counter
1 1 4 5 1
Seweryn Nowy wpis

(usunięte przez administratora)zostawił nas z rozgrzebana robota której nie skończył a pieniądze zabrał, meble miału być nowe a wyglądają jak z wystawki, z czego i tak nie są kompletne, złe spasowanie, a montaż wykonany tak jakby ktoś robił to pierwszy raz (usunięte przez administratora)

Sławomir Nowy wpis

Pan Michał nie odbiera telefonu , nie ma zamiaru poprawić usterek w wykonanych meblach - których jest bardzo dużo Moje sugestie dla Tapp Michał Żak: ,, niezadowoleni klienci ,, znajdą Pana Michała Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: powinien wykonywać meble zgodnie z zamówieniem , wszystko jest dobrze do momentu otrzymania zapłaty

Greg Nowy wpis

Nie polecam współpracy z firmą tapp michał żak z kalwarii zebrzydowakiej . Firma mało profesjonalną. Wzięła całość pieniędzy za kuchnie i jej nie skończyła. Na frontach lakierowanych pełno ścieków które są widoczne gołym okiem a oni nic nie widzą. Nie wyregulowane drzwiczki niedociągnięcia i szczeliny.. Nie polecam

Nadal czekamy na nowe wieści, ponieważ wątek o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Tapp Michał Żak w mieście Kalwaria Zebrzydowska nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Tapp Michał Żak - Kalwaria Zebrzydowska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad