy musi robić?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Wyroby z Drewna Tartacznictwo Piotr Suwaj. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Elektryk?
Jarek

Polecam robotę. wiadomo tartak jak kszdy inny ale dużym plusem jesr to że wypłacają na czas i są zaliczki a robić wszędzie trza ludziska

Czytam te wasze komentarze i jednego nie rozumiem czy pracodawca i szefowa ma Was całować po (usunięte przez administratora) , żebyście dobre opinie pisali. (usunięte przez administratora) To wy szukacie pracy powinniście na UJ wykładać a nie szukać pracy w tartaku. Mamusia i tatuś rozumu i szacunku Was nie nauczyli. Pracuję w tej firmie kilka lat i nie mam zastrzeżeń co do pracodawcy i szefowej. Szefowa bardzo sympatyczna kobieta ,bardzo grzeczna, kulturalna . Szef tez nie powiem nic złego o nim ,krzyknąć czasami musi . Szef dobrze płaci , pieniądze zawsze na czas i zaliczki również . Firma godna polecenia

Franciszek
@Paweł

Ja zostalem wykorzystany jak pies za marne grosze!!!! Wlasciciele nie potrafili docenic pracownika! to psy, wyzyskiwacze, ktorzy sami sie czegos dorobili a drugiemu nie dali zarobic godnie pieniedzy!!!!

jan
@Franciszek

chłopie jesteś nieźle sfrustrowany... Nie wypłacili cie czy co? a dorobić też się możesz mądralo

Kacper
@Franciszek

Ale z tego co wiem to pieski są traktowane w tych czasach jak członkowie rodziny.

@Kacper

A to swoją drogą. ;p Ja bardziej jestem ciekawa co co takiego robił, że uznał swoją pracę za aż tak ciężką...?

PiP
@Paweł

Teraz przez ten wypadek widać jakie tam BHP (usunięte przez administratora) firmę aż do kolan.....

Wszystkim polecam lekturę o wypadku pracownika w dniu 26.10.2022 opisanego na portalu Sucha 24. Najlepiej o tej firmie świadczą komentarze, niestety te nieprzyjemne ale tylko one oddają warunki pracy w ww zakładzie.

Emilia

Przytoczyłeś właśnie kolegę z nazwiska? A co z RODO? :( Generalnie to jest tu w ogóle na co donosić u was?

Nie polecam pracy w tym zakładzie!!! Jest to istny (usunięte przez administratora), a właściciele to istni hapole, którym tylko pieniądze w głowie a pracownik za nic! Księgowy nie lepszy psychopata!

@Paweł

czyli pracowałeś u nich za darmo mam rozumieć?

Mario
@Paweł

Jesteś NIEROBEM i nie chce ci się robić pajacu

Dawid

Tylko negatywny są prawdziwe.

Sławek
@Dawid

hehe negatywne jak już coś polski trudny język nie

@Sławek

Ale nie wpadłeś na to, że pisał to może z telefonu i słownik mu automatycznie zmienił? A uważasz tak właściwie tak samo jak on czy wręcz przeciwnie?

Sławek
@Emilia

nie wpadłem na to... a Ty co jego adwokatka? I co cię interesuje co uważam, śledztwo prowadzisz?

@Sławek

To adwokatka czy detektyw? Zdecyduj się. ;p Bo wygląda jakbyś negatywnie postrzegał skoro bekę ciśniesz. :(

Daniel

Pozytywne opinie o tej firmie można włożyć między bajki!!!! Poznałem ją od tzw.podszewki i muszę przyznać że te opinie które są nieprzychylne , najlepiej oddają rzeczywisty wygląd tej firmy. Nie znam ani wśród obecnych,jak i byłych pracowników osoby która byłaby zadowolona z pracy w tej firmie.

zoger

ni ma źle tartak całkiem spoko

Marian
@zoger

Nie ma?? hahaha kobiecina chciała na Swieta pieniądze, a ta piekna szefowa nie chciała jej dać zaliczki :D "niech Pani syn da" :D to sie w głowie nie miesci co to za ludzie tam są!

zoger
@Marian

a to bardzo ciekawe bo zawsze na święta są zaliczki więc dziwne ze nie dostała chyba że nie miała za co dostać

Janek
@Marian

A. co źle jej powiedziała ,szefowa to nie bankomat.Jesteś jej doradcą to idź z nią do banku albo rusz swoją kieszenią. Pieniądze jak wydajesz rozsądnie, to masz na cały miesiąc a nie od soboty do soboty.

@Janek

Wiesz co, w sumie to nawet mądrze piszesz i idzie się z tym zgodzić. No ale w święta? Bo jemu chyba właśnie chodzi o ten pseudo okres wzmożonej empatii w ludziach czy coś. Tu jednak mogłaby pójść wyjątkowo na rękę?

Hiacenty

Byłem traktowany jak pirs przez tych hapoli!! Właściele lepiej traktują śmiecia niż pracownika Nie polecam pracy!!! najgorsze miejsce pracy jakie miałem do tej pory!!! dla nich najważniejszy jest tylko pieniądz żeby oni mieli a nie pracownik! Z całego serca nie polecam tam pracy!! Rotacja ludzi straszna! Brygadzista ciągle nawalony jak mesershmit masakra totalna!

Maurycy
@Hiacenty

witam! Z czystym sumieniem nie polecam pracy w tym kołhozie. To nie zakład pracy tylko kołhoz wykorzystujący biednych ludzi jako roboli! a nie mówiąc już o szefostwie, co innego mówią a co innego robią!

sławek
@Maurycy

nic nie stoi na przeszkodzie żeby pracować gdzie indziej kolego wolny kraj

Marcel

Suwaje to są (usunięte przez administratora)

tak
@Marcel

ale kto pytał?

@tak

A wiesz co tam w tej ukrytej treści jest może? Albo ktoś inny się orientuje?

Dawid

Witam jak wyglada jeśli chodzi o prace kierowcy kat c+e. Jest oferta jazdy Polska Czechy. Czy warto i jakie warunki? Pozdrawiam

Mirosław
@Dawid

Nie polecam pracy u tego pracodawcy jako kierowca!! Ludzie przychodzą a za chwilę się zwalniają. Właściciele są bardzo nie sympatyczni a w szczególności szefowa! NIE POLECAM!

@Mirosław

Czyli kolego lepiej nie pakować sie do tej firmy? Bylem na rozmowie od razu mi zaproponowali 0,55gr/km . Nowe auto salon i ze mniej jak 6k nie zarobie

Agata
@Mirosław

Trochę skąpa w informacje jest Twoja opinia. Piszesz o atmosferze, a jak z całą resztą? Czy potwierdzasz stawkę, którą @Dawid usłyszał na rozmowie? Dla kandydatów na kierowcę, jak on, ważny jest też przebieg samochodu i jego stan. Mógłbyś dopisać więcej do swojej opinii o firmie Wyroby z Drewna Tartacznictwo.

Mefistofeles
@Mirosław

Właścicielka Urszula - to kawał (usunięte przez administratora) która nie potrafi szanować pracownika!!!!

Kamil
@Mirosław

Widzę ,że masz problem z psychiką.

Maniel
@Mirosław

Daj se spokój z tą firmą jestem tu pierwszy miesiąc i mam ich dość . Po wypłacie się ulatniam

Zibi

jak na tartaki w okolicy to całkiem spoko stawki sa

Krzysiek
@Zibi

Zgadzam się stawki dobre

No jak się komuś chve robić to zarobi taka prawda

Sławomir

Ja polecam pracę w tej firmie. Wypłata na czas i jeśli ktoś sumiennie pracuje to może zarobić fajne pieniądze

@Sławomir

Kumatym tylko pi zdy jak kierownicy :) a leserom można pogrozić hahaha

Iwona

Ja polecam pracę w tym zakładzie. Płaca na czas i dobrze nie jest źle

Do tych, którzy piszą o okropnym traktowaniu szefów, prawdopodobnie zostali zwolnieni za pijaństwo i nieróbstwo. Pracuje tu kilkanaście lat i widać, że szefostwo zwraca uwagę na podejście do pracy, a jak widać, niektórzy liczą na szybkie pieniądze bez żadnego wkładu. Praca jest bardzo dobra, serdecznie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Wyroby z Drewna Tartacznictwo Piotr Suwaj - Sucha Beskidzka

• Jak się pracuje w Wyroby z Drewna Tartacznictwo Piotr Suwaj?

Zobacz opinie na temat firmy Wyroby z Drewna Tartacznictwo Piotr Suwaj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyroby z Drewna Tartacznictwo Piotr Suwaj?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyroby z Drewna Tartacznictwo Piotr Suwaj
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Przemysłowa 1
    34-200 Sucha Beskidzka