Opinie o Marian Młynarczyk Zakład Elektromechaniczny w Rząska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Marian Młynarczyk Zakład Elektromechaniczny. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marian Młynarczyk Zakład Elektromechaniczny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marian Młynarczyk Zakład Elektromechaniczny w Rząska

Łukasz

Mam informacje że teraz firma szuka pomocnika montera dźwigów a konkretnie wind. Umowa tylko na miesiąc próbny. Czy potem można dostać na czas nieokreślony bo zależałoby mi na stabilnej robocie. Jak tu jest z kontraktami?

@Łukasz

Po miesiącu ci powiiedzą na ile przedłużenie.

poinformowana

pracuję w tej firmie i nie słyszałam o nikim kto pracowałby tylko miesiąc. Teraz jeszcze jest rynek pracownika przynajmniej w tej branży

Honorata
@poinformowana

A dasz znać jakie stawki obecnie tutaj występują? Skoro pracujesz to raczej wiesz?

Marcin Nowy wpis
@Honorata

od 3200 dla ludzi bez uprawień i bez wykształcenia elektrycznego do ponad 6500 dla ludzi z wykształceniem i uprawnieniami, plus ubezpieczenie na Zycie i prywatna opieka medyczna, mikołajkowe, stażowe, ubrania robocze, ekwiwalent za pranie odzieży roboczej, dla niektórych samochód służbowy na dojazdy do pracy. Bardzo żałuję, że odszedłem z firmy gdzie indziej mi naobiecywali gruszek na wierzbie. Z tym, że pewni pracownicy- opiekunowie nie chcą dopuszczać do fachu innych, żeby nie mieć konkurencji. Są też tacy co chętnie dzielą się swoja wiedzą.

Agata Nowy wpis
@Marcin

Te zarobki to podajesz netto czy brutto? I poza tym na jakiej umowie odbywa się tu zatrudnienie? Na atmosferę tez nie mogłeś narzekać, czy jak z tym było?

Robert Nowy wpis
@Agata

Atmosfera zalezy ktora noga wstanie szef, lub jego synowie. Dzisiaj zaczynasz robic cos tu, a jutro kaza jechac gdzies tam, najczesciej o 14:30 dopiero (praca do 15:30). Zarobki 6500 zl, pod warunkiem ze nie schodzisz z dyzuru przez caly miesiac i jest to grudzien, czyli "mikolajowe". Ogolnie na twoim miejscu szukalbym czegos innego

J. Nowy wpis
@Robert

Nigdy w historii firmy nikt nie miał dyżury na pełen miesiąc. Inna sprawa że netto za taki okres dyżuru miałbyś ponad 6500 na konto + pensje.

poinformowana

biorą każdego młodego z wykształceniem elektrycznym. Żeby wylecieć trzeba się starać.

poinformowana

Biorą każdego młodego z wykształceniem elektronicznym/ elektrycznym na umowę na czas nieokreślony.

Zostaw merytoryczną opinię o Marian Młynarczyk Zakład Elektromechaniczny - Rząska

• Jak się pracuje w Marian Młynarczyk Zakład Elektromechaniczny?

Zobacz opinie na temat firmy Marian Młynarczyk Zakład Elektromechaniczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marian Młynarczyk Zakład Elektromechaniczny?

Marian Młynarczyk Zakład Elektromechaniczny