Opinie o F. H. U. Gregpol Grzegorz Gawle w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie F. H. U. Gregpol Grzegorz Gawle. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w F. H. U. Gregpol Grzegorz Gawle o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F. H. U. Gregpol Grzegorz Gawle w Tarnów

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie F. H. U. Gregpol Grzegorz Gawle? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Marek Nowy wpis

Ma ktoś wiedzę ile osób przewinęło się przez dział techniczny od początku istnienia firmy? Jak często są rotację?

Pracownik Nowy wpis
@Marek

Rotacja jest częsta bo wypłaty marne i ludzie są zwalniani bez powodu.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu F. H. U. Gregpol Grzegorz Gawle?

Niko

Wystarczy że masz bary jak u orangutana i potrafisz dźwigać ciężary 150kg. Mile widziane niskie IQ, im niższe tym lepsze. W sumie to niby jesteś od spraw technicznych a tak naprawdę to wozisz i dziwgasz w pojedynkę cały dzień mega ciężkie drukarki. Często gęsto sam po schodach. Oczywiście za kasę w okolicach najniższej krajowej. Ja tak sobie zniszczyłem kręgosłup.

Iwona
@Niko

Może warto porozmawiać z pracodawcą o tym, co Ci się nie podoba? Skoro jesteś od spraw technicznych to niech ktoś inny targa ten sprzęt.

siwek

Na rozmowie rekrutacyjnej siwemu najlepiej podarować lioton 1000 w srebrnej tubie

Wojciech
@siwek

To żart? Bo ta maść jest na poprawę krążenia. No i kto to jest siwy? Jakiś kierownik? Będę szedł na rozmowę rekrutacyjną i trochę mnie zaniepokoiłeś. Powiesz o co chodzi?

@Wojciech

Jak masz ochotę robić za jelenia który będzie dymał sam z drukarkami które ważą po 100kg to śmiało. Właściciel oderwany od rzeczywistosci, widzi że potrzeba kilku facetów do noszenia tego badziewia to przyjmuje jakieś nied****** referntki które same nie za bardzo nie wiedza od czego tam są i chodzą beż celu cały dzień. Jak masz trochę oleju w głowie to uderzaj na Kraków, lepsza kasa i warunki.

Kamila
@Marian

W jelenia to pewnie nikt nie chciałby się dawać robić. A to o ile ta kasa w tym Krakowie byłaby lepsza?

@Kamila

W krakowie jako zwykły technik że średnim dostałem 5500 na rękę. W Tarnowie za podobna pracę max 2500 zł. Pozamiatane.

Kamila Nowy wpis
@Marian

Faktycznie pozamiatane. Jak to w ogóle możliwe, żeby była różnica o ponad połowę?

Praktykant

Ktoś z osób na forum ma informację na temat czy Pan Grzegorz Siwy prowadzi przyjęcia na praktyki ? może komuś udało się w ten sposób uzyskać zatrudnienie ?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie F. H. U. Gregpol Grzegorz Gawle? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Czy F. H. U. Gregpol Grzegorz Gawle organizuje staże dla studentów?

Hahaha

Tam tylko nadają się studenci,

Antoni
@Hahaha

A to dlaczego? Tak źle płacą? ;(

NOWAK
@Antoni

Najniższa krajowa i dźwiganie po schodach kopiarek, co nie raz waga przekracza 200 KG to co to jest ?

Czy w firmie F. H. U. Gregpol Grzegorz Gawle są regularne szkolenia pracownicze?

Marian

Są, jak sobie sam zorganizuje i opłacisz.

manek

Jak tam pracowałem to koleś nie był w stanie zrobić szkoleń bhp, do klienta nie było czym jechać bo samochody ciągle się psuły, strach było przejechać skrzyżowania aby samochód nie zgasł. Na serwisie kolesie to musieli być magikami bo nie było żadnego profesjonalnego sprzętu do naprawy kserokopiarek. Za ten czas co pracowałem nie miałem ani jednego szkolenia. Problemy były nawet z oprogramowaniem do kserokopiarek

Jan

Czy nadal występuje rotacja pracowników w tej firmie?

manek
@Jan

Nie występują, bo nikt nie chce tam pracować

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w F. H. U. Gregpol Grzegorz Gawle?

Aldona

Podejście jest złe, zdarzają się groźby ze strony pracodawcy, tak jak w moim przypadku...

x2

Pracowałem i nie polecam, pracownika traktuje się jak śmiecia :(

Abc

Jak masz kręgosłup ze stali i wielką ochotę dźwigać 70 kilogramowe kserokopiarki samemu na 3 piętro za całe 2000zl netto mc to śmiało składaj tam podanie.

Mariusz

Właściciel bajkopisarz. Na pierwszej rozmowie zachwala jaka cudowna to firma jak sie można rozwinąć najlepsza w Tarnowie, jak to długo ludzie tutaj pracują po kilkanaście lat i lanie wody przez 2 godziny. Zaproponowane wynagrodzenie 2500 zł na rękę ale dla właściciela to nie problem że jak zobaczy zaangażowane się w pracę dać 3200 na rękę. Cudowna firma... Drugie spotkanie też lanie wody przez godzinę byłem zdecydowany na pracę ale już niestety inne warunki propozycja 2100 a nie 2500 jak na pierwszej rozmowie, przy umowie na 3 miesiące.Podziekowalem Facet nie słowny. Widziałem jakimi samochodami serwisanci jeżdżę, ja bym nie wsiadł do tego, jak to przegląd przeszło takie auto. Miejsce w biurze mało, zagracone drukarkami wszystko. Nie polecam facet nierzetelny, obiecywacz.

kandydat
@Mariusz

Potwierdzam te słowa. Ludzie nie pozwalajcie się tak traktowac.

@Mariusz

Panie Mariuszu. Bardzo proszę o podanie do publicznej wiadomości dlaczego zrezygnowali z Pana pracy we wcześniejszych firmach. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo dobrego

@Mariusz

Panie Mariuszu bardzo proszę nie kłamać to nie Pan zrezygnował , a raczej nie został Pan przyjęty widocznie kłamstwo jest na stałe wpisane w Pana życie. Serdecznie pozdrawiam

Kornik
@1111

Też przerabiałem rozmowę rekrutacyjną ile to się tam zarabia, jak to dobra firma a jak przyszło co do czego to najniższa krajowa i skąpienie na wszystkim co się da, to jest taka firma !!!!!!!

Mariusz
@111

nawet się nie potrafisz przedstawić, z 111 jedynkami nie będę dyskutował. nie pozdrawiam!

Katarzyna

Współpracuję z Gregpol ponad 10 lat . Cały czas przyjeżdżają Ci sami serwisanci . Zamawiam tonery a w dziale handlowym te same osoby. Nie rozumiem tych wpisów.Według mnie normalna Firma. Polrcam

Szczery
@Katarzyna

Jeśli chodzi o dział handlowy z pewnością nie odwiedzają Pani Ci sami handlowcy. Na dziale handlowym licząc około 7 lat wstecz pracowało wiele osób : Pan Paweł Pani Edyta Pani Sylwia Pan Dawid Pan Mateusz Pan Jakub Pani Iwona Pan Jacek Pan Darek Oraz wielu innych pracowników, którzy przewinęli się od czasu gdy odeszła Pani Edyta. Na dziale Serwisu też sporo było zmian ale najdotkliwiej firma odczuła odejście Pani Magdaleny. Stałymi wieloletnimi pracownikami można określić Pana Janusza oraz Pana Jerzego. Za pominięcie pozostałych bardzo Przepraszam. Pani Katarzyno Jeśli współpracuje Pani Z firmą od 10 lat to powinna Pani kojarzyć Każdego z byłych pracowników... Nadmięnię, że większość byłych pracowników została pomówiona oraz źle potraktowana.

Norek
@Katarzyna

Polecam się zatrudnić w tej firmie, to zobaczycie jak Pan G traktuje pracowników. Przypuszczam, że ten komentarz napisał Pan G. Bardzo ciesze się że w końcu ktoś postanowił napisać prawdę jak to wszystko funkcjonuje

Lala
@Katarzyna

Dobre, ale sie uśmiałam - za mojej kadencji trzy osoby się zmieniły, a długo nie pracowałam, A ta na serwisie co tak sie kurczowo trzymała rękami i nogami swojego biurka, byle się nie daj boże schylić i coś zrobić fizycznie to sama odeszła czy wyleciała?

Szczery
@Lala

Dodam, iż Pewna był pracownica działu handlowego nie zgodziła się na rozwiązanie umowy bez okresu wypowiedzenia chcąc zgodnie z prawem pracy odbyć Swój okres wypowiedzenia sumiennie przykładając się do powierzonych obowiązków na co usłyszała od Pracodawcy „że teraz nie bd miło” Dodam też, że jeden z byłych pracowników za powód wypowiedzenia usłyszał „śmierdzisz” i tak też opinia o nim była przedstawiana pozostałym pracownikom ... jeden z Panów pracujących na dziale handlowym też długo dochodził swoich praw z tego co wiem miało skończyć się sprawą w sądzie pracy ... jeśli chodzi o innego byłego pracownika Pan G proponował fikcyjną umowę u kogoś innego aby też zrezygnować z okresu wypowiedzenia tłumacząc się spadkiem o dwóch pracowników co za tym idzie miał obawy, że nie dostanie z urzędu starzysty ani dofinansowań w pierwszej kolejności :) w tym celu odwiedził nowego pracodawcę tego pracownika nakłaniając go do podpisania umowy o prace z nowym pracownikiem o miesiąc wcześniej niż faktycznie został zatrudniony po odmowie ze strony nowego pracodawcy były pracownik musiał się liczyć z szeregiem nieprzyjemności oraz nie wypłaceniem pełnego wynagrodzenia jakie faktycznie otrzymywał ...

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie F. H. U. Gregpol Grzegorz Gawle na Serwisant? 7 września ogłoszenie na Gratka.pl.

Manek

Co miesiąc, jeśli będzie premia to w późniejszym terminie ( kilka procent od dochodu bardzo mało!!!). Radzę poszukać innej pracy.Nie jest to dobrze płatna praca, ani miejsce gdzie można być zadowolony z pracy, zapomnij o płatnych nadgodzinach a będziesz je robił!!!. Nie zgadzaj się na najniższa krajową + premię bo więcej nie dostaniesz jak będziesz miał w umowie. Miła jest jedynie rozmowa rekrutacyjna, nie wiem jak byś się starał, co byś nie sprzedał, nigdy nie będziesz doceniony !!! Na rozmowie rekrutacyjnej można wysłuchać świetny monolog na temat firmy, tyle ze podczas pracy to wszystko pryska jak bańka mydlana. Kierownik jest świetnym demagogiem. Wielu ludzi pracowało i wielu odeszło i wielu jeszcze przyjdzie...

Arnold
@Manek

Dokładnie napisane, ta firma potrzebuje jedynie woła roboczego do wożenia i wnoszenia na 4 piętro kserokopiarek o wadze często ponad 80 kg, w pojedynkę. Co chwile ogłoszenie że firma szuka nowego pracownika. I to wszystko za pensje w okolicach minimalnej krajowej. Siedziba firmy w ogóle nie przystosowana do takich usług, brak powierzchni na jednakowym poziomie, trzeba wszystko podnosić, dźwigać. Ciasno a atmosfera tak gęsta że tylko ja pokroić.

Zespół
@Manek

Panie Manek . Bardzo proszę się ujawnić chcielibyśmy Pana poznać . I proszę nam wytłumaczyć jak to jest że jesteśmy zatrudnieni kilka lat i nie za najniższą. Serdecznie pozdrawiamy

@norek a jak z systemem premiowania ? Jak u was działa?

siwy
@Monika

Prędzej na pustyni spadnie deszcz jak zobaczysz dobrą premie.

Lola
@Monika

Nie ma żadnego jasnego systemu premii, wszystkie premie brane są z sufitu i dostają je osoby które najmniej robią a za to robią najwięcej szumu że coś robią. W tej firmie jest nieustanna rotacja na miejsce serwisanta i handlowca więc szkoda czas nawet iść na rozmowę.

były
@Lola

Niestety ale też jest prawdą!!!!, dodam jeszcze jeśli będziesz musiał jechać samochodem do klienta radzę przed wyjazdem sprawdzić stan samochody, były sytuacje że pracownik musiał płacić za naprawy, gdzie wiadomo jaki stan floty jest......... Standardem również jest ogumienie samochodu kilkuletnie zimowe na cały rok, więc wypadki się zdarzają, a winny zawsze jest pracownik. Jeśli jesteś handlowcem na 10 telefonów czy wizyt musisz sprzedać 1 (10%) towar lub produktów, koleś nie stara się zrozumieć ze klient dziś czegoś nie chce kupić bo ma to na stanie. Panu g wydaje się że jest panem i władcą i za drzwiami stoi kolejka do pracy, gdzie w rzeczywistości jest odwrotnie.

Pracowałem w firmie i nie polecam. Szef traktuje człowieka jak....( nie powiem co), marna wypłata. Bardzo duża rotacja pracowników.... Samochodami firmowymi to można jeździć ale na lawecie a nie do klienta.

norek

Szef to wspaniały człowiek, można z nim rozmawiać na każdy temat z wyjątkiem podwyżki :)

Dorota

@śiwek dlaczego nie polecasz pracy w tym miejscu?

Jak w każdej firmie ta lepiej raz gorzej ale jest ok

DJ Tołdi

Pracodawca zapewnia najlepsze warunki pracy i świetlaną przyszłość. Zarabiając nieznacznie powyżej najniższej krajowej jestem w stanie zapewnić najlepsze warunki życia mojej rodzinie :) Szef hojnie wynagradza pracę i zawsze można liczyć na podwyżkę. Kadra to profesjonaliści; szczególnie kierownik działu handlowego. Pan kierownik jest zawsze wyrozumiały i udziela cennych wskazówek.

Zostaw merytoryczną opinię o F. H. U. Gregpol Grzegorz Gawle - Tarnów

• Jak się pracuje w F. H. U. Gregpol Grzegorz Gawle?

Zobacz opinie na temat firmy F. H. U. Gregpol Grzegorz Gawle tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F. H. U. Gregpol Grzegorz Gawle?

F. H. U. Gregpol Grzegorz Gawle
1.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Widok 87
    33-100 Tarnów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042