Opinie o A&S Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy A&S Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie A&S Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A&S Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp. z o.o. w Zielona Góra

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jakie wartości są cenione w A&S Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp. z o.o.?

Anonim Nowy wpis

Pracowalem napisze krotko omijac szerokim lukiem

Nie Zielona Góra. Nowy wpis

Potwierdzam negatywne opinie o tych osobach prowadzących działalność. (usunięte przez administratora), unikają kontaktu, brak terminowych rozliczeń. Zwykła ściema by jak najbardziej przesunąć płatność lub nie zapłacić. A kreują się na duży business. Nie proście, nie odpuszczajcie. (usunięte przez administratora)

Roberto Nowy wpis

Ogłoszenie na Olx co chwilę wystawiają zmienia się tylko nr tel oraz treść, raz jest 60 euro ostatnio wystawili 75 euro diety i 3 tyś NETTO ale to jest tylko wabik bo na rozmowie właściciel mówi że na okresie próbnym proponuje 1700 netto oraz 55 euro diety. Podstawa do 10go natomiast diety do ostatniego dnia miesiąca!:-)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie A&S Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Czy od czasu dodania ostatniej opinii o A&J S.C. Transport Międzynarodowy coś się w niej zmieniło?

Andrew

Nie

max

Katastrofa ciągle naciskanie na to aby łamać przepisy dotyczące czasu pracy na wypłatę czekałem 2 miesiące oczywiście jej nie dostałem sprawa w sądzie.... Omijać pana Andrzeja i jego pseudo firmę szerokim łukiem

ramzes7000

Masakryczna niezetelna firma. Przyjeli zlecenie, nie wypelnili umowy, brak komunikcji, Nie polecam! Mijac kolem.

były kierowca

przeszczegam przed tymi oszustami pracowałem miesiąc i porzuciłem auto w danni dwie sprawy w sądzie i wszystkie wygrałem, inspekcja pracy też była po mojej stronie.

Zostaw merytoryczną opinię o A&S Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp. z o.o. - Zielona Góra

A&S Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp. z o.o.
  • Topolowa 89
    43-227 Zielona Góra

A&S Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp. z o.o.