Opinie o Tapp Michał Żak w Kalwaria Zebrzydowska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Tapp Michał Żak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tapp Michał Żak o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tapp Michał Żak w Kalwaria Zebrzydowska

Czy w firmie Tapp Michał Żak są regularne szkolenia pracownicze?

Ile jest zmian w Tapp Michał Żak?

Adam Nowy wpis

czyli nadal meble są wykonywane , nie wiem ile jest zmian , zakładałem że ta działalność już jest zamknięta

Greg

Nie polecam współpracy z firmą tapp michał żak z kalwarii zebrzydowakiej . Firma mało profesjonalną. Wzięła całość pieniędzy za kuchnie i jej nie skończyła. Na frontach lakierowanych pełno ścieków które są widoczne gołym okiem a oni nic nie widzą. Nie wyregulowane drzwiczki niedociągnięcia i szczeliny.. Nie polecam

Dominik
@Greg

Pan Michał miał wykonać pewne prace , nigdzie jednak nie zostało to zrobione , szukam kontaktu także do Pana Klegera - był osobą prowadzącą montaże , dziękuję za informacje

Dominik Nowy wpis
@Greg

każdy mebel który przywiózł Pan Michał miał mnóstwo skaz

Seweryn

(usunięte przez administratora)zostawił nas z rozgrzebana robota której nie skończył a pieniądze zabrał, meble miału być nowe a wyglądają jak z wystawki, z czego i tak nie są kompletne, złe spasowanie, a montaż wykonany tak jakby ktoś robił to pierwszy raz (usunięte przez administratora)

Dominik
@Seweryn

dlaczego Pan Michał nigdzie nie kończy swojej pracy , a nawet bierze pieniądze i ślad po nim ginie , szukam osób którzy czekają nadal na zakończenie zamówionych mebli , kontakt 534117560

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tapp Michał Żak? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy na rozmowie o prace pytają o poprzedniego pracodawcę ?

Sławomir

Pan Michał nie odbiera telefonu , nie ma zamiaru poprawić usterek w wykonanych meblach - których jest bardzo dużo Moje sugestie dla Tapp Michał Żak: ,, niezadowoleni klienci ,, znajdą Pana Michała Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: powinien wykonywać meble zgodnie z zamówieniem , wszystko jest dobrze do momentu otrzymania zapłaty

Zostaw merytoryczną opinię o Tapp Michał Żak - Kalwaria Zebrzydowska

Tapp Michał Żak