FERRUM Sp.J. E.A. Wójcik

Opinie o FERRUM Sp.J. E.A. Wójcik

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w FERRUM Sp.J. E.A. Wójcik. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Robert

Zastanawiałem się nad przyczyną tej ciszy na forum. Szukałem również ofert i nic nie znalazłem. Czy jest jakiś powód?

romek

no dobrze, to wszystko prawda, tylko, że nadal nie widze, żeby były u nich jakieś nowe oferty pracy tak naparwde i to mnie w sumie martwi bardziej jednak.

?

ok

elle

niestety wszystkie te opinie to smutna prawda...

zniesmaczony

No niestety najlepiej pasujaca slowo to [usunięte przez moderatora]a [usunięte przez moderatora]tej firmy ma jeszcze pretensje ze tak mowia na ich firme jak sama robi wszystko zeby tak bylo niech sobie poczytaja co ludzie o nich mysla to moze wyjda z tej bajki w ktorej zyja nie wiem za co dostali nagrode dla pracodawcy bezpiecznego jak tam [usunięte przez moderatora] na porzadku dziennym glowa biednego [usunięte przez moderatora] tez poleciala bo byl za bardzo za ludzmi niech ktos z kontroli pracy sie za nich wezmie

axxxx

potwierdzam wszystko co napisali moi poprzednicy

xxxxy

Zgadzam się z poprzednikiem.no niestety dość,że [usunięte przez moderatora] ma wiecznie problem to wcale nie pomagają co niektórzy pracownicy,mam tu na myśli [usunięte przez moderatora].Wieczne kablowanie nie będę nadmieniać kogo.Zreszta ktokolwiek sie tam wybierze to zobaczy.Zreztą biedny [usunięte przez moderatora] nie ma wpływu na swoja[usunięte przez moderatora] więc nie ma szans na pomoc z tej strony. Moja rada nie pchajcie się tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wrukwiony

Też tam pracowałem, potwierdzam słowa poprzedników. [usunięte przez moderatora] firmy ma kompleksy gdyż jako młode dziewczę myła kufle w metalowcu a teraz jako [usunięte przez moderatora] może robić co chce z "fizycznymi". Pierwsza rozmowa przy podejmowaniu pracy wygląda słodko jednak po czasie wszystko wychodzi.. A na temat pracowników (nie wszystkich) to mam jedno zdanie: worek na głowę i trucizna do żyły...

xxxxx

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. To poprostu [usunięte przez moderatora]. Marna płaca. zupełny brak koleżeńskości, ogromna rotacja pracowników, praca w 100% stresie. Nawet jak robisz coś dobrze to powiedzą, że źle. A najgorsza w tym wszystkim jest[usunięte przez moderatora]tej firmy. Jak się chce zobaczyć 100% procentowe zło to tam je znajdziecie.

Zostaw opinię o FERRUM Sp.J. E.A. Wójcik - Inowrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FERRUM Sp.J. E.A. Wójcik