Opinie o Arkadiusz Palonek Oliar w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Arkadiusz Palonek Oliar. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arkadiusz Palonek Oliar o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Palonek Oliar w Kraków

RamirezKonga Nowy wpis

Zakupiony pojazd, Opel Astra 2011 J 1.4 T. Jestem zadowolony, konkretnie i na temat. Samochód sprawdzony przed zakupem na stacji diagnostycznej.

Renault Kangoo Nowy wpis

Jestem zadowolony z zakupu Renault kangoo 1.5 dci 2007 rok. Wszystko sprawnie i na temat. Polecam. Jan

Joanna Nowy wpis

Bardzo sprawna i profesjonalna obsługa. Zakupiony Golf VI, stary samochód zostawiłam w rozliczeniu. Z całą pewnością polecam tego Pana :)

Paweł KIELCE Nowy wpis

Kia Ceed 2010 rok. Jestem Zadowolony serdecznie Polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Arkadiusz Palonek Oliar? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Luis Figo

Audi A4 2.0 tdi Polecam !!!

Moj zakup Mazda 6 2012r. Z samochodu jestem szczerze zadowolony, przed zakupem postanowilem sprawdzic pojazd w autoryzowanym serwisie mazdy- wszystko zgodne, Polecam.

Emilia
@Marcin

Ile dałeś, jaki przebieg? Daj więcej info, jakie tam autka mają.

Malgorzata Kwas

Dzień Dobry ! Zakupiłam samochód w 2021 roku, cały czas użytkuje, jestem meeeega zadowolona::::) Fiacik Grande Punto 2007 Gosia

Goooolf

Golf 6 moja ocena Pozytywna ! Golf Tomaszow Mazowiecki

Tomasz

Ford focus 1.6 2009 rok , moja opinia na +

Paulina
@Tomasz

A coś więcej możesz? Co Ci się najbardziej podobało?

Tomasz
@Paulina

Szczególnie kultura osobista oraz zgodność z treścią ogloszenia :) Pozdrawiam

Zofia
@Tomasz

Tak kultura osobista, też bym zwróciła na to uwagę, bo to niestety nie częste... Na prawdę dosłownie wszystko się zgadzało? Jak szczegółowe było to ogłoszenie w takim razie?

Deniro

Firma o słabej kondycji finansowej. Non stop cięcia. Pracownicy nie są pewni jutra. Z wypłatami bywa ta że raz są raz są z opóźnieniem. Nikomu tego nie życę. PIP musi przyjść i to zweryfikować. Takiej jazdy nie widziałem od lat 90. No ale cóż zrobić takicj firemek jest na pęczki.

Scyzoryk

Pacjent peugeot 307 sw, auto zgodne z opisem z ogłoszenia, sprzedawca komunikatywny i miły. Polecam

Polecam ! Volkswagen Passat 2.0 TDI 2008 rok. Jestem szczerze zadowolony.

Gosia

Samochód Peugeot 206 , sprawdzony na stacji kontroli pojazdów, jestem bardzo zadowolona, moje pierwsze autko :]

Kot Filemon

Nissan Qashqai 1.5 dci 2008 rok , samochód zgodny z opisem, sprzedawca elokwentny, brak problemów z sprawdzeniem pojazdu w serwisie, Polecam. Filip Rzeszów.

Tomek Golf 4

Volkswagen golf IV , samochód zakupiony luty 2021 rok, sprawdziłem przed zakupem u swojego mechanika, stan satysfakcjonujacy, sprawnie ,szybko i blisko ! Polecam Kraków

Warszawa Leon zawodowiec

Witajcie ! Jestem zadowolony z zakupionego pojazdu Seat Leon II 2008. Sprzedający konkretny, przed przyjazdem dokładnie opowiedział historię pojazdu, nie było problemu z dodatkowymi zdjęciami oraz podaniem vinu, gdzie roznie to wcześniej bywało:( Blacharsko tak jak w opisie i rozmowie telefonicznej, wszystko zgodne ;) ogólnie na plus, polecam! Pozdrawiam klient z Warszawy ;)

Rafał Grabo Grabowski

Nie mam zastrzeżeń do firmy FHU OLIAR zakupiony pojazd Peugeot 407 okazał się udana transakcją. Auto zgodne z opisem, posiadało jedna drobna usterkę o której zostałem poinformowany telefonicznie. Po przyjeździe na miejsce miła i fachową obsługą, auto sprawdziłem na wybranej stacji diagnostycznej. Pojazd bez ukrytych wad, po wymianie elementów eksploatacyjnych sprawuje się świetnie już przeszło 30tys.km. Przy zakupie kolejnego auta napewno będę chciał sprawdzić ofertę tej firmy. Polecam.

Renault scenic

Samochód zgodny z opisem, moja ocena 4+ Renault scenic 1.6 gaz , jestem zadowolony .

Emilia
@Renault scenic

Cześć, rozumiem, że Twoje zakupy w Oliar były udane? To świetnie! Piszesz, że zakupiony samochód był zgodny z opisem i generalnie wszystko jest tak, jak powinno. A jak oceniasz wizytę w samym salonie? Czy obsługa klienta jest pomocna i potrafi doradzić?

Anna Milko

Samochód zgodny z opisem z ogłoszenia, miła obsługa ;) Polecam Ania Suzuki swift. Pozdrawiam

Basia

Jak ten rok wpłynął na firmę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Palonek Oliar - Kraków

• Jak się pracuje w Arkadiusz Palonek Oliar?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadiusz Palonek Oliar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arkadiusz Palonek Oliar?

Arkadiusz Palonek Oliar
4.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Os. Kombatantów 10 lok. 154
    31-630 Kraków