Opinie o Worldsell Łukasz Kasperek w Oświęcim

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Worldsell Łukasz Kasperek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Worldsell Łukasz Kasperek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Worldsell Łukasz Kasperek w Oświęcim

Łukasz Nowy wpis

Podobno firma zawiesiła działalność. Ktoś wie, na jakich zasadach - czy to np. rozwiązanie na teraz, czy na stałe? No i czy oprócz właściciela ktoś tam pracuje (pracował)?

Kacper

Absolutnie nie polecam! Hurtownia sprzedaje produkty, których nie ma na stanie a te co wysyła to błędnie. Zamawiasz jedno, wysyłają drugie. Bardzo długi czas na zwrot środków. Zero kontaktu, brak odpowiedzi na maile, telefon od razu się rozłącza. Sprawa najprawdopodobniej zostanie zgłoszona do UOKiK ;)

Honorata Nowy wpis
@Kacper

Dopiero teraz miałoby to zostać zgłoszone skoro podobno od lat ludzie tak się na to skarżyli? To nie jest zaskakujące, że już wcześniej do tego nie doszło?

@Kacper

Towar zamówiony przez chh kilka tygodni temu. Brak zamówienia i zwrotu środków. Czy ktoś mógłby podać tutaj numer telefonu do właściciela?

Anonim Nowy wpis

Hej, numer do nich: 736 337 977. Nie wiem czy odpowiedzą, ale warto spróbować.

Same negatywne opinie nawet sprzed kilku lat a firma dalej robi to samo, czas się zająć tą firmą!!!

Nie polecam kompletnie

Jerzy
@Marek

Wypadałoby opisać, czego dokładnie nie polecasz.

Maria
@Marek

nie polecasz jako klient czy pracownik firmy?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Worldsell Łukasz Kasperek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
mike

UWAGA FIRMA PRAWDOPODOBNIE ZWINEŁA SIĘ Z RYNKU. PO ZAPŁACENIU FV BRAK KONTATKU, NA CHH NIE ODPISUJĄ NAM JAK I ADMINISTRATOROWI.

Edi

Niestety podzielam opinie ponieważ próbowałam współpracować z ową Firmą , traktują Cię tak jak chcą, na zasadzie Ty płacisz ale towar dostaniesz taki jak oni Ci wybiorą pomimo że w ofercie jest wszystko dostępne- nie ma możliwość wyboru np. koloru, wzoru po równo tylko to co w hurtowni zbywa , podejście z poprzedniego stulecia, działaja tylko on-line więc towar powinien być zgodny ze zdjęciem , zareklamujesz lub wyrazisz grzecznie opinię to "wypad" , pracownicy do obsługi powinni przejść szkolenia na wielu płaszczyznach ,

Bax

Witam UWAGA firmę worldsell (usunięte przez administratora) sprzedaje towar nie pelno wartościowy brak niektórych rzeczy w przesyłkach nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Worldsell Łukasz Kasperek - Oświęcim

Worldsell Łukasz Kasperek