Opinie o Top Cargo Ewa Choroszyńska w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Top Cargo Ewa Choroszyńska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Top Cargo Ewa Choroszyńska o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top Cargo Ewa Choroszyńska w Gorzów Wielkopolski

Robert&Gosia Nowy wpis

Zamiast znaków zapytania miały być kciuki do góryyyy,chyba administrator zmienił

Urszula Nowy wpis
@Robert&Gosia

Piękne kciuki! ;) To nie admin, widocznie język w bazie danych nie ma w sobie kodowania emotikonów niektórych i dlatego. ;) Ale to obydwoje Państwo jeździliście czy też pracowaliście na innych stanowiskach?

Robert & Gosia Nowy wpis
@Urszula

Razem pracowaliśmy,razem zaczynaliśmy tą trudną,wyboistą drogę transportu,ale się opłacało.

Robert&Gosia Nowy wpis

Powracając w przeszłość początków pracy w Top Cargo,(usunięte przez administratora) nam się współpracowało pan Tomek i p Ewa mega ludzie,sympatyczni,przyjęli nas takimi jakimi byliśmy. Początki zawsze są trudne,bo trzeba dograć techniczne rzeczy,trasy,spedytorów. Nigdy nie było problemów z pieniędzmi,słyszymy,że pensja ucinają(u nas było tak,że pan Tomek nawet dokładał,ledwo się wyjechało i na wstępie była premia).Dzięki firmie Top Cargo nauczyliśmy się tak naprawdę transportu i życia w nim,dziękujemy,że pan Tomek pani Ewa pokazali nam drogę do małego sukcesu????????W chwili obecnej mamy małą swoją firmę transportową. Zawsze będziemy mile wspominać Gorzów i Top Cargo????????

Grzegorz Kosowski

Proszę unikać tą firmę. Niepoważny roszczeniowy, problematyczny , narcyz.

Maria

Czy wciąż się tak zdarza że zostaje Wam ucina pensja? I co ZUSem, opłacają już normalnie? To przecież mega ważne, gdyby mój chłopak miał się tu zatrudniać...

izzy
@Maria

Ty durny administratorze,po twoich durnych wpisach(administrator,Monika,Maria)widać ,że to ty się męczysz ,nikt tu nie chce komentować ,za wyjątkiem sfrustrowanych nieudaczników którym się robić nie chce,po co jeszcze drązysz temat żałosny odpadzie??jestęś tak samo do (usunięte przez administratora) jak ta cała strona...

Leszek
@izzy

Po co te emocje? :) Może meliski sobie zaparz, bo zdecydowanie wkładasz w tej odpowiedzi za dużo od siebie. Pozdrawiam.

izzy
@Leszek

wciąz widać pajacu ,że to ty próbujesz pobudzić tego trupa udającego przydatna komukolwiek stronę ,żałosny jesteś,Leszku,Mario,Moniko,administratorze-kim bedziesz w następnym komentarzu?Gaylord Fucker?co z ciebie za człowiek,że w sobotni wieczór siedzisz i komentujesz?pieprzony Nerd...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Top Cargo Ewa Choroszyńska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Firma, Tragedia Podjęte zlecenie, rozładunek do godz 10 rano zgodne ze zleceniem. godz 8.55 groźba odjazdu z miejsca rozładunku, zabrania towaru do Gorzowa oraz wystawienia zleceniodawcy negatywnej opinii. (usunięte przez administratora) Porażka

Dawid
@Paweł

szkoda, że nie napisał Pan tego że na rozładunku od godziny 8 nikogo nie było, a jak to zgłosiłem to kazał mi Pan dzwonić na nr kontaktowy który nie odbierał telefonu, porażką jest firma która daje zlecenia a potem nie bierze za nie odpowiedzialności kiedy coś jest nie tak ...

@Dawid

od godziny 8? i co w związku z tym? skoro rozładunek był do godz 10!!!! może jeszcze my mieliśmy dzwonić na podany tel kontaktowy? Taki "spedytor", za którego trzeba dzwonić bo języka nie zna..

Były Kiero

Nie Polecam ,auta śmietnik,szef wiecznie zaganiany a jak jest jakiś problem to wiecznie nie ma czasu i każe ogarniać samemu i najlepiej z własnej kieszeni :(

JAN

(usunięte przez administratora) nie płaci za weekendy twierdzi że 120 zł za weekend tyle starczy kierowcy ,Nie Polecam wszytsko dopiero wychodzi przy rozliczeniu.Uwaga przed takimi ludżmi

Były Pracownik

Nie polecam chyba ,że ktoś ma silne nerwy ,wieczne kłamstwa ,nie opłaca składek ,o wszystko trzeba prosić, a i tak na końcu ,musisz sam inwestować ze swoich pieniędzy.

Kierowca

Nie polecam... ucinanie kasy za dosłownie wszystko....poszedłem do lekarza i okazało się że dziad ZUSu nie placi!

Izzy

Polecam, full profeska!

kierowca

szczerze polecam ! firma rzetelna ,uczciwa m z ludzkim podejściem do kierowcy !

@kierowca

Polecasz pracę w firmie Top Cargo, ale niestety nie podajesz zbyt wielu szczegółów, a taka opinia byłaby nie tylko bardziej wiarygodna, ale i pomocna. Za co konkretnie polecasz pracę w tym miejscu? Jakie są główne plusy firmy?

Mikołaj

Ale to ile wam tej wypłaty ucinają ?

Kierowca

(usunięte przez administratora) wypłaty ucinane za wszystko, tj pół dniowki płacił nawet jak sie zjeżdżalo 16-17ta, samochody stare śmietniki, więcej stania niż jazdy bo takie trupy, w autach (usunięte przez administratora) I smród niesamowity. Szczerze nie polecam firmy Top cargo z Gorzowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Top Cargo Ewa Choroszyńska - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Top Cargo Ewa Choroszyńska?

Zobacz opinie na temat firmy Top Cargo Ewa Choroszyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Top Cargo Ewa Choroszyńska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Top Cargo Ewa Choroszyńska
  • Wylotowa 56A