Opinie o Marek Kozera Kozerus w Jerzmanowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Marek Kozera Kozerus. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Marek Kozera Kozerus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Kozera Kozerus w Jerzmanowice

Piotr H Nowy wpis

Bardzo polecam Pana Marka każdemu, kto stara się o kredyt. Pan Marek to doradca, który wykazuje duże zaangażowanie w sprawę i posiada profesjonalne podejście do klienta. Jest on osobą kompetentną i bardzo skuteczną, w tym co robi. Z Panem Markiem rzeczy niemożliwe stają się możliwe, procedury bankowe nie są straszne, a wnioskowanie o kredyt jest czystą przyjemnością. Jest to osoba godna zaufania! Fachowiec warty polecenia! Dlatego zdecydowanie polecam każdemu skorzystać z pomocy Pana Marka wszystkim którzy ubiegają się o kredyt. Panie Marku dziękuje za wszystko co Pan dla mnie zrobił .

Klaudia

Uwaga na tego Pana Marka. Pan wyłudza dane osobowe w celu przygotowania oferty kredytowej a później wyzywa i mówi, że dane wykorzysta w swoich celach. Sprawa zgłoszona na policję. Uważajcie na tego Pana

Marek Kozera Nowy wpis
@Klaudia

Pani Klaudio, chciałem Pani pomóc rozwiązać problem z dostaniem kredytu. Po tym jak mówiłem, że są niskie szanse Pani robiła się niemiła i wymuszała na mnie dalszą pomoc. Poświęciłem dla Pani parę godzin i nie chciałem nic za ten stracony czas. Nawet odbierałem od Pani telefony o 20.00 w sobotę w czasie którego Pani wymuszała na mnie szukania rozwiązania dostania kredytu w weekend. Jeśli sprawa trafi na policję to tylko czekam na wezwanie bo nie mam sobie nic do ukrycia. Mam rejestr połączeń na którym widać, że dzwoniła Pani cały dzień co 5 min a to może podchodzić pod nękanie. Również pisanie fałszywych informacji o mojej osobie, które nie są prawdą. Ta sytuacja sprawiła że straciłem do Pani cierpliwość i że kończę rozmowę a wszystkie maile i dane związane z Pani osoba będą usunięte. Twierdzi Pani, że wyłudziłem Pani dane a to nie jest prawda bo do analizy Pani sytuacji potrzebowałem raportu bik. Jeśli jest Pani na tym punkcie wrażliwa to wystarczyło zamazać dane. Pomijam fakt zatajenia informacji o opóźnieniach na kredytach gdzie pytałem o to wiele razy. Tak samo jak wyzywanie moich dzieci i rodziny. Firmę prowadzę o wielu lat i nigdy nie spotkałem tak bezczelniej osoby a Pani negatywne opinie są jedyne istniejące na mój temat w Internecie. Dla zainteresowanych jestem jednym z rekomendowanych ekspertów na największym forum kredytowym w Polsce i pomogłem załatwić kredyt wielu osobom.

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Kozera Kozerus - Jerzmanowice

Marek Kozera Kozerus