A&J S.C. Transport Międzynarodowy

Zielona góra

Opinie o A&J S.C. Transport Międzynarodowy

max

Katastrofa ciągle naciskanie na to aby łamać przepisy dotyczące czasu pracy na wypłatę czekałem 2 miesiące oczywiście jej nie dostałem sprawa w sądzie.... Omijać pana Andrzeja i jego pseudo firmę szerokim łukiem

ramzes7000

Masakryczna niezetelna firma. Przyjeli zlecenie, nie wypelnili umowy, brak komunikcji, Nie polecam! Mijac kolem.

były kierowca

przeszczegam przed tymi oszustami pracowałem miesiąc i porzuciłem auto w danni dwie sprawy w sądzie i wszystkie wygrałem, inspekcja pracy też była po mojej stronie.

Zostaw opinię o A&J S.C. Transport Międzynarodowy - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A&J S.C. Transport Międzynarodowy